Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

riki1
28. máj 2012

@zlostitko prala som úplne celý kočík ,myslím všetky textilné časti v práčke ,na programe RUČNÉ PRANIE a nič sa s tým nestalo ..

riki1
28. máj 2012

@zlostitko kuk :

zlostitko
28. máj 2012

Dakujem, tak skusim aj ja v pracke 🙂

klarawerder
28. máj 2012

No, dámy, tak si myslím v klidu můžete zařídit soukromou detektivní službu 😀

klarawerder
28. máj 2012

Nemůžu si pomot, ale pořád mě dráždí ta Mima 😀 Hlavně se mi tam líbí polohování úplně do lehu i po směru jízdy, skládání aniž by se musela sedačka nejdřív oddělat, vanička "vevnitř" (takže se člověku po té chvilce používání neválí doma další krám) a aj to madlo, které se jakoby odklopí je šikovné (u Stokkáče mě to občas štve, že to madlo oddělám a vymýšlím, kam ho položím, když potřebuju přikurtovat malou... No ale na Mimě mi zas nepřijde moc praktická ta stříška a že se nedá vysouvat opěrka na nožky...plus mi to celý přijde, že do Stokke člověk narve většinou v pohodě i tříleté dítě...to mi ta Mima zas přijde rozměrově menší (ale nevím, Mimu jsem měla v ruce zrovna,když jsme drandily s Beečkem, že jsem to nemohla porovnat) no a ještě nákupní košík u Mimy je v porovnání se Stokkáckým směšně malý 😀 No a to nemluvím o tom, že na Stokke je takový výběr doplňků 🙂 Baby, vyliskejte mě někdo, protože jsem prostě už rozežraná a nevím už co by 😀 Nejprve jsem "potřebovala" Stokke, koupil se Stokke...pak jsem se uráčila potřebovat plusko, koupilo se plusko (a manžel si mnul ruce, jak ode mně konečně bude mět klid, když už jsem se nabažila 😀 )...a teď mě zas napadají pitomé myšlenky na Mimu... 🙄 🙄 (takže potřebuju, aby jste mi prostě nějak přesvědčivě napsaly, jak je ta Mima na houby, aby mě to přešlo 😎 )

adgam
28. máj 2012

Baby, tak ja sa idem lúčiť s našim Stokke, dcérka mi chce chodiť len pešo, budem predávať svoj fialový Stokke (vanička, šporťák+fusak+letný kit+držiak+deka). A veľmi ma drážďi bee plus v missoni prevedení 😅 , dáte niekto tip kde ho hľadať?

mycats
28. máj 2012

baby!! kto ma zalusk na kozusinku, je v bazariku 😀 😀 minuly rok som sa z nej sla zbesniet 😀

adgam
28. máj 2012

@lentila.g vďaka za tip 😉

mycats
28. máj 2012
mycats
28. máj 2012

@adgam s missoni ti uz nepomozem, na nete som nenasla nikde. ja cakam na nove 🙂 bude neon pop 🙂 a kto vie co vymyslia pre bee-cko 😀

mycats
28. máj 2012

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielk... ako som ja toto strasno chcela ked bol maly babo. ale mm ked zistil cenu, tak bolo donakupovane 😖

hajanka
29. máj 2012

@adgam ahoj, aky mate letny kit a za kolko ho budes predavat?

mima01
29. máj 2012

@mycats tak po tomto bazi momentalne moj manzel 😀 A chce to ako kompletku http://www.stokke.com/en-sk/nursery/stokke-boun...

kilian
29. máj 2012

@mima01 je to na bazari😉 myslim,ze len jedna cast.

mycats
29. máj 2012

@mima01 😀 😀 aj mne sa to strasne paci!!!

mima01
29. máj 2012

@mycats mne tiez, len my to tu nemame kde dat...ved ja budem mat problem s kocikom a nie este s dalsou "haraburdou". Keby sme mali pre krpca samostatnu izbu, tak sa po tom len zaprasi 😀 😝

mycats
29. máj 2012

@mima01 😀 😀 budes lutovaaat

hajanka
29. máj 2012

@mima01 v bazare sa prave predava postielka

hajanka
29. máj 2012

@riki1 a to si davala komplet celu striesku aj s tymi pevnymi castami vnutri do pracky? Ja by som sa bala, ci sa to nepolame 😅 vidim, ze sa tomu nic nestalo, ale aj tak by som bola nervozna

mima01
29. máj 2012

@mycats @hajanka boze, vy zloby dve, ja viem 😀 Ale ja to tu fakt nemam kde dat 😅 ☹

hajanka
29. máj 2012

@mima01 ja len keby ze sa predsa len naslo miestecko ... 😅

mima01
29. máj 2012

@hajanka jedine, ze by nam tu jednu izbu prirobili do toho 2izbaku 😀 Ale aj tak si myslim, ze jedneho krasneho dna mi to kurier donesie a ja si to asi na stol polozim a budem sa kochat 😀

mycats
29. máj 2012

@mima01 😀 😀 😀 aspon jedna vyhoda domu, ze vojde. ale ja by som to nevahala nacpat aj do garzonky 😀 😀

riki1
29. máj 2012

@hajanka tá hlavná plastová výplň sa dá zo striešky vybrať a prala som dokonca aj slnečník ,program na ručné pranie neodstreďuje tak ,aby sa to poškodila ,ale je pravda ,že mám práčku na 8 kg ,takže je tam väčší bubon ...

hajanka
29. máj 2012

@riki1 aha, tak to som nevedala, ze zo striesky sa to da vybrat, dakujem 🙂

kilian
29. máj 2012

@riki1 staci ti na 8kg pracka?boze,ja mam na 11 kg,ale toci sa Minimum 2x denne.

tibiana
29. máj 2012

AHojte ... nepredava niekto z vas letny set, ptipadne zimny tmavo modry? VDAKA

vvia
29. máj 2012

ahojte baby ja cakam mimi az na december ale uz pokukujem pokocikoch. ako stokke a zima? som v BA tak si myslim ze by to nemalo byt take kriticke co? a do kedy ste kocik pouzivali do akeho veku? je sportova cast vhodna aj pre vacsie deti? ci potom prejst na buginu?

riki1
29. máj 2012

@kilian u nás tak 3-4 krát denne ,najviac periem po dcére ,ona herečka má na sebe hodinu rifle a švacne ich do špinavého a posteľné si prevlieka 2x týždenne ,osušku použije raz a tiež švác do prádla ,no horor ,za 18 rokov ,čo som s mužom mám 6-tu práčku 😀 😀 😀