Kočík Touragoo Adventure

macka10
24. sep 2013

Ahojte,

mate niekto kocik Touragoo Adventure? Uvazujeme, ze ho kupime, budem vdacna za nejake referencie.

Dakujem

macka10
autor
24. sep 2013

Nikto nic, ziadna skusenost?

marka13
1. okt 2013

Ahojte, ak mna zaujal tento kocik. Zatial som mala len "prvy nahlad". Mal by byt vhodny aj do terenu, co by bolo pre mna velke plus, kedze u nas v dedine chybaju chodniky a tie co su, su dost rozmlatene. Ma v podstate vsetko co od kocika ocakavam + cena je dobra. Odrazda ma len jedna vec - u nas ho zjavne dostat len v Brendone, no nikde na nete neviem najst ziadnu zmienku o vyrobcovi....Mal by byt vyrabany v Madarsku, ale neviem o nom nic najst. Ked sme s manzelom skusali googlit, stale nas to hadze na slovensky alebo madarsky Brendon.....Tak sme do Brendonu napisali dotaz ohladom toho + ci ma nejake certifikaty a pod. Som zvedava ci sa ozvu....
Ak je tu dakto, kto ma viac info alebo skusenost, prosim podelte sa. Dakujem.

ivet01
11. nov 2013

Ahojte, tiez som pozerala na tento kocik. Paci sa mi hlavne velkostou. Podarilo sa vam nieco o nom zistit viac? Marka ozvali sa ti z brendonu? Je mne tiez v predajni povedali, ze je to Madarska znacka, ale moze byt, ze je vyrobeny v POlsku, ale co dnes nie je 🙂

patyp
12. nov 2013

Tento kocik som kupil minuly tyzden a uz by som ho nekupil. To co mi na nom vadi je vanicka ktora je viditelne krivo vyrobena. Je to dost vidiet aj volnym okom a clovek sa za to musi hanbit. Vysledok je taky ze kocik vyzera ako keby sa zrazil s autom pretoze vanicka stoji nakrivo. Kedze mi ho v predajni dali zabaleny v krabici, zistil som to az doma. Mohol by som ho reklamovat ale silno pochybujem ze by som uspel pretoze dieta je uz na svete a ako to pozname kocik by som musel zaniest do obchodu a tam by to zakonom povolenych 30 dni stalo a ja by som mohol dieta nosit akurat tak na chrbte. Skratka si neviem predstavit nic take ako je reklamacia kocika.
Okrem toho som nezaznamenal ziadne nedostatky aj ked musim poznamenat ze tu sedaciu cast pre vacsie deti som este nevybalil tak ma mozno zase caka nejake prekvapenie.
Takze ak si ho idete kupit poziadajte ich v obchode nech vam ho zlozia a poriadne si ho skontrolujte - je to totiz polska trhoviskova kvalita a s tym treba pocitat

marka13
3. mar 2014

@ivet01 Tak my sme nakoniec kupili Touragoo Adventure aj s vajickom. Minuly mesiac nan bola par % zlava, tak sme ho vzali. Doma sme ho samozrejme hned komplet skusali ( babatko este len cakame) a vyzera byt uplne v pohode. Je mohutnejsi a tazsi , ale to je vacsina kocikov urcenych aj pre horsi teren. Vonku este skusany sice nebol, ale vyzera, ze splni svoj ucel - my mame v dedine dost rozbite cesty, niekde chybaju chodniky a tiez nie su velmi rovne. A planujem aj trosku mimo vybehnut a tam su uz cesty z betonovych blokov alebo len polne.
Je na nom par detajlov co by som rada zmenila, napr strieska na vanicke aj sportaku sa vzadu pripina len na bokoch 2mi cvockami a napr na sportaku tak zvlastne prevysa - nie je uplne napnuta. Tak uvidime ci mi to aj realne bude vadit, pri najhorsom vy sa to dalo riesit suchym zipsom alebo nejakou sponkou/ zicherkou. Na druhej strane sa da cela odzipsovat a ostane len sietkova strieska ak by bolo v lete prilis teplo a nie priame slnko.
Aj vajicko mohli urobit a trocha vacsim uhlom - novorodeniatko v nom asi bude dost "poskladane"....Na drahsich vajickach to bolo casto podobne akurat tam bol dole vlozeny taky molitanovy klin,ktory sa da vybrat...takze si taky na prvu chvilu urobim tiez , alebo tam mozem vsunut maly uteracik, alebo plienocku a bude to 🙂 Aj ked na tu cestu z porodnice to podla mne nie je az taka katastrofa, ked je babo naobliekane a zabalene.....bude mat pod sebou dost vrstiev co to vyrovnaju .A s malinkym nejake dlhe cesty autom neplanujeme, max do 30 min, co je podla mna ok a vacsiemu babu to uz zas tak nevadi - pokial sa tam vojde 🙂 Inak vajko vyzera dobre, ma striesku, aj nanoznik, da sa hojdat a vyzera byt dost pevne....

Nasla som medzitym aj ine kociky v podobnych cenach, ale ja potrebujem veci vidiet nazivo a kedze som od 5 mes na rizikovom a mam co najviac lezat, tak som to nemohla velmi riesit. Verim ze kocik splni co od neho cakame 🙂
Inak Touragoo Flame co je v podstate ten isty kocik az na par detajlov - plastove kolieska, , latkova vanicka ...a je aj lacnejsi, vidam hodne po okoli. Takze si ho uz asi kupilo hodne mamin a zrejme su spokojne.

slivinecka
13. júl 2014

suhlasim, Touragoo Adventure je perfektny do horsieho terenu a na zle chodníky.

nunu2013
13. júl 2014

No podla mna je to vyroba cisty poliak

janana2013
7. okt 2014

Toto je uz asi starsia tema ale mozno niekomu pomoze. My mame Touragoo Flame a aj ked ma mozno mensie dizajnove nedostatky, je to nas najlepsi kocik. Vanicka bola uplne v poriadku, nebola kriva. Sportova cast je velmi priestranna, napriek tomu, ze je nakliknutelna v oboch smeroch
Taketo sedacky su vacsinou uzke. Maly v nej strasne rad spi. Mame aj ine kociky ale tento vyhrava. Co sa tyka autosedacky, pouzivame ju doteraz, a to uz ma maly 10 mesiacov. Mali sme aj Jane Strata ale do tej sa nezmestil uz v 7 mesiacoch. Autosedacka mala velmi prijemnu novorodenecku vlozku, takze aj ked bol novorodenec, bolo mu v nej dobre
Uz som sa kocika chcela zbavit a uz sme aj kupili iny "znackovejsi" ale v tomto zachvilu zaspi lebo mu je naozaj pohodlny a priestranny. A je tam dost priestoru aj ked bude mat overal a riadny fusak.