Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

bibi13
17. nov 2009

neviem geodetika, či by som si ho objednala cez net.. chcela som, ale neviem ako by to bolo s tou reklamaciu.. skalicu?? nieee.. v pohode.. max. 25 km.. to je v poho.. mark, skôr som myslela, že či niečo na tých kočíkoch nie je extra kazivé. ako pri tom taku, starej verzie (brzdy).

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibi13
18. nov 2009

a keby som si chcela objednať cez Vás, ako to bude potom s reklamáciou (dufam teda, že nebude žiadna) 😀

geodetika
18. nov 2009

bibi pozri si tému bexa,je tam pofotený tento kočiar od jednej maminky. Neviem či si to už náhodou nevidela,viem,že sa Ti páči. 🙂

bibi13
18. nov 2009

heeeej, teraz som pozerala.. sa mi páči ten kočík viac a viac.. tako sa mi zdá malinke.. 😒
dnes to ideš pozrieť, že?? teším na tvoje postrehy.. 😀

geodetika
18. nov 2009

idem pozrieť ten v-cross.Keby bol tako o niečo väčší už ho mám doma ☹ Ale čo sa dá robiť. Nás stále brzdia tie reklamačky,ale tie baby čo kupujú kočíky v poľsku majú asi väčší problém,ako by sme mali mi na Slovensku nemyslíš???

bibi13
18. nov 2009

hej hej.. v cross.. čo sa týka toho taca, myslíš, v čom keby bol väčší? hej, čo sa týka reklamačky a polska tak hej.. no uvidíme.. som aj zvedava, čo napíše mark.. inak ja by som brala, keby mi v predajni dali náhradný kočík pri reklamácii.. to by som bola napr. mesiac bez kočíka? uf!

geodetika
19. nov 2009

cau bibi.kočík v-cross mali včera vypredaný takže som nič nezistila.Ale na mail mi prišla odpoveď z Holíča,že ho tam majú presnejšie ten v-tavel(to isté ako v-cross,ale má to 4 kolesá.)Ešte čakám aké farebné prevedenia majú majú mi to zaslať na mail a potom si ho kúpim.Už som rozhodnutá na 99%. 🙂 a Ty ako si na tom?Ale asi to bude tá bexa,ako si čítam tie príspevky,že?? 🙂 🙂

bibi13
19. nov 2009

nooooooo, asi hej Bexa.. teda pokial ma nepresvedčí ten tvoj.. geodetika a ty by si už konečne mala kupiť ten kočík, čo???

geodetika
19. nov 2009

NO to ano... 🙂 To budú u mňa Vianoce,keď bude ten kočík stáť u nás doma 😀 😀

bibi13
19. nov 2009

už som sa asi pýtala, ale kedy to máš termín? 😀

bibi13
19. nov 2009

hm.. mark, tak v-cross či bexu? hm? poradte..

geodetika
19. nov 2009

Termín mám 21.12.,Takže skoro o mesiac.Je to docela nepredstavitelné.Inak sranda na taku sa bavíme o bexe a v-cross. 😀 Vieš co je nevýhoda u v-cross,že nemá polohovateľnú vaničku,ale asi to nejako prežijeme.Aj tak pôjdeme na leto do športiaka.A teraz dumať nad farbou.Budeme mať dievčatko,ale žeby som nejak prišla červenej na chuť sa nedá povedať. 😒

bibi13
19. nov 2009

a tu bexu čo? ta sa ti nepáči?? 🙂

geodetika
19. nov 2009

Vieš čo..aj hej,je to krásny kočík,ale tie farby sa mi nejako nepáčia a to že ho musím objednať cez net...Ale už veľa vecí sme si takto objednali tak neviem prečo stýmto kočíkom robím také orácie 🙂 🙂 Tebe sa aká páči,nech sa pozriem!

bibi13
19. nov 2009

nooo, tak ta zelena s čiernym, aj tá s zelena s kolečkami.. dalej sa mi pači červeno čierna a ešte, ked si pozreš vo vzorkonvíku s10, aj S5, aj S11.. ja ked tá S11 je troška tmavšia..

bibi13
19. nov 2009

no zelena s kolečkami..xixi.. to som napísala hrozne.. S6

geodetika
19. nov 2009

asi najviac sa mi z nich páči S9.A tykedy máš termín?Aj vieš čo budete mať????

bibi13
19. nov 2009

hej aj tá je pekne.. nooo, ja mám času dosť.. ale chcem za taký mesiac kupiť..možno za dva.. uvidím.. chcem mať pekne všetko nachystané.. no, inak sa čudujem prečo tak neskoro objednávaš kočík.. 😀 a nie, ešte neviem.. nechcelo ukazať..

geodetika
19. nov 2009

Ja som už taká,ja mám na všetko čas.No a zrazu ho už nemám. 🙂 🙂 🙂 Ale to je v pohode ktovie kedy pôjdeme prvý krát von....Inakšie by to bolo,keby som mala termín niekedy na jar.To by som si tak nedávala načas.

bibi13
19. nov 2009

hej, tiež pravda.. to bude zima.. ale to po takých 3 týždnoch môžeš ísť von, nie? noo, len bacha na to, aby sa niečo nestalo a nešla si ho hned reklamovať.. vieš, nahoda je svina..🙂

geodetika
19. nov 2009

uvidíme ako to všetko dopadne,keď si kúpim,potom saozvem 🙂 🙂

bibi13
19. nov 2009

ok, ozvi sa.. ja pojdem ešte určite pozrieť do tej skalice a holíča.. držím ti palce.. dufam, že vyberieš tej naj. pre teba..

kasperka1983
20. nov 2009

Chcela by som sa opytat odkial viete o novinke Tako po Novom roku??Poradte kde sa mam o tom dočítat
Ďakujem

mimisk
20. nov 2009

Kasperka zatial to inkde nie je pisané,ale ked som bola v taku pre tovar tak ma informovali ake novinky sa chystajú

kasperka1983
20. nov 2009

Aha ked ja teraz váham či počkat alebo kúpit Jumper lebo i tak celý január budeme s malým doma a vajíčko by som si zatial požičala lebo sa bojím že novinka sa mi bude páčiť a ja už nič nezmožem ☹
Nevieš kedy príde na trh????

mark33
22. nov 2009

kasperka, ak to bude autovanička, potom ok, výhoda, použiješ to aj na prevoz autom, nemusíš prekladať bábätko keď spí, ale treba rátať s tým, že sa ti dozadu už nikto nezmestí, max. dieťa ale bez autosedačky, hovorím z vlastnej skúsenosti, ak samozrejme nemáte nejaké veľké auto. Tieto vaničky sú veľké. Ak to bude väčšia autosedačka, ktorá bude polohovateľná, niečo ako Prima Easy u CP alebo Jane, tak tu zas bude nevýhoda v tom, že to bude určite menšie ako klasická vanička, vhodné len pre jarné, prípadne letné deti. Takže aj tak bude treba dokúpiť vaničku

geodetika
23. nov 2009

mark prosím Ťa mohol by si mi poradiť vo výbere dvoch kočíkov.Mám vybraný tako jumper x a baby World v travel.A mám dilemu preto,u toho v-travel sa mi páči jeho výška a veľkosť vaničky,ale na druhej strane nemá polohovateľný chrbátik vo vaničke ako tako. zase tako sa mi páči kvôli tj vaničke,ale nezdá sa ti príliš nízky a malinlý vnútorný priestor.No toto ja musím riešiť a to už mám iba mesiac do pôrodu. 🙂 najlepšie by bolo ich vidieť vedľa seba,ale taký obchod som ešte nenašla ☹ poradte prosím

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
geodetika
24. nov 2009

Ďakujem toto som potrebovala.Dnes som už bola v jednej predajni a tam nám predviedli tako a bola som nadmieru spokojná,takže do troch týžnov ho mám doma.Si fakt super 🙂 🙂 Keby som bola z Vášho okolia určite nakúpim cez Váš obchod.Ďakujem 😉