Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
2. nov 2011

@riki1 a čo som slepa? nevidim či sa da aj ta červena kombinacia objednať 😕 😕

lodgermaniacka
2. nov 2011

@riki1 tak mi asi zostava pruh červeny, aj tak som niečo take aj chcela 😵 😵 😵
http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=3&idk=030...

lodgermaniacka
2. nov 2011

@riki1 no, ešte raz ťa pootravujem, nemaš nahodou odfotenu celu sedačku s podložkou? ako to tam sedí..a poštovne kolko vychadza?

lodgermaniacka
2. nov 2011

a mam dať material microfleece, alebo bavlna? 😕 😕

kilian
2. nov 2011

@lodgermaniacka ja mam z jednej strany mikrofleece a z druhej bavlnu 🙂

lodgermaniacka
2. nov 2011

@kilian teraz som čitala že ten pruh, čo som chcela je viskoza 😒 sice vhodny na leto, chladivy, ale neviem či nie je bavlna lepšia 😕

esika
2. nov 2011

kocky asi budem mat na predaj BIELY KIT bol by zaujem? Pekny vecer vsetkym 🙂

riki1
2. nov 2011

@lodgermaniacka zajtra ti to odfotím ,poštovné bolo 4€

silkos
3. nov 2011

@esika ahoj,za kolko by si ho predala?mas nejake foto?

riki1
3. nov 2011

@lodgermaniacka ja mám takú kombináciu ,tá vzorková je bavlna a druhá strana je mikrofleece jednofarebný ...

riki1
3. nov 2011

@lodgermaniacka veď im zavolaj ,poprírade napíš mail ,či by ti nevedeli ušiť ,červenú kockovú + mikrofleece ,keď to majú na obrázku ,možno ešte budú mať takú látku ...

kilian
3. nov 2011

@esika priznaj sa ,ze si ho vydrazila... 😀 😀 😀 😀

esika
3. nov 2011

@kilian nevydrazila, ale ja by som ho aj tak nedrazila pre seba 🙂 ale tym padom som naviedla kamosku, co ma biely kit, ze sa jej ho mozno podari dobre predat 😀 , ale inak 421 euro by som teda za neho nedala 😲

pallacinka
3. nov 2011

@esika @kilian Tiez som sa chcela spytat to iste 😀 Casom ich bude na predaj viac a viac, tak aj cena pojde hadam postupne dole. Teraz je tam dalsi v ponuke tak som zvedava, za kolko pojde ten 🙂

kilian
3. nov 2011

@pallacinka mna ten biely uz ani nelaka,neviem...to iste bude o rok s tym striebornym.mozno by som si mala spravit nejake zasoby.. 😀

lodgermaniacka
3. nov 2011

@riki1 volala som tam, nemam to tam daleko, pôjdem si to aspon vyskušať, niektore maju skladom, ale napr.na tu červenu pasikavu by som musela 4 týždne čakať 😒 dik za rady 🙂
@kilian mna už tiež nelaka 😝 ako som ju teraz videla jednej babe 😎

kilian
3. nov 2011

@lodgermaniacka videla si ju nazivo? 😨

lodgermaniacka
3. nov 2011

@kilian ano 😉 nevidim nejaky obrovsky rozdiel medzi striebornym a bielym, akurat by som sa bala že biely po prvom naložení do auta zašpinim, chcela som ho síce velmi, ale už ma to prešlo, keby som dala za neho 420 eur, tak si to hodim 😎

lodgermaniacka
3. nov 2011

@kilian inač v eurovei na nabreží sa tam ta baba s nim prechadza pravidelne, keby si mala cestu 😀

kilian
3. nov 2011

@lodgermaniacka ani neviem kde je eurovea.. 🙄 ja poznam iba aupark a vedla avionu prechadzam 😀 😀 😀 😀 😀ja som z vidieka.

lodgermaniacka
3. nov 2011

@kilian eurovea je na nabreží dunaja, novy shopping 😉 😉 😉 😉 blízko auparku, určite vieš

lenocka23
3. nov 2011

@kilian @lodgermaniacka hej aupark je blizko... staci preplavat Dunaj... 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
3. nov 2011

@lenocka23 no diky.... 😕 😀

lodgermaniacka
3. nov 2011

@lenocka23 no nezda sa mi to daleko od seba, my tak chodime na prechadzky, z auparku cez most do mesta, pripadne na nabrežie k eurovei 😉 chôdzou par minut

lenocka23
3. nov 2011

@lodgermaniacka ja viem, robim si srandu.. my chodievame eurovea - riverpark - eurovea.... 🙂 😉

jessicax
3. nov 2011

@lodgermaniacka a nema ta kocka co ju vidas v eurovei ten starsi stokkac vo farbe cream? Lebo ten som tam zo dva krat videla s bielym kitom 🙂

novamaminka
4. nov 2011

caute baby,mam dve otazky..ako sa dava dole strieska zo stokke vajicka?a neviete ci sa da niekde zohnat cvok na striesku..mne niekde uletel a teraz som si to az vsimla,takze ani neviem kde by som ho mala hladat,pomooc ☹ dakujem

lenocka23
4. nov 2011

@novamaminka mozno by si mala ohladom toho cvoku skusit kontaktovat predajnu, kde si kupila kocik... mohli by ti poradit ako zohnat nahradny diel... 😉

novamaminka
4. nov 2011

@lenocka23 hej,ved musim tam zavolat ale obavam sa ze bude treba kupit celu striesku..a to sa mi neviem ci oplati,lebo na novy rok uz ideme do normalnej sedacky len zase ako to vajicko potom predam bez toho cvoku,ach ☹

lenocka23
4. nov 2011

@novamaminka skus reklamovat, aj keby ti to neuznali, aspon to opravia aj ked na tvoje naklady.. mozno by stacilo nechat im len samotnu striesku aj ked pouzivanie vajicka budes mat trochu obmedzene bez nej....