Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

babymarket_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boska79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babymarket_sk
30. aug 2012

V bratislavskej predajni sú k nahliadnutiu obrázky nových modelov Stokke, do mesiaca by mali byť už v predaji.

boska79
30. aug 2012

@esika ries to cez SOI...ked je na nieco zaruka 3 roky, tak je to 3 roky. nie 1/2 roka...ci 1 1/2... a zvlast ked stokke v zahranici Ti reklamaciu uzna a ze si ju mas riesit u predajca. to je vrchol toto..

esika
30. aug 2012

@boska79 dakujeem si velmi zlata, urcite to takto nenecham, nebudu si robit z ludi srandu, ze nemala som chodit na slnko, to co je za pristup? 3 roky zaruka u predajcu, im sa to tam nechce posielat, lebo maju svojho znalcu, ktory ma mozno % s co najmenej reklamacii, alebo fakt neviem co si mam uz o tom vsetko mysliet a ked uz ide o to co pocuvam vybledbute striesky ma iba DARK NAVY takze to nieje vyrobna chyba, ze vybrali nevhodnu farbu🙂))?? dakujem kocky a zelam krasny vecer🙂

veve39
30. aug 2012

@esika podla odpovede, ktoru si dostala od predajcu je asi nimi ponimana 3-rocna zarucna lehota len marketingovy tah na zakaznika aby nelutoval dat vyse 1000€ za kocik ...ufff tiez som tam dala vyše 1000€ za iny kocik s 3-r.zarukou, som rada, ze som nic nemusela riesit

esika
30. aug 2012

@veve39 dakujeem som z toho smutna, na Slovensku je vsetko take zlozite ☹ krasny vecer a dakujeem🙂

babymarket_sk
30. aug 2012

@esika
Myslím, že zbytočná panika, tak ako som písala, viem, že včera odchádzal do stokke mail...ja verím, že i napriek tomu, že to nebola výrobná vada, vyriešia to v zákazníkovu spokojnosť a hlavne, keď pritvrdí naše vedenie...

esika
30. aug 2012

a smutne je na tom to , ze asi kazda mamicka nevystavuje kocik s malym babatkom na priame slnko a ked uz sme pritom, kolko bolo tych slnecnych dni a aj tak je strieska dark navy a nakupna taska vyblednuta:(( to co som mala dat plastenku 😀 krasny vecer vsetkym a dobru noc 🙂

jessicax
30. aug 2012

@esika tak to je bohovsky pristup, ze si nemala chodit po slnku 😅 To by veru bolo dobre riesit cez SOI pretoze ako sa vravi, ked vtacika chytaju, pekne mu spievaju, co plati aj o babymarkete a to necitam prvy pripad co mali problem s reklamaciou. Zial aj ja mam kocik odtial tak pevne dufam, ze ziadnu reklamaciu do buducna nebudem musiet riesit 😠

esika
30. aug 2012

@jessicax
@veve39
@boska79
dievcata dakujeem Vam velmi pekne 🙂 🙂

babymarket_sk
30. aug 2012

SOI nemá právo vstupovať do reklamačného konania (rozhodnutia).
Ak je vada výrobná (prejaví sa vacsinou do pol roka ),tak sa to rieši ihneď, ak to nie je výrobná vada, tak sa snažíme dohodnúť s výrobcom, tak ako je to v tomto prípade.
Predpokladam,, ze opat nasi urobia maximum pre spokojnost zakaznika.

tehula
30. aug 2012

@babymarket_sk prosim Vas nastudujte si najma paragrafy z Obcianskeho zakonnika a zakona o ochrane spotrebitela. Mate trosku zmatok v terminologii. Ked citam, ze vada vzniknuta po 1,5r nespadajuca pod vyrobnu vadu, nie je uznana v reklamacii automaticky, tak ma dviha zo stolicky. Sama som pred nedavnom riesila reklamaciu kocika v inej predajni a tiez mi dupkom vlasy stavali.
A uz len dodam, ze ked citam niekedy vase reakcie, opat sa utvrdzujem v tom, kde nakupovat radsej nebudem. Nekazte si meno prosim este viac.

tehula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ustrachana
31. aug 2012

@esika verim tomu, ze uz v Tvojej IP je nieco "prijemne" z Babymarketu, ja soms a tu raz vyjadrila troska negativnejsie na ich stranu a uz som aj mala odkaz v IP, ze take veci sem nepatria 🙂 a ako zazrakom za par dni prispevok z fora zmizol 😠

ustrachana
31. aug 2012

kocky, co sa tyka BM obrazkov k nahliadnutiu - som sa dobre zasmiala - uz som tam bola x krat - raz nemal, raz nemohli ukazat, raz o nicom takom nevedeli 😀 😀 😀 😀 😀

babymarket_sk
31. aug 2012

@tehula
I keď je to už mimo tému a predpokladám, že admini to tu zmažú...
Niektoré vady vzniknú nesprávnym používaním, resp.nesprávnou údržbou alebo žiadnou, vtedy to nespadá pod záruku a ak sa vyrieši v spokojnosť zákazníka, tak je to nad rámec záruky, neznamená to, že akákoľvek vada vzniknutá počas doby záruky je výrobná. Každý autorizovaný predajca Stokke je zároveň osoba poverená výrobcom riešiť a posudzovať reklamácie.
Ak ste poriadne čítali moje príspevky, viete, že daná záležitosť nie je ukončená a poprosím vás, keďže sú isté pravidlá fóra, aby ste ich dodržiavali.

babymarket_sk
31. aug 2012

@ustrachana
Obrázky nových Stokke nemozu byt este zverejnene, ale kedze uz mame k dispozícii aj cenník je možne si ich už aj objednať 😉 .

lentila.g
31. aug 2012

@babymarket_sk bud sa zle vyjadrujete alebo som nechapavá ale ked nemôžu byt zverejnené tak na základe čoho?či mojej predstavy si ich mám objednať?lebo k nahliadnutiu ked su tak znamená že uz môžu byt zverejnené

babymarket_sk
31. aug 2012

Novú limitovanú edíciu Black melange je možné už na Slovensku objednávať.
Tak isto aj biely, či čierny zimný winter kit. Po minulé roky v čase sezóny boli už u výrobcu vypredané, predpokladáme, že tak bude aj teraz.
Stokke prináša na trh aj novú autosedačku, nebude sa dať síce polohovať, ale bude nižšej hmotnosti.

babymarket_sk
31. aug 2012

@lentila.g
Máte pravdu, zle som sa vyjadrila, nemozu byt zverejnené na webe...k dispozícii máme vsak uz aspon obrázky...

ustrachana
31. aug 2012

@babymarket_sk ved som uz u Vas bola osobne kedze som vedela, ze to nemoze byt zverejnene a nebola som u Vas len raz , uz som volala, ze chcem kocik objednat a odpoved bola - nevieme cenu a to uz tu nebudem rozpisovat, ze som jeden den volala 2 krat a kazdy raz bola ina odpoved - uplne odlisne od seba takze som sa rozhodla, ze kocik nakoniec kupime inde.

ustrachana
31. aug 2012

inak kocky, mne sa paci ako sa tu vzdy BM zacne vyhrazat pravidlami fora pripadne napise IP 😀
ked sa tak zamyslim nad problemom co ma @esika a vada sa neprejavila pol roka od kupy to znamena, ze ked si kocik niekto kupy v oktobri a kocik z pochopitelneho dovodu vybledne v maji tak mu nebude uznana reklamacia ? ved cez zimu slnko nesvieti 😀

babymarket_sk
31. aug 2012

@ustrachana
To bolo len upozornenie - Pravidlá fóra sú pre všetkých jednotné - neurážaj, neprovokuj, nepíš veľkými písmenami...

K novej kolekcii:
Už je to aktuálne a konečne sú k dispozícii cenníky, bez nich by nebolo možné objednávať...
Predĺžili však dátum dodania o mesiac, čiže skor ako začiatkom októbra ich vraj nemáme očakávať ☹....

esika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esika
31. aug 2012

@tehula a dakujeem este raz urcite to budem riesit, dnes idem pisat na ustredie a potom skusim aj tvoj tip , dakujeem este raz, proste na Slovensku sa clovek musi dopracovat sam k pravde, ale co uz hlavne, ze niesu horsie veci 🙂 krasny den🙂)

maznacik007
31. aug 2012

@esika normalna nascanuj vyjadrenie co ti poslali plus daj k tomu preklad do anglictiny ... plus nascanuj fotky vyblednutia ... daj meno adresu predajcu to cislo vyrobne co ma tvoj stokke a posli im to priamo tam do centraly a pripadne by som to este poslala aj stokke na fcb... aby sa oni vyjadrili ci su to normalne praktiky predajcu....
nenechaj to len tak....

a clovek aspon vidi ze odkial si ho ma objednat.... najma ak takto riesia prip. problemy....

ja som obdivovatelka STOKKE a ak by este niekedy bolo este jedno tak jedine STOKKE 😀

Stokke GmbH
Burghaldenstrasse 2
D-71065 Sindelfingen
070 31 611 58 0
070 31 611 5860

maznacik007
31. aug 2012

a tu mas mail je to sice pre press ale preco ich neiformovat ako sa tu vyavuju reklamacie...

janne.strommen@stokke.com

patka1987
31. aug 2012

@babymarket_sk a nemozte obrazky noveho stokke niekde zverejnit, napr aj tu pre tie ktore su daleko od bratislavy?? Dakujem