• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

16. októbra 2017 
@mrenka juujj,to si si strasne vytrpela :frowning2:
ja budem mat tiez planovanu sekciu,tiez spinal,boze,to mi nenapadlo ani,ze ti pichnu spinal a neumrtvi ti to telo :frowning2: to muselo byt hrozne.a nakoniec ti dali celkovu ci ti este pichli spinal?kolko si musela lezat po porode?
13. mar 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia to uz ti vedia dat len celkovu,lebo spinal je jednorazovy vpich,nevedia to regulovat ako epi...tak som bola normal v narkoze,ja,co som bola vzdy z narkozy posrata...ale prebrala som sa hned,ako ma viezli z operacky,potom cely den lezis,napichana na infuzkach a druhy den skoro rano ta postavia..tento krat som to zvladala lepsie,ako prvy krat..chcela som ist rychlo na izbu,lebo som si zaplatila nadstandard a bolo to fajn.a ty musis mat sekciu?
13. mar 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia
ešte možno riešiť stravu...je dojčená alebo na umelom mliečku?
13. mar 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatia necitala som vsetky tvoje prispevky tak neviem ci to bolo spominane.... nasmu mladsiemu pomohlo, ked som ho zacala davat na brusko.... od dvoch mesiacov tak spaval kazdy spanok (den/noc) ... starsi zas mal koliky a tam nepomohlo nic, len nosit a hrkat... a vydrzat... drzim palce, nech to mate rychlo za sebou.. :wink:
13. mar 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia toto presne poznam, poslem Ti IP vecer fatia, teraz idem s malym von
13. mar 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrenka tak mne vzdy v babymarkete povedali 4-6 tyzdnov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: brendon to ma super, som pozerala ako teliatko, ze kocik je hned k odberu :grinning: :grinning: len ked som povedala farbu, tak v ten den predali posledny kus :grinning:
13. mar 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats tak co teda,pockame na tu jar? :slight_smile:
13. mar 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrenka :grinning: :grinning: pockame na tu jar. ja im dam este mesiac, max. dva. ak nic nebude do maja, tak si kupim setik inde. ja ho chcem nosit az v lete :grinning: :grinning: tak to ani nejako nenahanam
13. mar 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats
@fatia
aktuálna dodacia doba je 2-3 týždne
13. mar 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babymarket_sk super :grinning: :grinning: dakujem za info.
13. mar 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babymarket_sk
@lenocka23
@ustrachana je na umelom mliecku. A na brusku mi dlho nevydrzi, po chvíli začne plakať:frowning2:
13. mar 2012 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dokedy si nechávate winter kit? u nás už bolo dnes dosť teplo no fúkal vietor tak neviem meniť alebo nie?
13. mar 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciag3 este sa podla mna da pouzivat. ja by som si ho nechala kym sa nevymenia aj bundy za jarne. ja uz sice nosim kratku, ale taku skor teplejsiu a malemu davam fusak a aj vetrovku :grinning: :grinning: tak by som si nechala aj ten winter kit co nemam :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
lodger objednaný cez MMB. huráááááá:slight_smile: snád nebudem čakať tak dlho ako v BM
13. mar 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciag3
v BM je Lodger skladom :wink:, tak snáď bude taký rýchly aj MMB, ale to sem nepatrí nakoľko je to téma o Stokke...dodacia doba súvisela s doplnkami Stokke v prípade, že ich predajca nemá skladom...
14. mar 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats ...ja som bola včera v Brendone ,lebo pomaly budeme potrebovať druhú autosedačku ,Alexko je doteraz v Stokke :slight_smile: a pýtala som sa aj na tie letné kity a pokým to na centrále nezadajú do ponuky ,tak to nebude ,takže pokým to nebudú mať na nete na stránke ,tak ani nehrozí objednávka ,som hovorila predavačke ,že kedy budú v ponuke nové farby Stokkáčov ,teda hnedá a tá rifľová a ona ani nevedela ,že nové farby vyšli ,takže v tomto sú tam fakt zabrzdení ,ja som kupovala kočík v decembri ,to bola vtedy novinka ,model a na predajni ho nemali ,ale myslím ,že po troch dňoch mi volali ,že ho tam už mám ,tak som myslela ,že budú v tom tempe pokračovať :slight_smile:)) ,inak body sa dajú využiť na hocičo ,ja tam kupujem aj fľaše ,náplne do koša na plienky ....a išla som tam s tým ,že kúpim sedačku cybex pallas ,ale pani mi povedala ,že tie pultíkové by neodporúčala ,lebo mala zákazníčku ,ktorej dieťa si ten pult počas jazdy odtlačilo a postavilo sa ,v testoch je super ,ale to testujú na figurínach a môj Alex je špekulant ,takže asi by tiež vymýšľal ako z tade vyliezť ...odporučila mi maxi cosi tobi ,tak neviem ,ešte musím pošmejdiť na nete recenzie ...
14. mar 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, vytiahla som športovú časť. Ale príde mi dost plytka, otvorená. A ešte ked tam mám tu vlozku, no mám strach aby mi mala nevypad, viem sú tam pasy, ale aj tak, mala nema ani 4 mesiace. Chcem sa opýtať, používate ešte fusak?
14. mar 2012 o 09:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia to preto lebo tam je ta zmensujuca vlozka, mala lezi rovno a vyssie, ale ked je priputana pasmi, absolutne nehrozni aby vypadla. Nasa bola v Stokke sport. casti tiez od cca 4-4,5 mes. V Quinny bola este skor, od troch. Fusak este mali vcera, ci budu aj dnes, uvidime :grinning: ale dnes je vonku prijemne, aj ked pofukuje vetrik. Ale asi ho este sestra necha, ale malu oblecie lahsie.
14. mar 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki1 tak v Brendone je veselo :grinning: :grinning: ja mam este nejaky cas do leta, tak potom sa rozhodnem. Teraz by som ho aj tak este nenosila, chcem ho specialne na leto :slight_smile: :slight_smile:
no ved to, ze clovek sa nadeja, aj s kocikom boli rychli ako blesk :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatia su tam pasy, nema sancu ti vypadnut :grinning: :grinning: to keby si videla co robi moj maly a nikdy nevypadol :grinning: :grinning: :grinning: ja este pouzivam fusak a to ma maly dva roky, len uz mu davam lodger bez tej teplej vlozky. Podla mna zalezi aj ako je babo oblecene :slight_smile: . ten stokke fusak je taky zimny, tak som ho vymenila za lodger :grinning: :grinning: kuk, mam ho aj v albume :slight_smile: da sa don babo pekne zababusit a je to ako hrubsia deka. ja som velmi rada, ze som ho kupila. a ked vidim aky je krasny v dark navy :grinning: :grinning: :grinning: siedme nebo
14. mar 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@babymarket_sk @luciag3 - ved ja ho mam tiez od vas a prisiel hned. :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki1 my sme mali maxi cosi tobi a je super,da sa polohovat,malej sa tam pacilo,lebo je vyssia ta sedacka a videla super cez okno :slight_smile:
14. mar 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrenka jéééj ,dík ,aj mne sa páčilo to ,že je taká vysoká ,lebo väčšinou mám veľké autá a z nej by mal malý dobrý výhľad ,tak ako má zo Stokke keď je ešte aj na isofixe ..
14. mar 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ...tiež by som ho chcela na leto ,len ja ho musím najprv vidieť na živo ,či je tam fakt taká farba ako mám ja kočík :slight_smile: ,foto skresluje a ja som úchyl ,mne to musí ladiť :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki1 ja by som ho tiez chcela najprv vidiet, ale to by musela byt velka nahoda, ze by som bola v BA a niekde ho mali :grinning: :grinning: :grinning: pravdepodobne zase niekoho poverim nakupom :grinning:
k dark navy podla mna bude sediet :grinning:
14. mar 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no k tvojmu bude sedieť ako riť na šerbel :grinning: ,tá tmavomodrá v ňom určite je len s tou mojou blue to nie je isté :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby mali aspoň niekde vzorky textílií ...
14. mar 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka
@mycats takze postačí, ked ju hrubsie naobliekam a dám ešte hrubu deku navrch neviem si predstavit tam dat fusak, ved to nozicky budu trcat vonku. No to som zvedava, ako sa dnes s tým popasujem a či mi mala bude chcieť byt v športovej časti, či náhodou zase nebudeme utekat s placom domov:slight_smile:
14. mar 2012 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats este stale by si chcela missoni deku?
:grinning:
14. mar 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riki1 :grinning: :grinning: :grinning: keby som sa nahodou dozvedela, ze ho maju niekde na predajni, tak dam vediet. ja si myslim, ze pojde aj blue. k blue by podla mna sedel ten starsi model setu uplne suprovo, ale aj tento bude pekny :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatia :grinning: ja by som dala teple oblecenie a lodger fusacik. pripadne by som vybrala vnutro z tej baby vlozky aby nebolo ta sedacka taka plytka. :slight_smile:
14. mar 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok