Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

maryennn1
26. mar 2013

ahoj žienky, ja by som sa chcela informovať o kočíku Tako Acoustic. Máte s ním niektoré skúsenosti? Tiež som počula, že tako kočíky sú zle skladné a strašne ťažké, čo je na tom pravdy?

mimisk
26. mar 2013

@maryennn1 Acosticci maju ľahku konštrukciu,ale kvoli veľkým kolieskam troška ta konštrukcia je väčšia, ale kolieska mozete dat dole a hned je viac miesta v kufri

maryennn1
26. mar 2013

@mimisk a čo to znamená ľahkú? lebo ja som nikde nenašla, koľko váži konštrukcia s hlbokou vaničkou.

mimisk
26. mar 2013

@maryennn1 haha podvozku skolieskami je 12 kg a vaničky 6 kg, ale tento kočik je dost robusný, tak sa komplet celý sa tazko zdviha

mimisk
26. mar 2013

@maryennn1 vaha

maryennn1
26. mar 2013

@mimisk ježíííš 18 kg je podľa teba ľahký? 🙂 Veď keď prirátam minimálne 6 kilové bábätko a dvojkilový nákup, tak s tým 26 kilovým kočíkom už ani nepohnem 😕

margaretka35
26. mar 2013

@matulkka narodi sa v auguste, takze by tento bol idealny :o) este, aby sa mi zmestil do mojho auticka, budem to musiet pomerat :o) dakujeem.

mimisk
26. mar 2013

@maryennn1 treba vyskušať to nieje tak akosi myslite,že nepohnete kočikom ,aj ked je kočik naložený je dobra manipulacia

fukasova
8. apr 2013

ahojte neviem či to sem patrí ale chcem už malu dať do športovej časti tako warrior lenže som tam chcela dať aj fusak a pozeram popruhy spojene su stale spojene alebo sa daju nejak odpojiť aby som tam mohla dať aj fusak nie len malinkej cez ne ručičky prepchať,poradte žienky

mimisk
8. apr 2013

@fukasova mate na fusaku otvory na popruhy?

fukasova
8. apr 2013

@mimisk dobry den ano mam,aj medzi nožkami,nikde som nevydela fotku ako ma niekto fusak v sportovej časti a vobec ma ani len nenapadlo že by sa to nedalo oddeliť

ivi_kiwi
8. apr 2013

TAKO ma jednu velku NEVYHODU - vzdy uvadzaju vnutorny rozmer vanicky co by kazdu mamicku potesilo, asi na troch bola sirka uvedena 39cm, ked som prisla do obchodu ledva 35cm :/

georgia333
8. apr 2013

@ivi_kiwi tako má niekoľko typov vaničiek, ja som mala kočík tako, plastovú vaničku a ta mala vnútornú šírku 39 cm

ivi_kiwi
8. apr 2013

@georgia333 aj s tou vystielkou ci bez?

mravvcek
8. apr 2013

uzasny kocik,ja mam Perso mam plastovu vanicku a je uzasna maly ma 6 a pol mesiaca a shrubym fusakom mi tam je doteraz,krasne sa vyspinka....nemenila by som za nic na svete,aj ked je tazsi,ale to mi neprekaza a krasne peruje,hojdam maleho,nie ako tie plastove kociariky....

lucitomki
8. apr 2013

ahojte ... ja mam tiez Tako kocik - Mohican - s xxl vanickou (plastovou), a syna som v nej vozila do 8 mesiacov - v overale a fusaku a nie je z mensich babatiek ... ja na kocik nedam dopustit. Ma sice tazsiu konstrukciu, ale krasne pruzi a hojda ... sportova cast je tiez velka priestranna ... strieska ma aj clonu proti slnku, ktora sa da este viac vytiahnut, cize dobre tieni ... ale pomaly uz budem pozerat na golfky, ide jar/leto a chcela by som nieco "skladnejsie" do auta a Tako kocik planujem ponuknut na predaj, nech urobi opat niekomu dobru sluzbu 😀

georgia333
9. apr 2013

@ivi_kiwi s výstelkou

mimus265
14. apr 2013

Ahojte tak pridavam nazor na kočík Tako alive 2013, včera sme ho kupili, zatia som spokojna vyzera byt kvalitny, trosku tazsia konstrukcia ale to mne neprekaza, vanicka je super velka priestranna platova, sportiak vyzera tiez ze bude super, akurat ma prekvapili kolesa su dost velke tak hadam sa v nich bude dobre chodit v zime, ale aj po horsom terene... uvidime ked zacneme pouzivat potom pridam dalsie info

lucinockaaa
15. apr 2013

mu ho mame a je naozaj super, velmi sme s nim boli spokojny. prave ho chcem uz predat tak keby ste mali zaujem🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/30vh/koc...

chimsee
26. apr 2013

My mame v plane Tako Laret, malicke sa nam ma narodit koncom septembra, tak mam trochu obavy o velkost tej vanicky na zimu. Poradite prosim, ci je tento kocik vhodny aj pre babo na zimu, aby sa tam v pohode zmestilo aj s fusakom? Dakujem

kiakocikovsvet
27. apr 2013

@chimsee vanička patrí medzi väčšie vaničky tak určite doporučujem

chimsee
30. apr 2013

@kiakocikovsvet dakujem velmi pekne, takze je rozhodnute 🙂

macopka
4. máj 2013

Ahojte, nevieme sa rozhodnut ci kupit kocik Tako Warrior alebo DorJan Danny Sport 3 Line 2012. Neviete poradit? 🙂

kiakocikovsvet
4. máj 2013

@macopka sú to veľmi podobné kočíky, líšia sa iba farebným úrevedením tkaniny, typom kolies a uchytením koštrukcie, systém skladania je rovnaký

ernuska296
4. máj 2013

@macopka ja som uz 8 mesiacov majitelka takka warioru fantasy u uzasnej farbicke mojej najoblubenejsiej a max spokojnost nemozem na ten kocik povedat ani jedno zle slovo, vanicka je v poho my sme boli a sme vacsie babo cize od 4,5 mes sme v sportovom a paci sa mi ze ma dost veci podlozky, kabela, plastenka...v cene ted sme kupili aj sportak baby jogger a tam teda sme museli kupit aj madlo na kocik...
takze ja odporucam takkinko🙂
p.s. ale danny bol typ dva su dost podobne kociky ale je to na tebe co ti viac spadlo do ocka 🙂

macopka
6. máj 2013

Mam ešte otazku, neviete ci DorJan Danny Sport 3 Line 2012 ma plastovu vanicku? 🙂

e_z
17. jún 2013

Od dnes sú kočíky Tako už aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/kociky-tako/
Je tam miesto pre vaše skúsenosti, ktoré tak budú upratané pekne na jednom mieste. Ak vlastníš niektorý z kočíkov Tako alebo máš chuť, môžeš urobiť článok so všetkými potrebnými informáciami k danému typu - to je presne to, na čo pozerá každý kto zvažuje kúpu kočíka.

dominika86
18. júl 2013

Baby, mam na vas jednu otazku (teda hlavne na tie, kt. uz maju s kocikom Takom skusenost, a to najma v zime), aky fusak pouzivate? Staci mi znacka, aj ked najlepsi by bol rovno link 😀
Ide o to, ze som neprezieravo kupila uz teraz fusak (zn. Eisbarchen), a az ked mi prisiel som zistila, ze bude dobry max. tak o rok do sanok, nakolko je obrovsky jak svet 😀 Takze hladam nieco male skladne a teple, co dam v pohode do hlbokej vanicky Tako City Move. Viete poradit? Dakujem!

mimisk
18. júl 2013

@dominika86 mam original tako vo fialovej farbe, posielam vám linkhttps://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/kociky...

dominika86
18. júl 2013

@mimisk dakujem, ale link nejde otvorit . . .