• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

16. októbra 2017 
Ahojte baby,idem vas poprosit ako sa da rozoznat typ V2 a V3?Jedny znami nam doniesli tento kocik pouzivany len som sa ich zabudla opytat na typ (kedze som ani netusila ze je viac typov) :slight_smile: Moc dakujem
2. máj o 06:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakrskova moc ti dakujem....takze mame V3
2. máj o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby a neviete o niekom kto by predaval sportovy xplory V4 vo farbe black melange?
2. máj o 11:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriam111111 najviac ponúk je v bazare koníka a ak si na FB, požiadaj o prijatie do skupiny Stokacky SR - CR. Tam je vela báb :wink::thumbsup:
2. máj o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky. Mám otazku. Môžem oprat striešku zo Stokke Xplory? :blush::thinking:
24. máj o 07:38  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinradova Strieška sa môže oprať, len treba z nej vyvliecť plasty...:slight_smile:
24. máj o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jesika35 ďakujem pekne :wink:
25. máj o 07:56  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky je tu na MK aj skupina cisto ohladom STOKKE?????
26. máj o 02:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi nie. Ale na Fb je skupina - Stokkačky :wink:
27. máj o 08:27  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zienky súrne potrebujem kupit šport.sedacku stokke. Podvozok mam. Kto predávate??
29. máj o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este mate summer kit
24. jún o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana dobrý večer, postieľku stokke nepredavate? Ďakujem
29. jún o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luucciaa ahoj ja mam na predaj sedacku cervenu 250€
30. jún o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevzus Veru nie, máme ju už aj s junior kitom, ešte poslúži dobré 3 rôčky...Stále ju máme ale ako novučkú, je to naj postieľka :slight_smile:
30. jún o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra6484 uz sme kúpili dávnejšie. Dakujem
3. júl o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@agatkag vy ste dávno písali že ste mali kocik Mutsy. Ja sa práve rozhodujem či kúpiť od jednej baby Mutsy Igo Nomad za 430€ ,2kombinaciu. Poradíte mi? Dieťatko bude zimné :slight_smile:
13. okt o 14:09  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petinax5 ahoj dávno si pisalaze ides kúpiť stokke xplory. Ja idem rodiť v novembri a mám strach z tej vykrojenej vanicky. Či nebude mala. Jedna baba predáva 3kombinaciu za 500€. Čo mi k tomu poradíte? :slight_smile: Ďalšiu alternatívu mám Mutsy igo nomad za 430€ ,2kombi
13. okt o 14:16  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nakupujpreradost ja som mala mutsy slider hnedy pre dceru..ale uz to bude 9 rokov. Mal ho aj syn pred 2 rokmi ..ja som bola s nim velmi spokojna..mal velku vanicku a stale vyzeral ako novy...aj po tolkych rokoch farba nevybledla..igo nomad nepoznam
13. okt o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianna78 prosím čo je to presne za model ja ho mam totižto tiež ako náhradný kočík no nemám k nemu nánožník a ešte by ma zaujímalo či sa dá ku nemu objednať niekde napr iná farebná kolekcia alebo strižne ďakujem
16. okt o 00:12  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok