Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
10. júl 2013

@babymarket_sk
aha tak to mate super to som nevedela, ale aj tak k tomu co zase pisete, to potrebujete cloveka navyse ktory by posielal kolieska?
Ved tu Vam nikto nepise aby ste ich hned vymienali, alebo poziciavali podvozok, skor len to ze by ste mohli mat na sklade par koliesok, a ked ho chce kupit zakaznik napr. JA, ktory u vas kocik nekupoval, tak mu poslite kolieska a nech si ich uz z vymenou poradi sam. Pride mi to uplne fer, voci vsetkym zakaznikom, co ked napr. v buducnosti bude clovek s takymto servisom natolko spokojny, ze si u vas kupi dalsi kocik, oblecenie atd, ved takto sa ziskavaju dalsi a dalsi zakaznici.

cawes
10. júl 2013

baby normalne premyslam o tom, ze si otvorim obchod na nahradne diely na kocik stokke SKLADOM 😀

ifkael
10. júl 2013

to je ten rozdiel- povinny a ochotny. ale to je o inom 🙂

noo ..cena primerana poskytovanemu servisu... prave Vas servis tu moc nechvalia, sama mam dost casu na kupovanie kocika, takze budem sledovat, co hovoria maminy, ktore nakupili u Vas. Ak by som sa mala handrkovat s niekym, radsej kupim v zahranici.

ifkael
10. júl 2013

@cawes chce to jeden regal...a na nom ulozene nahradne diely. nic zlozite...

babymarket_sk
10. júl 2013

@cawes
Chápem Vás, že to tak na prvý pohľad vyzerá, ale:
Aj výmenu koliesok by mal realizovať človek, ktorý má skúsenosti nakoľko neodbornou manipuláciu môže dôjsť k poškodeniu, a tak stratíte záruku na celý kočík.

magica78
10. júl 2013

@babymarket_sk este neviem ci je primerany servis lebo to neviem posudit , ale kedze by mi trebalo nieco dotiahnut nieco na to mam doma mm a nesla by som k vam 400 km kvoli nejakej banalite 🙂 a co sa tyka tych nahradnych koliesok myslim keby ste to predavali iba cez e shop islo by to super na predaj bez servisu. lebo naozaj si neviem predstavit ako som pisala o par stran spat ze si kupim v BA auto a v KE alebo v ZA mi ho neopravia alebo neobjenaju suciatku lebo som to nekupoval v ich predajni. a to bol len priklad lebo tovar ako tovar , je to biznis

cawes
10. júl 2013

@babymarket_sk ano ale to uz je potom moj problem a napr pri vymene zadnych koliesok naozaj nemam co pokazit, ved zatlacim pruzinku a sup je to vonku

junkfoood
10. júl 2013

@cawes potom mi musis dat instruktaz ako na to... 😀 😀 😀

ikarkulka
10. júl 2013

@babymarket_sk Nechci se do toho moc motat, já jen takovou poznámku. Ta vaše věta "Každý predajca je povinný náhradné diely zabezpečiť pre svojho zákazníka, preto sa treba s požiadavou o náhradné diely a servis obrátiť na svojho predajcu." je sice moc hezká, je fajn, že tam kde si kočárek koupím, mi musí poskytnout i náhradní díly, ale my se bavíme o tom, když si někdo kočárek koupí jinde, náhradní díly si chce objednat u vás (přece nemáte skladem 1000 komplet Stokke Xplory, taky čas od času objednáváte nové, tak kde je problém, pokud nemáte zrovna kolečka na skladě, objednat je taky?), a vy mu řeknete, že má smůlu, že si u vás nekoupil celý kočárek.
Jste sami proti sobě.

babymarket_sk
10. júl 2013

@magica78
S tým rozdielom, že predajcovia aut žijú zo servisu nie z predaja áut 😉, takže ako prirovnanie nie veľmi dobré 😉
@cawes @ikarkulka
Z pohľadu zákazníka to možno vyzerá jednoducho, ale...je to naozaj na dlhú diskusiu...

ikarkulka
10. júl 2013

@babymarket_sk No mezitím, co jste se tu obhajovali, už mohla ta kolečka být objednaná 😉

babymarket_sk
10. júl 2013

@ikarkulka
píšem tu v rámci svojho voľného času 😉 a nejedná sa o obhajovanie, ale konštruktívne vysvetlenie 😉

magica78
10. júl 2013

@babymarket_sk ok mozno nie dobry priklad , ale vy zijete z predaja kocikov . tak ako cloveku so sedliackym rozumom mi dava logiku ze radsej predam 3 stokke po 900. ako ziadny po 1100 a vyssie. tearaz prosim sa neobujte do presnych cien . to som dala zaokruhlene na porovnanie.

ikarkulka
10. júl 2013

@babymarket_sk No to je fajn, ale kolečka jí stejně neobjednáte, nebo?

cawes
10. júl 2013

@babymarket_sk prepacte ale vase vysvetlenie nie je urcite konstruktivne. Lebo to su len pekne obalene vyhovorky a nic viac:. Rozodli ste sa ze nebude poskytovat servis ludom, ktori si u vas kociky nazakupili ok akceptujem, aj ked nechapem autorizovany predajca by to mal robit vsade ale ok. To ze nechcete predavat ani len kolieska, ktore by mohli byt skladom, je uz len vyhovorka atd. Na dlhu diskusiu to je mozno len z Vasej strany, kedze sa to da vyriesit uplne jednoducho, a to tak ze ich mozte mat par kusov skladom, a hotovo

ifkael
10. júl 2013

@babymarket_sk predajcovia nemaju nic z predaja aut ale ziju len zo servisu? to snad nemyslite vazne....

teda potom, vy zijete s predaja kocikov a nie servisu. co je ohladne skusenosti vidiet..chcelo by to zmenit pristup.

ikarkulka
10. júl 2013

@cawes Na kolečkách prostě asi tolik nevydělají, tak se jim to nevyplatí. To je možná celé.

ifkael
10. júl 2013

baby, pockajte...zas nas pomazu

ifkael
10. júl 2013

@ikarkulka spokojny zakaznik, ktoremu vyjdem v ustrety... a nezarobim tolko akoby som mu predala kocik za 1200€ ale len par € pri dodani nahradneho dielu - sa vrati, a urobi trzbu... pripadne odporuci dalej. dobre chyry idu rychlo, a daleko... zle este rychlejsie a este dalej

magica78
10. júl 2013

@ifkael preco ja ako nadejny zakaznik mam otazky ,tak sa pytam . ved rada by som prispela SK ekonomike ako to tu bolo vcera spominane 🙂 to si ma este nazazila ked nieco hladam kolko ja mam otazok 😀 ale lina huba hotove nestesti 😝

babymarket_sk
10. júl 2013

Novinka od Stokke už je k dispozícii.
Ak by niekto chcel požiť Scoot od narodenia 😉
STOKKE Mäkká vložná taška SCOOT SOFTBAG

magica78
10. júl 2013

stokkacky nieco na odlahcenie 😝
setrim kedze je kopec inych vydavkov 😀 lebo bude treba kupit kompletku ,WK,SK,.. no co Vám budem hovorit vsak to poznate 😀

junkfoood
10. júl 2013

@magica78 ja budem asi po vymene kolieska kompletku predavat, mam aj SK, WK, vajicko, deku..ak by si chcela.. 😉

magica78
10. júl 2013

@junkfoood no este to nie je aktualne, ,uvidim ako dopadne KET 🙂 ale si zlata , ja chcem nove aby som mohla vyvozit jedno po druhom ak sa zadari .ale myslim ze to predas rychlo a pojde to ako teple rozky 😀

junkfoood
10. júl 2013

@magica78 dufam aj ja..a drzim palce.. 😉

boban
10. júl 2013

holky co máte Stokke..vrže vám ta rukojet, kdyš chcete třeba najet na chodník?? 😕

ikarkulka
10. júl 2013

@boban Nevrže...

boban
10. júl 2013

@ikarkulka a proč ten můj vrže?? ☹ jde slyšet prostě ten plast..a to mi dost vadí 😝

meiwe
10. júl 2013

@babymarket_sk Takze kamerovy zaznam zo zvukom??? Vosli sme do predajne ja a mama ja som sa motala pri stokke veciach pred predajne cca 5-10min ani jedna z troch predavaciek nepozdravila zakaznika pri vstupe do predajne( nemusia???), potom som medzi hrackami hladala detske zrkadielko nato pani ( jedina mila v celom obchode ) sa ma spoza pultu v strede predajne opytala ci mi niako poradi, povedala som jej moju ziadost, nemali ste, nato som chcela odist z predajne ked som to riskla a opytala sa s mojim kocikom z druhej ruky na moznost vymeny strechy, tato pani nevedela, naco sa opytala kolegyni pri pokladni ktora sa hrala?pracovala ? na pocitaci ta jej a nam odvrkla ze nech pockame dokym ona dorobi( sorry ale ako moze nechat stat zakaznika?) , zretelne som aj tretej pani ktora prisla vysvetlila svoju ziadost ci adaptery zo strechy noveho modelu pasuju na starsie, ze viem ze kitty nie ze si presivaju zipsy na nich, pani cela nervozna sa rozbehla k letnym kittom a ze ktory chcem ruzovy ci modry hovorim nie, ze chcem striesku ze tu nepredavate naco som sa ohradila ze ju mate na nette naco ona odvrkla ze odkial to ona ma vediet, aky mam rocnik kocika hovorim ze neviem na podvozku je 2007 , ona ze to moze byt starsieho data, hovorim mozno na vanicke bude datum niekde ze netreba, a takto to prebiehalo cele...
K mojmu stokke kociku tuzila som po nom lenze zial z financnej stranky si ho dovolit nemozme, preto ojazdeny,
Mam postihnuteho syna a o neho sa treba starat, nemam 1200e na novy kocik zial jeho rehabilitacny nas stal 2500e.
Mozno keby som si chcela kupit novy by sa pani chovali inak a nie arogantne co z mojho pohladu aj bolo.
Kupovala som u Vas dost veci aj moje tehotne kamaradky ale po tomto zazitku som sa rozhodla nechodit do Vaseho obchodu.
Pojdem radsej ku konkurencii o kusok dalej kde ked nevedia su ochotny mily a povysvetluju z trpezlivostou.
Zial nie kazdy si moze dovolit kupit novy kocik stokke u Vas v predajni, tak isto som si nemohla dovolit kupit nove auto preto mam stare a ojazdene tak som vari horsi clovek ako Vasi zakaznici???Preto si nemozem kupit nahradny diel???

cawes
10. júl 2013

@magica78 jeeej taka krasna pokladnicka az mam chut prispiet 🙂