• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

31. októbra 2016 
@riki1 super to si mala stastie,ked som ja objednavala este nemali.
31. okt 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
31. okt 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky tak biely kit sa vydrazil, ze 421 euro POMOOOC::slight_smile:)))
31. okt 2011 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@esika fuu pekna palka :slight_smile:
31. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to vediet tak nakupim minuly rok do zasoby :grinning: :grinning:
31. okt 2011 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@riki1 a je kvalitna? Mne sa pacia aj casualplay podlozky. Kedysi som jednu mala, taku krasnu farebnu a doteraz lutujem, ze som ju predala
31. okt 2011 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jessicax veď keď sa stretneme ju uvidíš ,ešte som ju neprala ,tak uvidím ako dopadne potom ,zatiaľ je super ,a presne sedí do kočíka ...
31. okt 2011 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@riki1 @jessicax ja som ju uz prala a vsetko ostalo tak ako malo.nezbehla sa ani nic.tak si myslim,ze sa fakt oplatila :slight_smile:
1. nov 2011 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@riki1 ta podlozka vyzera super. A ma este pod nou aj tu Stokkacku podlozku s vankusikom, ci tu uz nie?
1. nov 2011 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hajanka áno má ,ale len podložku bez vankúšika ...
1. nov 2011 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@riki1 podložka vyzera krasne, ale asi tu latku už neponukaju, že? alebo zle vidim? :confused: mne sa zdaju všetky dievčenske, okrem tej pasikovej ktora sa mi nepači :unamused:
1. nov 2011 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky prosim pasuje stokke fusak i do jinych kocarku? potrebuji ho na golfky kde mala mezi nozkama ma polohovani nohou, takze je to s normalnim fusake trochu problem a nohy ji nechavam viset dolu, ale se stokke jestli by pasoval by to bylo super...dekuji
1. nov 2011 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riki1 moj maly ma 18m a tiez mu fusak nedavam zatial. jemu sa viac paci v nejakych vyteplenych gatuskach :grinning: :grinning: a toto je super tepla zima, takze fusak este ma cas.
1. nov 2011 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@esika :grinning: :grinning: :grinning: tomu sa hovori, ze vyhodna kupa:grinning:
1. nov 2011 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ustrachana Dakujem za super radu! ja som novacik, a Brendon som nepoznala ...Novy je samozrejme najlepsi, len ked som pozerala ceny v babymarkete tak sa to pohybovalo cca 1200... a to je strasne moc. Dakujem za radu, pojdem ho pozriet,. Dakujem!
1. nov 2011 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka ja mám túto kombináciu : http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=3&idk=030&ids=459&nn=1&nx=2&idv=1210 ,nie je to úplne dievčenské ,podklad je svetlomodrý a je tam trošku ružovej ,ale v pohode a k môjmu blue stokkáču sa to úplne hodí ,zajtra na dennom svetle podložku odfotím a dám sem reálne foto ...
1. nov 2011 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka prvé okienko je NOVINKA kvet sv. modrý podklad a druhé NOVINKA sivomodrá
1. nov 2011 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riki1 jeej, to by si bola zlata ak by si pofotila :slight_smile: mne sa ta latka čo maš pači asi najviac, inač mi pripadaju všetky dievčenske, všade je ružova farba a ta jedina novinka pasikava sa mi nepači :unamused: :unamused: :unamused:
2. nov 2011 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky, pomoooc!! mam velku dilemu :slight_smile: neviem ci nechat usit teply nanoznik na stokkiho alebo pouzivat v zime fusak :grinning: :grinning: maly uz ma 18nast mesiacov a neviem ako ho budem do toho fusaku strkat, ci by mi nebol lepsi nanoznik na zimu. iba ho tam supnem, zapnem zips a ide sa. ziadne vyzuvanie a obliekanie nozickoveho fusaku. :frowning2: :frowning2: neviem co mam robit.
mam doma uz kozusinku, dneska sijeme so sestrou :slight_smile: tak neviem ci by to nebolo lepsie :slight_smile: nanoznik a kozusinka ako ten nozickovy fusak.
2. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mycats moj syn mal 18 mesiacov ,ked som kupovala moj prvy stokkac,ale ja som ho davala do fusaku.a este mal aj kopu miesta.neviem,ci nanoznik postaci v minus teplotach... :confused:
2. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo kupim toto
http://www.olivers-baby-care.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/
mam ale starsi typ stokkiho s neodnimatelnym madlom
2. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mycats ja by som isla do usitia nanoznika... mam mom.inglesinu a tam sa nanoznik pricvakava pod opierkou na nozky a este okolo madla, to by si aj ty mohla nejak tak poriesit.... no a fusak by si mohla vyuzivat len v pripade, ak by si vedela ze maly bude len v kociku a nevypustis ho na spacir... :wink: :slight_smile:
2. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka23 no ved to, ze moj maly chodi kazdy den von na ihrisko a aj v zime bude chciet chodit :grinning: , preto neviem ci nechat len fusak. nejaky vytepleny nanoznik by bol podla mna praktickejsi
2. nov 2011 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mycats myslim, ze ak ho dobre oblecies, teda pancusky, oteplovacky a pod., tak ti bude stacit aj nanoznik mierne zatepleny, pripadne este deka....
2. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kilian ved to, ze neviem co by bolo najlepsie :slight_smile::slight_smile: asi mat oboje :grinning: :grinning: fusak je vo vybave kocika, tak uvidim, ci bude vobec nanoznik treba a ak bude treba, tak ho asi necham usit. ved tam ma kozusinku :slight_smile: a ked ma oteplovacky, tak by mohol byt aj bez fusaku, zalezi na teplote vonku. teraz byva tak krasne, ze mi chodime este bez fusaku a uplne v pohode :grinning: :grinning:
2. nov 2011 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka23 tak chodime teraz ked sa schladi, lebo on chce aj po vonku behat, len snehu sa bojim :grinning:
2. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka aj tu je trošku ružová ,ale mne sa to páči ...a akej farby máš kočík ?
2. nov 2011 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@riki1 ďakujem krasna, ja mam navy, dam si asi ušiť niečo chalanske :slight_smile:
2. nov 2011 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka je tam viac možností ,dá sa aj pásikové ,kockové ,alebo vzory ,mrkni tu : http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=2&idk=030&idss=119
2. nov 2011 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riki1 tak ja som bola asi slepa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: toto je nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj v modrom, tuto červenu asi aj objednam :slight_smile: :slight_smile: diky moc
http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=3&idk=030&ids=462
2. nov 2011 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok