• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Tako. Váš názor

19. februára 2017 
@dominika86 skuste pozriet do mojho obchodu
18. júl 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisk Zdá sa, že stránka www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/kociky/xmz1/fusak-4v1/ neexistuje.
Skús nejakú inú, máme ich tu dosť.
18. júl 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisk dakujem, tam ich uz vidim. mne pridu strasne obrovske, nakolko vnutro vanicky je tak max. 80x40 cm, aj menej s tou bocnou stenou . . . taky velky fusak by vyzeral v City Move minimalne divne :grinning: preto hladam nejaky mensi . . .
18. júl 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika86 on sa rozdeluje na dve casti, dasa odopnut a postahovat,mam na predajni City mova a viem ze to ide super, je to prave pre tieto kociky robené
18. júl 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, mamicky ktore mate Tako captiva mustang, chcem sa spytat ta biela cast na spodnej casti vanicky sa nespini? Ake mate skusenosti s cistenim. A ci v zime nie je prekazkou odlietajuci sneh a blato ci sa neuspini. Dakujem
31. júl 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arielka134 ked by sa nahodou zaspinil, material sa dobre cisti staci obycajne mydlo a tepla voda
31. júl 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Dakujem
31. júl 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arielka134 pokiaľ to nepôjde saponátom tak skúste technický benzín
1. aug 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som asi divna ale nikde to neviem najst: tako kociky: da sa sportova cast nastavit smerom ku kocikujucemu ci nie? vdaka :wink:
8. aug 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janeita kociky tako maju otocnu sportovu cast, takze sa da aj v smere aj proti smere nastavit
8. aug 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimisk dakujem :wink:
9. aug 2013 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiakocikovsvet Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či by ste mi nemohli odporučiť nejaký kočík, ktorý by bol moderný, z tých ľahších a vhodný k nám na dedinu, kde je od decembra do marca -25 stupňov . Bolo by to pre decembrové bábatko. Ďakujem.
16. aug 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marselitka1 poprosím tel. kontakt a rada poradím
16. aug 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiakocikovsvet mohli by ste mi napísať do IP? Pretože do večera som v práci a nemám možnosť dvíhať telefón. Ďakujem.
16. aug 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marselitka1 ja som Vás poprosila o tel. kontakt nakoľko mám na Vás veľa otázok, ktoré rozhodnú pri výbere kočíka
16. aug 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa opytať či neviete kde by som zohnala madlo nasúvacie s malýn otvorom na vrchu na kočík 3-kobináciu takko :unamused:. dakujem :sunglasses:
18. sep 2013 o 21:29  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna4 poprosím Vás na aký typ kočíka potrebujete ?
20. sep 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocik je tako jumper
20. sep 2013 o 13:25  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
9. okt 2013 o 16:00 • bambinitrnava
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
10. okt 2013 o 09:56 • bambini
kocik Takko by som nikdy nekupila, nestoji mi za tie peniaze znicit zdravie dietatu: http://www.dtest.sk/nebezpecny-vyrobek/kocarek-fast-rider/1015?danger=1&section=4
4. dec 2013 o 11:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubutko ale to je pekne starý kočik, teraz su taka uz úplne na inej konštrukcii
4. dec 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisk jaj, ale tam nejde ani tak o konstrukciu, ale ze strieska obsahuje nejake zakazane chemicke latky takze ja tejto znacke neverim.
4. dec 2013 o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubutko tak to co sa pouzivalo na madle to pouzivali vtedy vsetky kočiky, či je to polský alebo nemecký, teraz je použivaná inakšia technologia a značka tako je najpredavanejšia značka , doknca sa predava vo veľkom aj v nemecku
4. dec 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto tako warior? Ake mate s nim skusenosti?
12. dec 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spisiacka warroir je uz starši model ,radšej by som volila monodi alebo captivu, teraz je z tak jumper light, ktorý mam hlinikovu konstrukciu a je rovanko cenovo
12. dec 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejake skusenosti s tako marine (vraj je to skoro to iste ako city move alebo sportime)? rozhodujeme sa medzi nim a cam dynamico (prip. cortina). Maly sa narodi v juli a chcem aby sa este v zime zmestil s fusakom do vanicky. Budem ho dost tlacit do strmeho kopca tak sa bojim ci mi s nim nebude tazko, cam je predsalen kus spratnejsi...
5. apr 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkapen kočíky od značky TAKO patria medzi najkvalitnejšie kočíky poľskej výroby, rozdiel je iba v tkanine, konštrukčne si vyberáte ten istý kočík, sú porovnateľné so značkou CAM
5. apr 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkapen cam kociky su troska nizsie od city mova, ale co sa tyka funkcnosti su rovnake
5. apr 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok