• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

4. marca 2017 
@vvia zima v pohode ( máme za sebou dve lyžovačky so Stokke ) a vozia sa v ňom aj 2 ročné deti ,takže druhý kočík ani netreba :slight_smile:
29. máj 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riki1 jej super bo som rozmyslala ze je dost drahy a ze keby trebalo dalsi tak by ma asi porazilo :grinning: a vadi to ze nema odpruzenie? co tak prechadzka obcasna po prirode zvlada?
29. máj 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia v pohode zvláda a mne tam to odpruženie nikdy nechýbalo ,aspoň sa bábo nenaučí na hojdanie v kočíku ...
29. máj 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vvia ahoj, vozia sa v nom aj 3 rocne deti :wink: a zima tiez uplne v pohode :wink: zvlada absolutne kazdy teren, rovnako ako akykolvek iny kocik :wink: :slight_smile: :slight_smile: to ze nema odpruzenie my berieme ako vyhodu :wink:
29. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tibiana modry mas na bazari.:wink:
29. máj 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hajanka mame ten prvy summer kit z 2010 v ruzovej (podla mna najkrajsi) :slight_smile:
29. máj 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka kit sa mi uz predal, zobrala ho kamaratka.
29. máj 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vvia zima je uplne v poho a vacsie babo tiez bez problemov vojde. maly ma cez dva roky a stokke mu nechavam na zimu :grinning: :grinning: . v snehu mozes stokke tahat a ja osobne som presla sneh asi tak 15-20cm a uplne v pohode! :grinning:
29. máj 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a este otazocka, oplati sa kupovat novy kociarik, alebo je uplne v pohode aj pouzity po jednom dietatku? lebo ta cena je fakt hrozna a to jedine by ma odradilo od stokke
29. máj 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia nuz, to je na tebe. zalezi kolko bol pouzivany a ci je este v zaruke. napr. moj je pouzivany tri mesiace :grinning: :grinning: tak taky sa podla mna oplati :grinning:
29. máj 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky,da sa pouzit nova vanicka na stary model?dakujem :slight_smile:
29. máj 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkadena @mycats @pallacinka ahojte, dakujem pekne za prispevky. Ani ja nejdem kupovat ten obal na kocik, odovzdam ho az pri lietadle, supnem do obalov (co inak pouzivam na zmensenie oblecenia- vycucnem vysavacom). a budem sa modlit, ze sa nam s nim nic nestane :grinning:
29. máj 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte kočky nechce nekdo predať deku za rozumnu cenu + slnečník ????
29. máj 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adgam ja som sa prave isla spytat na cenu :sweat_smile: nevadi :wink:
29. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia tiez zalezi na tebe, osobne mam rada vsetko nove :sweat_smile: ale ked si tak vezmem, nas je pouzivany 10mes. a vyzera ako novy :wink: takze takyto (ako ten nas) by som si urcite kupila :grinning: vies co ak chces kupovat pouzivany, tak urcite si ho pred kupou pozriet, inak by som ja nekupovala
29. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@25nikolla25 na podvozok nakliknes ale strieska zo stareho nesedi na novsiu vanicku :slight_smile:
29. máj 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvia ahoj, my náš používame od marca 2011, kupovala som nový a vyzerá stále ako nový, sem tam sa zašpiní, tak to vyčistím. My potom striedame aj s winter kitom v zime a so summer kitom. Takže poťahy sú stále v dobrom stave :slight_smile:
29. máj 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Summer kit pink pixel-budeme sa lúčiť :wink:
29. máj 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vevika ahooj,prosim ta co to mas za tasticku na rucke?:slight_smile:dakujem..ja mam tiez cerveny a toto by sa mi celkom siklo..
30. máj 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkadena a co sa planuje nove??? bodky? :grinning: :grinning:
30. máj 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkadena prekraaasny je ten kit!!!
30. máj 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka nepodarilo sa ti nahodou od babicky zistit tu ciapocku :wink: :wink:
30. máj 2012 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkadena budete sa lucit? :slight_smile: cena? :grinning:
30. máj 2012 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka no jasnacka, ze som na to zabudla :sweat_smile: ale dnes jej pisnem! slubujem
30. máj 2012 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. máj 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novamaminka to je tasticka, ktora je sucastou prebalovacej tasky, len som na nu prirobila uchytky a na rucke mam uchytky z inej prebalovacej tasky, take suche zipsy co sa omotaju okolo rucky a z nich visia haciky.
30. máj 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novamaminka nafotila som to, tak snad to bude vidno.
30. máj 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkadena ten kit je naozaj krasny:slight_smile: zacnem uvazovat nad kupou:slight_smile: a za kolko ho budes predavat?
30. máj 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika a ako si to na tu tasticku prosim ta prichytila na druhej strane...ved to male usko je len na jednej strane...ako si prirobila ten uchyt? A hlavne z coho...ja uz som nad tym spekulovala...mame sice aj prebalovaciu tasku, ale niekdy by mi stacila takato mala :wink:
30. máj 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika ahaa,tak to aby som si dokupila tu tasku:slight_smile:uz dlhsie bad tym uvazujem..haciky na rucku mam aj ja,to neni problem a nasit tam tie "uska"snad tiez dokazem:grinning:dakujem za inspiraciu:wink:
30. máj 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok