Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
24. máj 2012

@duplicka tak ja som vytiahla ten náš a je krásne robený na prdelku, takže do L

riki1
24. máj 2012

@duplicka fotené z boku ,takže je trochu tvarovaný ...

tannia87
24. máj 2012

@mima01 ahoj moja ty si kupovala ten winter kit pouzvany ci novy 😉

duplicka
24. máj 2012

@riki1 supeeer,takze je L dakuuujeeemmmmmm

ja mam zaujem o vanicku, ale o tu z toho za 350 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , to ste si nevismli to je aj s vanickou 😀 😀 😀 😀 😀 ja sportak mam tak len vanicku by som z toho lacneho 😀 😀 😀 😀 😀

mima01
24. máj 2012

@tannia87 hellooo 🙂 Kupovala som novy z babymarketu 😉 Pouzivany by som kupila len biely za nejaku dobru cenu, ale taky som nenasla.

mycats
24. máj 2012

@duplicka nozickovy fusacik je tvarovany podla sedadla. je robeny do sportovej casti 🙂 neuchytava sa hore, drzia ho v podstate pasy 🙂 je naj fusak aky som mala moznost vyskusat. teplucky, priestranny. hore je zips a da sa pre mensie dietatko zazipsovat k hlavicke ako "ciapocka" 🙂

riki1
24. máj 2012

@duplicka ja som si to všimla ,má to v zátvorke 😀 😀 😀

luly3
24. máj 2012

@riki1 to je ona

duplicka
24. máj 2012

@riki1 a je neprefukatlny ze? to zistis tak ze das ruku pod a fuknes a ked citis na dlani,tak je prefuk dakuujeeemmmmmm velmiii

riki1
24. máj 2012
duplicka
24. máj 2012

@riki1 dakuuujeeeemmmmm supeeerrrr

petraxy6
24. máj 2012

Baby a koľko má pýtať kamoška-sesterka za tú vaničku so strieškou a nák.taškou a pláštenkou a sieťkou?
Tie ceny idú dolu závratnou rýchlosťou ☹

riki1
24. máj 2012

@duplicka je super ,nič iné už nepotrebuješ ,dá sa zazipsovať tak ,že miminu nefúka do tváre keď leží ..

riki1
24. máj 2012

@luly3 sviňa jedna ,potrebuje rýchlo obrať niekoho iného ,aby vrátila tebe ,mala by si napísať adminovi na mmb ,okopíruj mu papiere čo máš a ak si bude chcieť na mmb spraviť nový účet z domu ,tak ju zablokujú ,lebo oni vidia ,že je to rovnaká IP adresa ...

luly3
24. máj 2012

@hajanka hej vedia o tom a má zablokované bazare tu

luly3
24. máj 2012

Nina B. (losvegetos) ID 46287 podvodníčka to je ona valkyria2

dastien
24. máj 2012

ak by bol zaujem o fialovy stokke iba sportak tak rozmyslam ze predam nas.

pallacinka
24. máj 2012

@dastien Ale, a preco? ☹

tannia87
24. máj 2012

@mima01 lebo aj ja kuam biele stale a nikde nic a etraz som sa navnadila na tu aptishop ma krasne tie zimne sety len cena sa vyrovna original stokke pomaly a zas riskovat kvaitu sakra 🙂

dastien
24. máj 2012

@pallacinka ha ha ja osm spekulant 🙂))ja mam este bugaboo cameleon a bugaboo bee plus.a nejako to nestiham povozit vsetko.stokke som kupila posledny tak prvy predam 🙂))))

tannia87
24. máj 2012

@luly3 ty si dobry detektiv 😉

mycats
24. máj 2012

@luly3 za tuto cenu ho beriem aj ja 😀 😀

tannia87
24. máj 2012

Baby prosim o radu co hovorite na tu patishop brali by ste odtial winter kit stylovy alebo radsej original jedna sa mi o kvalitu o to aby splnal ten kit to co ma nie len paradu lebo cenovo sa to vyrovna

mycats
24. máj 2012

@tannia87 inak toto je vzdy tak!! ja to nechapem, ze aj ked nekupim orginal, tak cena je pomaly rovnako ako u stokke alebo ako u bugaboo!!!

milankovazuzana
24. máj 2012

@dastien mima01 ho zháňa

riki1
24. máj 2012

babuľky ,založila som súkromnú skupinu ,tak ak chcete pridajte sa : https://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupin...

duplicka
24. máj 2012

@tannia87 original 😉

mima01
24. máj 2012

@tannia87 ja som po nom snorila hodne dlho...ked sa predavali, vtedy sme tieto veci ani zdaleka neriesili a ked sme zacali, uz bol nedostupny. Nasla som ho na ebay, kde sa vydrazil za nejakych 400 eur a potom ho aj tu predavala jedna holka, ale pouzivany za 260 tusim, tak som sa na to vykaslala. A BM mi urobil cenu, tak som ho zobrala, len tak sa zaprasilo po nom. 😝 Ta z patishopu ich robi krasne, vyzera to super, ale tiez by som si to rada osahala, co to je za matros, ako to vyzera na zivo...lebo fotka toho znesie vela. Ale zle hodnotenia som jej na fb zatial necitala, tak to bude asi ok.

dastien
24. máj 2012

@milankovazuzana ok napisem jej 🙂

luly3
24. máj 2012

@mycats aj ja ho chcem 😀 😀 😀 😀 😀 😀