• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

26. mája 2017 
@vevika presne, aj ja :slight_smile:
7. jan 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Xplory objednán :slight_smile: Už se na něj těším :slight_smile:
7. jan 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Stokke crusi som si v obchode zase okukala,ale neviem mu prist na chut.na fotkach nadherny a v skutocnosti tazky,mohutny a podvozok straaaasne siroky.pytam sa predavacky,ako si tam dam druhe dieta,tam Dole dotoho sedatka pridavneho a ze to len zozadu ho tam suchnut... :-/
no na xplory sa Fakt nechyta...
7. jan 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian ako súrodenecký kočík úplne nanič teda ako čítam, mne sa ten systém-dieťatko tak nízko vôbec nepozdáva, veď zospodu sa aj veľmi práši, vidím to na našich kočíkoch večer doma, aký je ten spodok zaprášený :frowning2:
7. jan 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, pridávam fotky toho môjho rukávniku, je to slabšie vidieť na foto, ako v skutočnosti. Idem im napísať email, čo to môžem reklamovať.
7. jan 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi27712 tam ako keby ten ovčí vlas bol odtlačený do tej látky, alebo sa mi to iba zdá?
7. jan 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem vediet kde ste kupily kocik stokke
7. jan 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme vcera stravili dost dlho v obchode, (vyberali sme medzi Stokke a Bugaboo) po-obtazovala som tam komplet cely personal :slight_smile:) poskusali sme vsetky funkcie, parametre, atributy, polohy, materialy jezkovo voci proste snad asi vsetko, ku koncu toho seansu som mala pocit ze uz mi z tych kocikov preskakuje asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakoniec sme sa rozhodli (zatial len, kedze ja jeho nakup mame este more casu a chceme ho aj farebne prisposobit pohlaviu, kt. este nevieme) pre Bugaboo. Stokacik je ozaj kus krasneho kocika, to sa mu musi nechat, vsetka cest mu, co do stylu a dizajnu, ale u nas vyhrali viac atributy ako praktickost, vaha + cena ako dizajn.
Okrem toho, tomu mojmu sa pacil bogaboo ze vyzera viac ako kocik ako taky :confused: reku ty tomu iba nerozumies :grinning:
7. jan 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@segafredo A v akej farbe ste objednavali? Bola ešte ta akcia, že autosedacka zdarma, alebo ste platili všetko zvlášť? :slight_smile:
7. jan 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian aj si niečo priviezla si domov?..dáky koč?
7. jan 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g jasne :wink:
Neodolala som sahare.
7. jan 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lentila.g jaj a Mali aj tu breezy,ale to je taky Material,ako tie strieborne.len to je teraz biele.
7. jan 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian myslela som si že určite čochvíľa budeš ju mat..
Dúfam že hodiš aj foto..
A prosím náhodou bgb V&R fusak si nevidela?či je v reale Pekný a stojí za tie peniaze..
7. jan 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Čiže žiadna sláva?a mali aj na bee???
7. jan 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g nie,fusaky ziadne nemali. A na bee nemali,len na cam.
7. jan 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simuska1976 objednávala jsem barvu BEIGE-ano byla k tomu autosedačka izi sleep zdarma + zdarma roční dálniční známka
7. jan 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana presne tak, dokonca to skoro vyzerá, akokeby bol nejaký chlp pod tou látkou a presvitá to. Už som im napísala, tak dám vedieť.
7. jan 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosím vas neviete do kedy trvá ta akcia, že autosedacka k Xplory zdarma? A neviete či do mája nevyjde ešte nejaká iná farba? Ďakujem. :slight_smile:
7. jan 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simuska1976 pokud vím, tak ta akce byla jen do koce roku 2012, ale možná jak v kterém obchodě...
7. jan 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Dakujem...škoda že tu na Sr asi ťažko ten fusak real uvidim
7. jan 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi27712 no fajn, tak je to tak, ako som si myslela, ale myslím si, že Ti vymenia buď samotný muff ale skôr si myslím že možno i celý WK, Nemci sú v tomto grandi.Tak potom daj vedieť, určite aj ostatné maminky tu budú zvedavé na vybavenie celej veci
7. jan 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g
@kilian inak kočky, tá Sahara je prekrásna aj tá deka pletená, no paráda.
7. jan 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@milankovazuzana budem sa tvarit, ze som tvoj posledny prispevok necitala... :grinning:
7. jan 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babyyyyy, k xplory z januara 2011 mi bude pasovat winter kit? a sommer? DAKUJEM! :slight_smile:
7. jan 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete mi este poradit, na co by som si mala dat pozor pri kupe pouziteho xplory?
7. jan 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian aaaaaaaaaaaa. sahara? aaaaaaaaaaaaaaa... prosime foto.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael :grinning: :grinning: :grinning:
ja niesom BGBfil :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt pekný.Na mňa je BGB strááášne nízko ale keď vidím pekný kočiarik hoc by som si ho nekúpila-pochválim, lebo teda je fakt pekne spravený.
Ale keď poviem, že Firkon je krásny, tak to už nečítaj, to určite budem klepnutá po hlave :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@milankovazuzana aaaaw, super! diiik :slight_smile:
7. jan 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzigirl na čo dávať pozor napíšem neskôr, ideme piť mliečko :slight_smile:
7. jan 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok