• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

31. októbra 2016 
ahojte , kúpim letny kit na stokke scoot V1
1. jún o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminy, aku farbu kocika by ste vybrali pre dievcatko. Ide o kocik Stokke beige melange al. Black melange.
7. jún o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte zeny! potrebujem surne poradit od niekoho co ma kocik xplory mam najnovsi model ale dnes sme prisli na nieco co nevieme ci je normalne alebo nie a ci ho mam reklamovat za tolke peniaze!hlboka vanicka ide na tom podvozku neak sikmo dolu hlavou cize maly ma akoby hlavku nizsie ako nozky ono ta vanicka ked nou hegam tak sa trochu hybe na tom ale zacvaknute je to tam tak ako ma byt nevieme kde je problem poradte prosim niekto kto ho mate neviem co teraz robit bez kocaru to bude tazke ked ho dam na reklamaciu :frowning2:(( dakujeem
14. jún o 16:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Januskalc zbadala si to keď bola vanička bez strechy? Ak áno tak to sa ti iba zdá ja mam tiež v4 a keď som dala dole strechu tak som sa z hrozila ze vanička je celá naklonená tak som tam dala malú vodováhy a bolo to OK. Ta vaňa ma tak robene boky ze to skresluje ale ak by to bolo ozaj naklonené tak jednoznačne reklamácia.
14. jún o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fiviasebi teraz to pozeram ale ono nam to pride aj s tou striesko sikme a ked ho tam vlozim tak tou vahou este viac ide ta hlavka akoby dole no a normalne ta vanicka sa hega na tom podvozku alebo akoby som to vysvetlila ono ked to stlacim tam pri nozickach tu vanicku smerom k zemi tak sa narovna pekne a zdvihne sa narovno ta vanicka a ked pustim tak tam kde ma hlavku klesne to nazad nizsie neviem to lepsie napisat ale na praskoch som z toho kocik mam z rakuska zo salzburgu trepat to teraz vsetko nazad sportova je este cisto nova zabalena...ale co ja budem zatial bez kocara robit s nim netusim:frowning2:(
14. jún o 21:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha tak to bude asi chybný kus. Mali by dat náhradný kocik kým sa vybaví reklamácia teda aspoň u nás to tak funguje v niektorých obchodoch. Alebo by som skúsila servis na Slovensku možno to vyjde menej zaplatili ako cesta hore dole a to nie je iste ze to uznajú. Držím palce
14. jún o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no skusili sme aj sportovu cisto novu a tiez to kus hega na tom no neviem vobec:frowning2:no nic mama mi tam zije zajtra sa tam pojde opytat co robit dakujem za pomoc:slight_smile:
14. jún o 21:43  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@januskalc vanicka ma aj poistku , treba Ju fixnut na nosnu tyc a uplne sa prestane kyvat , bude napevno :slight_smile:
14. jún o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Treba tu poistku sedu dat .bez nej sa vanicka tak hybe.mne obcas sa ta poistka povolila alebo vypadla.urcite skontroluj poistku co je na tyci
14. jún o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fiviasebi,biankabenita,cibax kocky dakujem vam za pomoc do noci som spekulovala nad tym a prisla som na to!!! jedna znama mi poslala tu poistku ze ci to tam mam a ja som prehladala krabicu lebo na kociku som to nemala a nasla som to v sacku v krabici my sme to tam zabudli dat!!!uz je to uplne super stve ma len ze som si to skorej vobec nevsimla!!! uz som plula aj na kocik ze za tolko penazi taky shit!!! ale teraz je to uz super bola to moja chyba!!! dakujem vam este raz za pomoc!!! :slight_smile:
15. jún o 11:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, nemá niekto na predaj striešku na vaničku? :wink:
20. jún o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kúpim pohárik stokke, môže byť aj s držiakom na pohár :slight_smile:
23. jún o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Predavam. Viete o niekom kto zhana? Vieme sa aj dohodnut v pripade rychleho a seriozneho jednania. Dakujem.
https://deti.bazos.sk/inzerat/62252281/Stokke-xplory-purple-V4.php
3. júl o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tahunca známa predáva v4 už vyše mesiaca za 520 e black melange a nevie ho predať :frowning2:
3. júl o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petra6484 uf.... No cakame a hladame dalej teda :wink:
3. júl o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte:blush:chyba mi stokke znak ten oranzovy co je na podvozku:hushed::hushed::confused::confused:da sa niekde dokupit?
9. júl o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky potrebujem poradit,min.tyzden sme boli v BA v kocikove porovnat kociky bola som na 100% rozhodnuta pre stokke crusi ale potom som si vyskusala xplory V4 a pre mna je asi Top ten,a v novembri si ho chceme ist uz zajednat len chcem vediet ci je tu aj taka kocka co ho ma a byva na dedine ake ma jszdne vlastnosti neplanujem snim chodit do nejakeho terenu len cisto po dedine sem tam nejaky hrbol na chodniku a do mesta,ze ako je to na snehu,obrubniky atd...mooc mi pomozete dakujeeem
11. sep o 18:45  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lilli2010 daj sa do skupinky Stokke...
14. sep o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lilli2010 ahoj:slight_smile: ja mam sice V3 a vela zien povie ze ten je lepsi ako V4 ale ja som spokojna:slight_smile: velmi, nemenila by som
14. sep o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@daduska3 dakujem uz som tam:wink:
14. sep o 13:28  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana dobry, nepredavate nahodou postielku? :blush:
30. okt o 09:59  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monna1 este 4 roky bude sluzit :slight_smile:Mame junior kit
30. okt o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milankovazuzana :thumbsup_tone1:velmi je pekna :wink:
31. okt o 10:03  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monna1 A velmi dobra, sme spokojni :slight_smile:
31. okt o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok