Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

mimisk
18. júl 2013

@dominika86 skuste pozriet do mojho obchodu

dominika86
18. júl 2013

@mimisk Zdá sa, že stránka https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/kociky... neexistuje.
Skús nejakú inú, máme ich tu dosť.

dominika86
18. júl 2013

@mimisk dakujem, tam ich uz vidim. mne pridu strasne obrovske, nakolko vnutro vanicky je tak max. 80x40 cm, aj menej s tou bocnou stenou . . . taky velky fusak by vyzeral v City Move minimalne divne 😀 preto hladam nejaky mensi . . .

mimisk
18. júl 2013

@dominika86 on sa rozdeluje na dve casti, dasa odopnut a postahovat,mam na predajni City mova a viem ze to ide super, je to prave pre tieto kociky robené

arielka134
31. júl 2013

Dobry den, mamicky ktore mate Tako captiva mustang, chcem sa spytat ta biela cast na spodnej casti vanicky sa nespini? Ake mate skusenosti s cistenim. A ci v zime nie je prekazkou odlietajuci sneh a blato ci sa neuspini. Dakujem

mimisk
31. júl 2013

@arielka134 ked by sa nahodou zaspinil, material sa dobre cisti staci obycajne mydlo a tepla voda

arielka134
31. júl 2013

Super Dakujem

kiakocikovsvet
1. aug 2013

@arielka134 pokiaľ to nepôjde saponátom tak skúste technický benzín

janeita
8. aug 2013

Ahojte ja som asi divna ale nikde to neviem najst: tako kociky: da sa sportova cast nastavit smerom ku kocikujucemu ci nie? vdaka 😉

mimisk
8. aug 2013

@janeita kociky tako maju otocnu sportovu cast, takze sa da aj v smere aj proti smere nastavit

janeita
9. aug 2013

@mimisk dakujem 😉

marselitka1
16. aug 2013

@kiakocikovsvet Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či by ste mi nemohli odporučiť nejaký kočík, ktorý by bol moderný, z tých ľahších a vhodný k nám na dedinu, kde je od decembra do marca -25 stupňov . Bolo by to pre decembrové bábatko. Ďakujem.

kiakocikovsvet
16. aug 2013

@marselitka1 poprosím tel. kontakt a rada poradím

marselitka1
16. aug 2013

@kiakocikovsvet mohli by ste mi napísať do IP? Pretože do večera som v práci a nemám možnosť dvíhať telefón. Ďakujem.

kiakocikovsvet
16. aug 2013

@marselitka1 ja som Vás poprosila o tel. kontakt nakoľko mám na Vás veľa otázok, ktoré rozhodnú pri výbere kočíka

marianna4
18. sep 2013

Ahojte, chcela by som sa opytať či neviete kde by som zohnala madlo nasúvacie s malýn otvorom na vrchu na kočík 3-kobináciu takko 😒. dakujem 😎

kiakocikovsvet
20. sep 2013

@marianna4 poprosím Vás na aký typ kočíka potrebujete ?

marianna4
20. sep 2013

kocik je tako jumper

bambinitrnava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubutko
4. dec 2013

kocik Takko by som nikdy nekupila, nestoji mi za tie peniaze znicit zdravie dietatu: http://www.dtest.sk/nebezpecny-vyrobek/kocarek-...

mimisk
4. dec 2013

@bubutko ale to je pekne starý kočik, teraz su taka uz úplne na inej konštrukcii

bubutko
4. dec 2013

@mimisk jaj, ale tam nejde ani tak o konstrukciu, ale ze strieska obsahuje nejake zakazane chemicke latky takze ja tejto znacke neverim.

mimisk
4. dec 2013

@bubutko tak to co sa pouzivalo na madle to pouzivali vtedy vsetky kočiky, či je to polský alebo nemecký, teraz je použivaná inakšia technologia a značka tako je najpredavanejšia značka , doknca sa predava vo veľkom aj v nemecku

spisiacka
12. dec 2013

mate niekto tako warior? Ake mate s nim skusenosti?

mimisk
12. dec 2013

@spisiacka warroir je uz starši model ,radšej by som volila monodi alebo captivu, teraz je z tak jumper light, ktorý mam hlinikovu konstrukciu a je rovanko cenovo

evkapen
5. apr 2014

Nejake skusenosti s tako marine (vraj je to skoro to iste ako city move alebo sportime)? rozhodujeme sa medzi nim a cam dynamico (prip. cortina). Maly sa narodi v juli a chcem aby sa este v zime zmestil s fusakom do vanicky. Budem ho dost tlacit do strmeho kopca tak sa bojim ci mi s nim nebude tazko, cam je predsalen kus spratnejsi...

kiakocikovsvet
5. apr 2014

@evkapen kočíky od značky TAKO patria medzi najkvalitnejšie kočíky poľskej výroby, rozdiel je iba v tkanine, konštrukčne si vyberáte ten istý kočík, sú porovnateľné so značkou CAM

mimisk
5. apr 2014

@evkapen cam kociky su troska nizsie od city mova, ale co sa tyka funkcnosti su rovnake