Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

veve39
31. aug 2012

@babymarket_sk ja viem ze uz je to mimo temy. ale ak ma teda nezmazu, skutocne ma to zaujima - vyblednuta farba textilii kocika, pokial je tento v zarucnej dobe a textilie neboli napr. nespravne vyprane ci inak cistene, je potom prejavom coho, ak nie vyrobnej vady ? alebo sa malo s kociarom chodit von len vo vecernych hodinach / resp. neslnecom obdobi?????

katkasofi
31. aug 2012

@babymarket_sk dobry den. ja by som sa chcela spytat kde teda mozem vidiet foto noveho stokke?? okrem predajne samozrejme? viete mi povedat ci je rozdiel v prednych kolieskach oproti predoslemu modelu? nie su vacsie? v com je rozlisna novinka od predchadzajuceho modelu? dakujem za odpoved

babymarket_sk
31. aug 2012

@esika
Úplne nesprávny sposob riesenia situácie...
@patka1987 @katkasofi
Bohužiaľ oficiálne sa mozu zverejnovat fotografie az po zverejnení na ich domovskej stranke (zatiaľ teda len v predajni k nahliadnutiu)
Par info:
Jeden z nich bude viac do terenu s veľkou vaničkou a športová sedačka bude úplne rovnaká ako u explory, ten druhý sa mi páči viac, skladný...práve pre tento bolo vyrobená aj tá nová, ľahšia, menšia autosedačka
@veve39
Tieto informácie sú uvedené v záručnom liste

ustrachana
31. aug 2012

@babymarket_sk aka je cena toho skladnejsieho modelu, prosim?

babymarket_sk
31. aug 2012

@ustrachana
Odporúčaná cena Scoot je 619 Eur.

ustrachana
31. aug 2012

@babymarket_sk dakujeeem 🙂

junkfoood
31. aug 2012

baby no bola som tam, ale tie nove modely teda nic moc..na Xplory sa podla mna nechystaju, vyzeraju podla toho dost nekvalitneho obrazku ako zla napodobenina..

babymarket_sk
31. aug 2012

@junkfoood
Uvidíme, keď prídu...skutočnosť býva väčinou lepšia ako obrázky 😉

ustrachana
31. aug 2012

@junkfoood prosim ta nemozes popisat lepsie? je to nieco podobne? aby som vedela ci si mam nechat bgb all black alebo sa tesit na stokke

junkfoood
31. aug 2012

@ustrachana no ono sa to podla tych fotiek ani nejako detailne neda. v jednom riadku bol explory vo vsetkych farbach a v dalsich riadkoch tie dva nove, a ak mi nieco neuslo, tak tiez budu v tych farbach ako xplory..jeden je taky ako obrneny transporter s velkou vanou a druhy taky lahky ako sportovy, podvozky maju podobne ako xplory..ono mozno nazivo budu pekne, ale z tych obrazkov sa toho fakt vela nastudovat nedalo..ale mna teda takto na prvy kuk nepresvedcili..

klarawerder
31. aug 2012

Baby, nevíte některá, kdy budou oficiálně k dispozici obrázky/foto těch nových modelů? Přemýšlím, jestli si ještě víc vyladit Xplory, nebo si brousit zuby na nový kousek 😀

klarawerder
31. aug 2012

Myslím jako kdy se má Stokke konečně rozhoupat a šupnout ty nové modely na své stránky...?

klarawerder
31. aug 2012

Ještě mám jeden dotaz...mám trošku problém s kolečkama, resp. s osou kočárku, jelikož se mi "pneumatiky" nesjíždí na vnitřní straně (asi 1,5cm), kdežto na vnější straně už mám skoro sjetý ten vzorek...samozřejmě-koupit nová kola můžu (a asi i brzy budu muset), ale když se takto nerovnoměrně sjíždějí, tak to vypadá na problém s osou...A při pohledu zepředu jsou ty kola jakoby mírně do "V" ...Máte některá taky podobný problém? Myslíte, že bych mohla mít nárok na reklamaci? Radši se takto dopředu ptám, jaké bych měla šance, než kočár někam na několik týdnů poslat,drkotat po lese s Beečkem, a pak zjistit, že to do reklamace nespadá nebo já nevím co...
Dík za rady 😎

lentila.g
31. aug 2012

@junkfoood tak nemám sa ísť ani kuk?lebo muz uz pení že menim plány na víkend

junkfoood
31. aug 2012

@lentila.g podla mna sa ti to neplati..je to fakt jedna A4ka s rozmazanymi obrazkami.. 😉

lentila.g
31. aug 2012

@junkfoood diik tak to asi zaveľa stať nebude,ale asi peňazí vela..aspoň si nebudem tlcť hlavu že mám ndavno kúpny xpl.

junkfoood
31. aug 2012

@lentila.g no len ja si teraz tlcem, ze som ho nezobrala, ked bolo k nemu vajicko zadara.. 🙂 🙂 🙂

veronica30
31. aug 2012

baby neviete kde zozeniem na kocik stokke ruzove textilie na sportovu cast kocika???Na sk sa zevraj uz neda objednat :(to bola limitka.A ja ho straaasne chceeeem!

ikarkulka
31. aug 2012

prvně jsem si myslela, že ten nový podvozek bude vylepšený (odpružený) xplory.
pak jsem z dalších informací pochopila, že to bude úplně nový kočárek. ještě jsem ho ani neviděla, ale moc se mi do něj stejně nechtělo. ne že bych stokke považovala za nekvalitní značku, ale novinky mají skoro vždycky nějaké mouchy, které se vychytají až používáním a feedbackem od zákazníků. a vzhledem k tomu, že mám TP v únoru, tak nepočítám, že by se ty mouchy do té doby odstranily.
takže asi zůstanu u klasického xplory. ale na obrázky jsem zvědavá 🙂

lentila.g
31. aug 2012

@junkfoood Hm,ja som zavahala a nezobrala si blue m.,a teraz ho chcem 😀

sashabb
31. aug 2012

@veronica30 na babybazare predáva jedna pani, ale celý šporťák ružovy za 670€

http://kociky-sportove.babybazar.sk/stokke-x-pl...

veronica30
31. aug 2012

@sashabb ahoj !dakujem za radu !ano viem ale ja potrebujem len textilie na sportovu cast plus tasku a parazol.Tak sa to zevraj aj predavalo.Ja konstrukciu mam,teda cely kocik vo farbe brown.

pumicamt
31. aug 2012

@tehula dobre si napisala

sevzuz
31. aug 2012

ked som bola naposledy v predeti tak tie nove modely su uz na novych krabiciach k deke a som ich aj odfotila, len je to foto narychlo z mobilu, len to sakra neotocim lebo mam pokazeny PC a na mm notasi to neviem:-/

ikarkulka
31. aug 2012

@sevzuz to mi připomíná spíš mamas & papas urbo než stokke 😀

duplicka
31. aug 2012

@sevzuz 😉 no maznute su fotenky riadne, aky si mala z nich dojem, ten prvy je ten mensi ze?

lentila.g
31. aug 2012

Som fakt zvedavá čo ukážu videá ale zatiaľ niE som hotová z nich

julinkak
31. aug 2012

Nooo, nejak sa mi nepacia...

hajanka
31. aug 2012

mne tiez nie 😒

junkfoood
1. sep 2012

ja som vam to hovorila, baby... 😀