Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jesika35
28. mar 2017

@mokoo sedačky sú na všetkývh 3 modeloch rovnaké. čo sa týka rozdielu medz V3 a V4 tak V3 sa ťažšie skladá, shopka má upínanie na šnúrku V4 má inú úchytku a preto sa skladá ľahšie. Shopka sa tam zastokujem. Rozdiel medzi V4 a V5 je iba v kolieskach🙂 Kočík budem aj predávať koncom leta ako 2- kombináciu spolu so zimným setom ak by ste mali záujem mám v4 vo farbe black melange...

mokoo
28. mar 2017

@jesika35 no aspon chapem rozdiely 🙂 zimny set mate aky? Mne sa najviac jedna o pekny zimny set na vanicku popripade aj kozusina, neviem kde sa to kupuje preto sa radsej informujem, lebo jedna znama mi povedala ze,najlepsie je mat limitovanu ediciu a tu neviem kde mam hladat 😂

jesika35
29. mar 2017

Mala som limitku silver ale teraz mam sity na mieru... Ten original pasuje aj na vaničku

mokoo
29. mar 2017

@jesika35 a mozem poprosit foto? A kde najde limitky 🙂

daduska3
29. mar 2017

@jesika35 limitka 🙂 to kto ti povedal, že strieborná bola limitka?
@mokoo zimné sety nemajú limitky

mokoo
30. mar 2017

@daduska3 jaaaj dakujem teda,a da sa usit? Pretoze u nas v meste je asi 30 stokke a chcela by som nieco svojske 🙂

daduska3
30. mar 2017

@mokoo
tu na MK nájdeš šikovné mamičky, ktoré ti možno WK ušijú

jesika35
30. mar 2017

@daduska3 Strieborná bola určite limitka....😉

lala123
30. mar 2017

Dievčatá predám svoj Stokke v limitovanej edícii pink.Sportova časť, vanička, sieťka proti hmyzu, igelit proti dažďu aj na vaničku aj na spirtovu časť, slnečník.predám tiež Winter kit v šedej farbe spolu s kožušinou aj s kožušinou na madlo. Ak by bol záujemcami aj čierny nozickovy fusak do športovej časti nosený cca 3 mesiace.Som druhou majiteľkou.winter kit a fusak je kupovaný mnou a používaný cca 3 mesiace.ak máte záujem navrhnite cenu.

rearo
2. apr 2017

dievcata co mate stokke crusi ako ste spokojne ??a hlavne v zime po snehu ako ide,tazko-lahko...ake ma nedostatky?zvazujem kupu,ale nie celehé ,ale len sport,casti...dakujem pekne za kazdu odpoved...

rearo
9. apr 2017

velka prosba kolelo predne male na crussi ponuka niekto na predaj?

zuzkakrskova
10. apr 2017

Ahojte dievčatá 😉 Viete mi poradiť s podložkou do sportiaka od Elodie Details? Pasuje tam, je tam vôbec potrebná? Zatiaľ mám len vaničku, tak neviem aká je pohodlná sedačka. Má to niekto vyskúšané? Teraz predávajú aj original od Stokke vložku, novinka. Tak neviem 😵 Ďakujem za rady 👍

rearo
10. apr 2017

@zuzkakrskova do crussi pasuje mam ju tam ale explory len ked je otocena sedacka inac ta rucka zavadzia

zuzkakrskova
10. apr 2017

@rearo ďakujem za rýchlu odpoveď. Ja mám Trailz, takže bude OK. A treba ju? Je tá sedačka tvrdá na sedenie, či skôr pre čistotu a na oko?

rearo
10. apr 2017

@zuzkakrskova cistitu a na ako...😂 netreba ake naka sim ju doma tak som ju tam dala

zuzkakrskova
10. apr 2017

@rearo no kopec kravin mame, tak či ďalšiu treba 😜🙊🐄

rearo
10. apr 2017

@zuzkakrskova ked nechces peniaze minit...netreba...nevies nahodou o iekom co by mal nahradne koleso to mensie na crusi?

zuzkakrskova
10. apr 2017

@rearo nikto v mojom okolí nemá. A Vandastore si neskusala? Tam majú náhradné diely. Akurát, ze drahšie.

rearo
10. apr 2017

@zuzkakrskova hej drahe...este neviem ci mi treba cele koleso ten stredovy gombik mi vypadol a nedrzi tam...drahe su staci jedno a maju len dve za 90 tusim

zuzkakrskova
10. apr 2017

@rearo ja by som skúsila kontaktovať priamo Stokke servis. Nič za to nedáš a vraj sú ochotní 👍

rearo
10. apr 2017

@zuzkakrskova uz som tam volala vcera este ami namali taku opravu nevedia mi poradit, nove koleso nemaju teraz

zuzkakrskova
10. apr 2017

@rearo tak uz neviem 😕 Ak je v záruke, tak reklamuj. Mne prišiel chybný podvozok a hneď vymenili. Našťastie! Inak by ma naštvali.

rearo
13. apr 2017

potrebovala by som maminku co ma alebo mala crusi ?chcem sa nieco opytat...

jesika35
14. apr 2017

@rearo Pridajte sa do fb skupinky stokkacky sr- cz, alebo stokke proste milujem, stokke rady a bazarek,...😉

tansulinka
14. apr 2017

@lala123 dalo by sa kupit iba sporova cast a kolesa ? A ak ano za kolko? 🙂 Dakujem.

lala123
14. apr 2017

@tansulinka radšej by som všetko spolu lebo potom by mi ostala len vanička a to samostatne ťažko predam

tansulinka
14. apr 2017

Jasne rozumiem 🙂

rearo
14. apr 2017

@jesika35 tam som...dakujem

jesika35
14. apr 2017

@rearo skúste tam napísať😉 mamičky vám hneď poradia...😃

rearo
14. apr 2017

@jesika35 dakujem...bola som priamo v obchode ..nemam ziadny problem ...tak ma vsetko byt ako mam...len sa mi nezdalo nieco...🙂