Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
2. feb 2012

@lodgermaniacka kup ho zo slovenska 😀 no ja neviem ani slovo po nemacky, ale uz som tu niekde pisala ako som sa k nim dostala. len neviem ci to nie je moznost objednat ho len ku kociku, samostatne tuto farbu nemaju dostupnu

misel1
2. feb 2012

ja som tiez este na zivo nic moc nekukala len v novembri ako sme boli s laugariciu v TN som videla mamicku so stokky a s winter setom v striebornom az som sa otocila aky bol fajinovy a odvtedy ho mam v hlave... 😵

mycats
2. feb 2012

@pallacinka nie to som myslela, ale ze aka bude farba sedacky z vnutra, zostane moja dark navy alebo budem mat novu? to som nepochopila, ci je aj vnutorna cast "kabatiku" kedze som to nazivo nevidela 😀 😀
a na stokke fotke je to take akoby beige, tuto:
http://www.stokke.com/~/media/11AE2DDE246C422FA...

kilian
2. feb 2012

@babymarket_sk vsak som aj bola zarazena,ked som tie ceny objavila.to je teda dost prehnane. 😖

clarissa
2. feb 2012

@misel1 Skocim do mesta a j do Lauga,tam ho maju vystaveny,tak ho poskusam... 😉 vascinou ma to nenapadne,ked som tam lebo tam idem koli niecomu inemu,ale dnes si na to vyhradim den 😎

kilian
2. feb 2012

@mycats mas k tomu taky letny potah.k tomu setu.to vidis na obrazku.z nejakeho materialu co sa dieta nepoti.

pallacinka
2. feb 2012

@mycats Jaaaj, dnes mi to fakt nemysli 🙂 To je taka akoby frote protipotiaca podlozka, je sucastou summer kit, tu mozes mat ale nemusis (my sme ju mali, je super) a pokial viem, vzdy je bezova. Ak uz nepouzivas tu novorodenecku vlozku tak zakryje cele vnutro.

pallacinka
2. feb 2012

@kilian Mas pravdu s tymi cenami, aj tu dost narastli. A dat za tie denim textilie vyse 300 Eur, to by som uz asi zvazila vymenu celeho kocika...

kilian
2. feb 2012

@pallacinka to teda,teraz sa zvysia pekne aj ceny pouzivanych kocikov v bazari. 😕

hajanka
2. feb 2012

@misel1 @clarissa ahojte dievacata, staci len citat trosku dozadu, skoro na kazdej druhej strane sa o tom pise 🙂
do vanicky sa zmesti aj pol rocne babetko - zalezi od velkosti babetka, jedno je v 6 mes. male ako niektore v 3mes., ine je v 6mes. velke ako niektore 9mesacne 😉
Velkym plus je, ze sportova sedacka je fatasticky usposobena aj pre mensie babetko (cca od 3-4mes.), chrbatik rovny, poloha jemne vyvysena (povedala by som ze menej ako vo vajicku), obsahuje zmensovaciu vlozku, ktora je pekne vystuzena a dava oporu babetku, ktore v nej nepada do stran, nesmyka sa zadkom dole....
kocik "trasie" ako ktorykolvek iny 😀 (niekedy nim trasu hlavne mamicky) akurat nema odpruzenie, ma vsak odpruzene kolieska, co ine kociky nemaju, vanicka aj sedacka drzi pevne, + sedacka vsak na konstrukcii este aj jemne peruje.
Je maximalne pohodlny ako od narodnia, tak az po 3 roky. Boli tu fotky 2 aj 3 rocnych (aj starsie tusim) deti v sedacke, sedeli bez akejkovek ujmy 😉 vhodny do mesta aj na dedinu 😉

mycats
2. feb 2012

@pallacinka super, no to som chcela vediet, lebo ak by mi zostala ta dark navy, tak by som musela kupit podlozku. takto si kitom vyriesim vsetko 😀 😀 takze super, ide sa na letoooo 😀

mycats
2. feb 2012

@kilian no len ten vnut. potah je vidno len na jednom obrazku a nebolo iste ci to plati pre vsetky, tak sa radsej pytam. ale super, este lepsie 😀 😀

hajanka
2. feb 2012

@mycats tak pre nas asi ten pink

pallacinka
2. feb 2012

@kilian Skoda, ze nase uz medzi nimi nie su 🙂

kilian
2. feb 2012

@pallacinka no este uvidime....co z toho bude.

novamaminka
2. feb 2012

tak mna osobne celkom sklamali ak mam byt uprimna..som cakala vacsi vyber a nie ze jeden novy..a este k tomu k cervenemu nic moc,teda pre babu..inak je ten novy aj ten pink moja srdcovka,len si neviem predstavit ako by to pasovalo k cervenemu☹ale asi nic moc ten pink..

clarissa
2. feb 2012

@hajanka velmi pekne dakujem za vyklad,priznam sa ze sa mi nechcelo moc "hrabat " v diskusii kde sa o tom pise ale velmi si mi pomohla v mojom rozhodovani 🙂

pallacinka
2. feb 2012

@clarissa Takych, co maju brio aj stokke je nas tu viac 🙂 Moj osobny nazor (prosim, neukrizujte ma 🙂 je, ze stokke je super pre mensie deticky, ked mala moja mala okolo pol roka bola iba v stokke, no teraz mam pocit ze je v briu spokojnejsia.

mycats
2. feb 2012

@hajanka jasne, ze pink lentilovy. to bude uuuuuzasneeee 😀 😀 😀 keby som nemala chlapca, nevaham ani sekundu 😀

clarissa
2. feb 2012

@pallacinka Ja si to tiez myslim a kdeze sa pripravujem na vacsie dieta tak rozmyslam aj nad brio 🙂

babymarket_sk
2. feb 2012

@clarissa
Myslím, že ešte stojí za to pozrieť aj Be you od teutonie, je to vydarený model...

pajka7
2. feb 2012

@novamaminka ja mam tiez cerveny...a dokonca pre chlapca....tak som dufala ze letny kit sa bude dat nejako skombinovat...ale teraz 😢 😢 neviem co robit...som uz zvazovala ze kupim nejaky style kit a k tomu ten novy letny...ale mm ma asi zabije.....to mi neprejde 😖

mycats
2. feb 2012

http://www.brendon.sk/Products/List/all/Stokke 😀 v brendone su kocik v inych cenach 🙂

pallacinka
2. feb 2012

@novamaminka A nad tym starsim kvetovym si neuvazovala? Ten by bol podla mna pre dievcatko k cervenemu najlepsi, ale inac pravda, ze k cervenemu z tych novych sa nic velmi nehodi.

pajka7
2. feb 2012

@lodgermaniacka ja este dufam, ze tvoja sestra zas nieco vymysli...ona ma tusim cerveny s khaki winer kitom pre chlapca 😉 -super kombinacia...tak si necham poradit aj na leto 😉 😉 😝

jessicax
2. feb 2012

takze neviete kedy budu v predaji tie nove summerkity? Ale som rada, ze aspon na nich sa ceny nezvysovali

mycats
2. feb 2012

@jessicax 😀 ja som to pochopila, ze BM ich uz ma, ci nie??
http://www.babymarket.sk/sk/1772/1796/stokke-le...

pumicamt
2. feb 2012

kockz na akej stranke su tie cenz nemoyem nikde najst nove cenz stokke asi som uy slepa

jessicax
2. feb 2012

@mycats ale ved tonko vcera pisal, ze este nevie kedy budu preto som sa pytala. Ale idem ho este obkukavat k tebe lebo ty ho mas tam tak fajnovo vyfoteneho zblizka 😀

jessicax
2. feb 2012

@mycats ale ten brendon mi nevychadza nejak ovela lacnejsie ked si spociam cenu vanicky a sportaka. A ta akcia v BM pri kupe kompletu autosedacka gratis este plati nie?