Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lenocka23
13. sep 2011

@miroslavazh myslim ze ak si kocik kupovala v kamennom obchode na SVK, nebude problem si ich objednat... a aj keby nie, tak ten babymarket mozem len odporucat... 😉 🙂

kilian
14. sep 2011

moj fusak s winterkitom prave dorazil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

jessicax
14. sep 2011

@kilian to je super spravicka, velmi sa tesime na fotooo 😵 😵 😵

kilian
14. sep 2011

@jessicax jaaaaaaaaaaaj,este som len fusak vytiahla,musim pockat,kym sa mm vzdiali,lebo by ma zabil... 😝 😝 😝 😝

jessicax
14. sep 2011

@kilian jasnee, netreba ho velmi drazdit 😅 😅

kilian
14. sep 2011

mna asi porazi!!!!!!!ja sa asi rozrevem na mieste.poslali mi winter kit vo farbe navy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hajanka
14. sep 2011

@kilian 😒 to je mi luto, tak to nebolo velmi mile prekvapenie pre teba, nevadi posli im to napsat, si mohla pred kurierom otvorit a hned mu to dat nech to odvazie spat, ale aj tak.... normalne ho vrat a ziadaj ten co si objednala. Odkial si objednavala?

kilian
14. sep 2011

@hajanka z nemecka.prevzal to sused!no strasne,tesim sa ako male decko a potom toto.sklamanie. 🙄 a vecer je uz o nicom.. 🙄

hajanka
14. sep 2011

@kilian uhm ☹ verim ti to sklamanie, aj ja by som bola na tvojom mieste, ale hlavu hore posli im to spat! A nech to vybavia co najskor!

riki1
14. sep 2011

@kilian tak to naštve a koľko ťa vyšiel ? možno by si ho zobrala nejaká mamina čo sa jej tá farba hodí a ty si môžeš objednať druhý ,to bude možno rýchlejšie ako im ho vracať späť ..

pallacinka
14. sep 2011

@kilian To snad nie! To nie je mozne, mozno preto ho tebe poslali skor ako mne, na fialovy je dlhsia cakacka. V objednavke si asi chybu nespravila, ze? Ocividne nie som sama, kto ma smolu, no vobec ma to netesi ☹

pallacinka
14. sep 2011

@kilian Inac nechcem ta sklamat este viac, no customer service u nich nic moc, aspon moju reklamaciu co som posielala predvcera zatial ignoruju. Asi prejdeme zo summer kit striesky rovno na tu z winter kit 🙂

kilian
14. sep 2011

@riki1 neviem kolko presne stoji,229 € myslim a 19,90 bolo postovne alebo tak nejak.
@hajanka pisala som uz email,dnes uz nic nenarobim.
@pallacinka inac otvorila som tu skatulu,a pri pohlade na tu farbu ,som si hned spomenula na teba.ze ani ja nemam stastie s tym kitom.hned som skatulu aj zavrela,ani nepozerala viac.objednavka bola dobre,je tam purple,aj v rechnung mam purple farbu.vsak to ,ze to bude zase take komplikovane s tym vratenim.raz uz som tam posielala nieco spät a postovne mi nevratili.takze neviem .ked sa trocha ukludnim sa pozriem na tu farbu. 🙄 🙄 🙄 🙄

pallacinka
14. sep 2011

@kilian A si si 100% ista je ze to navy? Ja som takto panikarila ked mi prisiel kocik, bola som presvedcena, ze mi poslali omylom tmavozeleny namiesto bezoveho. Pozri na dennom svetle, a ci naozaj nema ten ruzovy pasik- ta fialova moze byt uplne tmava.

kilian
14. sep 2011

@pallacinka nie je navy,je na krabici napisane navy. 🙄 🙄

kilian
14. sep 2011

tak som sa pozrela,a je to navy.je to tam aj napisane.ale neviem,ja som si tu navy inac predstavovala,toto mi pripada byt taka tmava strieborna. 🙄 🙄

pallacinka
14. sep 2011

@kilian Tak ked na krabici je napisane navy tak nie je o com, jednoznacne ich chyba a mali by ti to vymenit bez naroku na postovne. Ta farba je naozaj zvlastna, uz som si celkom zvykla, ze sa dost lisi realita od fotiek. No poucit som sa z toho nepoucila, som zvedava, co za fialovu nam to prijde 🙂

jessicax
14. sep 2011

@kilian to je strasne sklamanie a tak si sa tesila :( Urguj to nech ti to vymenia cim skor alebo vratia aj peniaze, samozrejme aj s postovnym, ved ty si nepochybila 😠 😠

jessicax
14. sep 2011

@kilian ale tej farbe nerozumiem, co som pozerala fotky winterkitov na internete tak ta modra aj modra bola. Nemohli dat do krabice omylom khaki farbu? Lebo ta je takej podobnej farby 😨

hajanka
14. sep 2011

@pallacinka
@kilian
no sranda, navy vyzera na fotke ako hneda 🙂 u teba v skutocnosti ako tmava strieborna.... to je ako mozne?????
Mne sa to fakt podoba na tu khaki, alebo hnedu, vobec nie na navy, navy by mala byt tmavo modra, nie?
... fakt, tiez som zvedava, aku fialovu nam poslu (ked objedname)...

kilian
15. sep 2011

@pallacinka @jessicax @hajanka je to jednoznacne navy a nie khaki,ale vyzera uplne inak ako na obrazku.pre mna to nieje modra,ani zdaleka mi to nepripada,zeby to bola modra .idem tam teraz volat,lebo zrejme na emaily nereaguju. 🙄

kilian
16. sep 2011

Tak a moj navy winter kit je na ceste do nemecka....moj fialovy pride o take dva tyzdne.....ZEVRAJ!! 🙄 🙄

pallacinka
16. sep 2011

@kilian Aspon tak, neplatila si dufam postovne. Mne este tiez neposlali, som myslela, ze o takomto case ho uz davno budem mat. Esteze sme objednavali v predstihu 🙂

kilian
16. sep 2011

@pallacinka poslali zasielkovu sluzbu ku mne domov pre balik,ani som sa nepytala,ci to musim platit!!to urcite,to je ich chyba.mne napisali,ze fialovy museli objednat a trva dodanie dva tyzdne.ako s tvojou reklamaciou?

kilian
16. sep 2011

@pallacinka mozno to aj do zimy stihnu. 😀

pallacinka
16. sep 2011

@kilian Aspon ze tak, ocividne tych fialovych maju nedostatok, asi ich vsetci chcu 🙂 Moja reklamacia sa riesi, chceli serial number tak dufam, ze to nebude dlho trvat. Horsie je, ze peniaze za ten biely kit stale nemam ☹

kilian
16. sep 2011

@pallacinka no to je strasne.no to ti nezavidim!!!!!!!!!nenechaj to tak... 😢

kilian
16. sep 2011

pozrite aky dobry fusak som nasla ,ten by pasoval aj do stokkiho,max dlzka 110 cm.a rozlicne farby.

mikolajova.zuzana
16. sep 2011

@kilian hod link :D

mikolajova.zuzana
16. sep 2011

@kilian uz som nasla :D mam pocit ze sa snazia napodobnit lodger bunker ale s nozickami. lebo je do neho aj akasi vlozka. No ja mam doma ten emitex do autosedacky, a vyrobila som na nom diery na pasy na stokke a mam riesenie na jesen kym budu velke zimy na origos stokke zimny fusak.