Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

andrejo
3. okt 2011

@lodgermaniacka pripadne na ten cerveny kit nazehli blesk mcqueen alebo ferrari znak a hned je chlapcensky 😀

jessicax
3. okt 2011

@lodgermaniacka ano ved to mi aj predavacka hovorila, ze ta pani, ktora volala pre Vami sa tiez odvolavala na nejaku kamosku 😀

jessicax
3. okt 2011

@lodgermaniacka ja som pozerala ten konfigurator a teda k navy kociku je jednoznacne cerveny fusak najkrajsi, ten navy tam nejak zanikol. Ale zase ked vezmes cerveny kit tak s cervenym fusakom by tej cervenej bolo uz privela 🙂

zajo79
3. okt 2011

@lodgermaniacka odkial beries stokke?

ja by som ho chcela pre Misulka pod stromcek..hraciek mame plny dom..tak co ine? 😅 😀
neviete kedy vychadzaju nove farby?

u mna je poradie - bledomodry asi najskor. 😵 na zimu necham cameleona, cize kit na zimu potrebovat nebudem- ale na leto by som zobrala ten s bledomodrou. 😵

zajo79
3. okt 2011

@jessicax presne tak...

jessicax
3. okt 2011

@kilian ja nechcem este ochladenie, nemam winterkit 😅

kilian
3. okt 2011

@jessicax 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@lodgermaniacka ja by som tiez cerveny kit brala a navy fusak

lodgermaniacka
3. okt 2011

@kilian @zajo79 @jessicax @andrejo k navy kočíku by som kupila navy fusak a červeny kit 😵 😵 😵 pekne som vas vytrapila, velke dakujem, určite napíšem čo som objednala 😉 😉 😉 😉

@zajo79 z brendonu 😉

kilian
3. okt 2011

@lodgermaniacka presne tak.navy fusak a cerveny kit.a to bude nadhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kilian
3. okt 2011

ja som pred par tyzdnami aj s @pallacinka trapila ostatnych

hajanka
3. okt 2011

@zajo79 nove farby textilii kocikov? netusim, zatila som o nicom nepocula, teraz len vysli nove farby winter kitov. Mozno rok 2012 este prinesie nieco nove 😉
Napr. limitka ruzova textilia je uz na trhu dost dlho, mozno tu by mohli vymenit, ze inu limitku 🙂

riki1
4. okt 2011

@hajanka tak to je asi jediný ,ktorý sa bude hodiť mne ...

riki1
4. okt 2011

@kilian 😀 ja dosť často počúvam ,že mám ufo-kočík 😀

riki1
4. okt 2011

@zajo79 blue mám ja a milujem ho 😀 ,teda tú farbu 😉

zajo79
4. okt 2011

@riki1 mne sa paci aj cerveny 😵 ja milujem cervenu farbu. a nikdy som cerveny kocik nemala... 🙂

som sa zas namotala...mm ma zabije 😀 😀

zajo79
4. okt 2011

@riki1 hod neake fotecky 😵

da sa dat aj neaka podlozka do stokke? cistocerveny by bol asi moc babsky...chcelo by to skombinovat s niecim... ak nie, tak v tom pripade blue.

laura28
4. okt 2011

ahojte , neviete ci bude lacnejsi winter kit, myslim akcia pred zimou, ja by som rada ten fialovyy 🙂)))

zajo79
4. okt 2011

@laura28 myslim ze na zimu urcite lacnejsi nebude... mozno koncom zimy...

riki1
4. okt 2011

@zajo79 mám nejaké v albume rodinka a aj v albume Alexander ,mrkni 🙂

riki1
4. okt 2011

@zajo79 aj ja mám rada červenú ,mám takú spálňu 😅 a kočík mi ladí s obývačkou 😀 😀 😀

lenka0283
4. okt 2011

baby ja mam stokke tiez..nevadi vam ze ked je babatko otocene dopredu a zaspinka nemozem ho dat nalezato a ani si tam nevystrie nozky?? alebo ze nema nakupnu kosik? nevirm ja ten kocik milujem ale zistujem natom velmi neprakticke veci a asi si kupim iny 😒

zajo79
4. okt 2011

@riki1 kraasnu rodinku mas 😵 😵 a kocik nema chybu 😉

@lenka0283 mne by to nevadilo.. ja musim nechat doma aj cameleona

hajanka
4. okt 2011

@laura28 ahoj, o tom dost silno pochybujem, hlavne ked teraz je ich sezona 😉 dokonca ani v lete neboli lacnejsie. Skor by som sa obavala, ci este nepojdu hore... dufam, ze nie.

hajanka
4. okt 2011

@lenka0283 ja som tiez nad tym uvazovala, ked sme sa rozhodovali o kupe, ze v smere jazdy sa neda dat nalezato. Zatial nam to nevadi, kedze ju mame proti smeru. Potom neskor, neviem, uvdime... 🙂 zatial vsak ma pre nas len same vyhody (oproti inym znackam kocikov), ktore ine kociky nemaju.
Nakupny kosik ma praveze a dost velky, je to vlastne ta nakupna taska pod sedackou a zmesti sa do nej habadeeeej 😉 viac nez do ktoreho kolvek ineho nakupneho kosika (sietky). A mas to aj chranene (zatvorene) 🙂

lodgermaniacka
4. okt 2011

@riki1 pozrela som ti do albumu aj ja, ta vanička nebola ina modra ako šporťak? strašne krasna farba 😵 😵 😵

babulky, ja mam už všetko poobjednavane a uzatvorene, tak nakoniec navy stokke, navy fusak a červeny winter kit 😉 ked bude všetko doma hodim fotky 😉 😉 😉

laura28
4. okt 2011

@hajanka no len konkretna farba sa predava uz 2 roky, tak len preto ma to napadlo. Ma skoro trafilo ked som videla pocom je teraz vanicka a to som chcela svoju predat :(

hajanka
4. okt 2011

@laura28 ano, viem, len teraz ju trosicku zmenili a podsili bezovym karom, takze je to vlastne stale nova kolekcia 2011. Tiez by som rada aby sli dole, ale vazne pochybujem... mozno niekde nejaka akcia sa objavi, ale na stalo to zlacnovat urcite nebudu. No, a vanicka je teraz v akcii za velmi dobru cenu, teraz sa urcite neoplati predavat, radsej pockaj kym opat pojde hore.

lenka0283
4. okt 2011

@hajanka to mas pravdu ten kakupny kosik by sa dal..aj ked niekedy kukaju namna ci nekradnem ked si to tam schovavam :D ja ten kocik mam naozaj rada aj ta vyska mi vyhovuje len tato jedna vec mi dost vadi..malej sa tam spi dost neprijemne 🙂

hajanka
4. okt 2011

@lenka0283 ale to nie je doslova nakupny kosik, to je myslene tak, ze ked si nakupis, tak to tam odlozis, ten nakup mas to kde dat a vela sa tam toho zmesti. Proste odkladaci priestor. Nie tak ako tie kosiky a voziky na nakup co si vezmes do ruky, nakupis s nimi a potom ich odlozis. Urcite by som priamo v obchode nanakladala veci do toho "bag-u" a pri pokladni ich vykladala 😉 (to by som nerobila ani pri inom kociku) na to to nesluzi. Neviem ci sa chapeme 😉

riki1
4. okt 2011

@lodgermaniacka je to všetko rovnaké ,to bolo fotené mobilom ,tak preto iná farba ..