• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@lodgermaniacka kup ho zo slovenska :grinning: no ja neviem ani slovo po nemacky, ale uz som tu niekde pisala ako som sa k nim dostala. len neviem ci to nie je moznost objednat ho len ku kociku, samostatne tuto farbu nemaju dostupnu
2. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez este na zivo nic moc nekukala len v novembri ako sme boli s laugariciu v TN som videla mamicku so stokky a s winter setom v striebornom az som sa otocila aky bol fajinovy a odvtedy ho mam v hlave... :dizzy_face:
2. feb 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka nie to som myslela, ale ze aka bude farba sedacky z vnutra, zostane moja dark navy alebo budem mat novu? to som nepochopila, ci je aj vnutorna cast "kabatiku" kedze som to nazivo nevidela :grinning: :grinning:
a na stokke fotke je to take akoby beige, tuto:
http://www.stokke.com/~/media/11AE2DDE246C422FA42F8953174CBD06.ashx?mw=415
2. feb 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babymarket_sk vsak som aj bola zarazena,ked som tie ceny objavila.to je teda dost prehnane. :confounded:
@misel1 Skocim do mesta a j do Lauga,tam ho maju vystaveny,tak ho poskusam... :wink: vascinou ma to nenapadne,ked som tam lebo tam idem koli niecomu inemu,ale dnes si na to vyhradim den :sunglasses:
@mycats mas k tomu taky letny potah.k tomu setu.to vidis na obrazku.z nejakeho materialu co sa dieta nepoti.
2. feb 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats Jaaaj, dnes mi to fakt nemysli :slight_smile: To je taka akoby frote protipotiaca podlozka, je sucastou summer kit, tu mozes mat ale nemusis (my sme ju mali, je super) a pokial viem, vzdy je bezova. Ak uz nepouzivas tu novorodenecku vlozku tak zakryje cele vnutro.
2. feb 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian Mas pravdu s tymi cenami, aj tu dost narastli. A dat za tie denim textilie vyse 300 Eur, to by som uz asi zvazila vymenu celeho kocika...
2. feb 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka to teda,teraz sa zvysia pekne aj ceny pouzivanych kocikov v bazari. :confused:
2. feb 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@misel1 @clarissa ahojte dievacata, staci len citat trosku dozadu, skoro na kazdej druhej strane sa o tom pise :slight_smile:
do vanicky sa zmesti aj pol rocne babetko - zalezi od velkosti babetka, jedno je v 6 mes. male ako niektore v 3mes., ine je v 6mes. velke ako niektore 9mesacne :wink:
Velkym plus je, ze sportova sedacka je fatasticky usposobena aj pre mensie babetko (cca od 3-4mes.), chrbatik rovny, poloha jemne vyvysena (povedala by som ze menej ako vo vajicku), obsahuje zmensovaciu vlozku, ktora je pekne vystuzena a dava oporu babetku, ktore v nej nepada do stran, nesmyka sa zadkom dole....
kocik "trasie" ako ktorykolvek iny :grinning: (niekedy nim trasu hlavne mamicky) akurat nema odpruzenie, ma vsak odpruzene kolieska, co ine kociky nemaju, vanicka aj sedacka drzi pevne, + sedacka vsak na konstrukcii este aj jemne peruje.
Je maximalne pohodlny ako od narodnia, tak az po 3 roky. Boli tu fotky 2 aj 3 rocnych (aj starsie tusim) deti v sedacke, sedeli bez akejkovek ujmy :wink: vhodny do mesta aj na dedinu :wink:
2. feb 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka super, no to som chcela vediet, lebo ak by mi zostala ta dark navy, tak by som musela kupit podlozku. takto si kitom vyriesim vsetko :grinning: :grinning: takze super, ide sa na letoooo :grinning:
2. feb 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian no len ten vnut. potah je vidno len na jednom obrazku a nebolo iste ci to plati pre vsetky, tak sa radsej pytam. ale super, este lepsie :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats tak pre nas asi ten pink
2. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian Skoda, ze nase uz medzi nimi nie su :slight_smile:
2. feb 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka no este uvidime....co z toho bude.
2. feb 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna osobne celkom sklamali ak mam byt uprimna..som cakala vacsi vyber a nie ze jeden novy..a este k tomu k cervenemu nic moc,teda pre babu..inak je ten novy aj ten pink moja srdcovka,len si neviem predstavit ako by to pasovalo k cervenemu:frowning2:ale asi nic moc ten pink..
2. feb 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka velmi pekne dakujem za vyklad,priznam sa ze sa mi nechcelo moc "hrabat " v diskusii kde sa o tom pise ale velmi si mi pomohla v mojom rozhodovani :slight_smile:
2. feb 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@clarissa Takych, co maju brio aj stokke je nas tu viac :slight_smile: Moj osobny nazor (prosim, neukrizujte ma :slight_smile: je, ze stokke je super pre mensie deticky, ked mala moja mala okolo pol roka bola iba v stokke, no teraz mam pocit ze je v briu spokojnejsia.
2. feb 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@hajanka jasne, ze pink lentilovy. to bude uuuuuzasneeee :grinning: :grinning: :grinning: keby som nemala chlapca, nevaham ani sekundu :grinning:
2. feb 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka Ja si to tiez myslim a kdeze sa pripravujem na vacsie dieta tak rozmyslam aj nad brio :slight_smile:
2. feb 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@clarissa
Myslím, že ešte stojí za to pozrieť aj Be you od teutonie, je to vydarený model...
2. feb 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novamaminka ja mam tiez cerveny...a dokonca pre chlapca....tak som dufala ze letny kit sa bude dat nejako skombinovat...ale teraz :cry: :cry: neviem co robit...som uz zvazovala ze kupim nejaky style kit a k tomu ten novy letny...ale mm ma asi zabije.....to mi neprejde :confounded:
2. feb 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://www.brendon.sk/Products/List/all/Stokke :grinning: v brendone su kocik v inych cenach :slight_smile:
2. feb 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novamaminka A nad tym starsim kvetovym si neuvazovala? Ten by bol podla mna pre dievcatko k cervenemu najlepsi, ale inac pravda, ze k cervenemu z tych novych sa nic velmi nehodi.
2. feb 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ja este dufam, ze tvoja sestra zas nieco vymysli...ona ma tusim cerveny s khaki winer kitom pre chlapca :wink: -super kombinacia...tak si necham poradit aj na leto :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze neviete kedy budu v predaji tie nove summerkity? Ale som rada, ze aspon na nich sa ceny nezvysovali
2. feb 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. feb 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kockz na akej stranke su tie cenz nemoyem nikde najst nove cenz stokke asi som uy slepa
2. feb 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ale ved tonko vcera pisal, ze este nevie kedy budu preto som sa pytala. Ale idem ho este obkukavat k tebe lebo ty ho mas tam tak fajnovo vyfoteneho zblizka :grinning:
2. feb 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ale ten brendon mi nevychadza nejak ovela lacnejsie ked si spociam cenu vanicky a sportaka. A ta akcia v BM pri kupe kompletu autosedacka gratis este plati nie?
2. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok