Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

tatiana1985
27. júl 2010

presne tak...my maaame naajkrajsii ...tie gule, kocky a pod.ma neoslovuju..a to pritom nesom absoluutne romantik..ze by ma kvety tak chytili? 🙂 🙂 🙂

lucyso
27. júl 2010

Tani, ty si tusim fakt strasne milo vytesena z toho kocika🙂)))). mna dnes nastvalo, ze zas musim oprat to vnutro z vanicky..... stale to periem a dava si na to pozor, ale aj ked z auta vyberam, tak sa to proste zaspini ☹ 😠

tatiana1985
27. júl 2010

@lucyso musim byt 🙂 mna zatial nenastval nicim..vazne nicim..ked ma nastve, hned to tu napisem , nebojte sa 🙂 🙂
vnutro vanicky peres??? boze, ja som to este nikdy neprala 😨 😨

lucyso
27. júl 2010

ano periem, chvalabohu, sa tomu nic nestalo a je to stale pekne, biele a ako nove..... ty to neperies? tak asi nespinis 😀 😀 😀 😅 ...... ja sa snazim, ale aj tak... minule sa kamoskyn syn pozriel na malu do kocika, tak sa nan zavesil a mal ruku od zmrzliny 😠 ...

tatiana1985
27. júl 2010

jaaaaj, no ja som raz tiez len kefkou presla, tiez mi tam ine dieta nakuklo na malu 🙂
ale inak v poho..hej, uz viem co mi vadi na nom...cez vikend som nasadila sportiak ,ale hned vymenila naspat za vanicku, lebo mala je este malicka do sportoveho..no a na sportaku je debilny system sklapania a stelovania striesky 😠 😠
ale inak v poho 🙂 🙂 😉 nemam s nim problem.. 🙂
a vy ste este dzukati tiez na sportak 😀

lucyso
27. júl 2010

ano ano.... ked periem to vnutro z vanicky, tak mam malu v sportovom. nie sme vonku, ale na terase, ale naaaaaaaramne sa jej tam paci🙂, tak sa celkom na tu vymenu tesim🙂

lilix
28. júl 2010

ahojte. chcem najst sportovu verziu tohoto kocika na foto, a nedari sa mi.. prosim poradte.. dakujem 🙂

lilix
28. júl 2010

aaa uz som nasla cez bazarik

lucta05
28. júl 2010

@15natalinka18 nasila som tam na to to iste ale pevnejsie tak hadam sa nam to uz nezlomy 😢

lucta05
28. júl 2010

@tatiana1985 mozno ti vadit nebude ked nieco stratis alebo sa ti zlomi, ked kupujem kociar tak to ma vydrzat a nie aby si to opravovala ☹ to je moj nazor. Ja sportiak pouzivam pol roka a maly si uz stihol nabyt aj bradu na ňom takže dizajnovo je super ale co sa tyka ostatnych veci hruzu ☹ . A este k tomu zapinaniu 5 bodovemu neviem naco je tam to mäkke pri zapinani ked aj tak to padne dole a maleho to tlaci potom na brušku.

tatiana1985
28. júl 2010

@lucta05 nepouzivam este sportak ale tesim sa nan..tesim sa, ako si konecne zacnem vsimat vsetko zle, co sa tu o tejto verzii pise... 😒 😀
neviem o akom zapinani pises, lebo sportovu verziu este nepouzivam... 🙂

a konstatujem ..vo vsetkej slusnosti samozrejme, ak mi nebude vyhovovat tak ho proste predam a kupim si lepsi 😎 😎
preco ho aj vy nevymenite?

15natalinka18
29. júl 2010

@lucta05 tak s tym makkym mam rovnaky problem inak uchvatna hovadina a tiež som musela dat preč tie popruhy cez plecia lebo to malej strašne vadilo a aj tak sa to neda pritahovat.............to bi sa malo dat aj kupit v galanterke nie ?

lucta05
29. júl 2010

@tatiana1985 ahoj ja som ho uz vymenila kupili sme tiez iny a super
🙂

lucta05
29. júl 2010

@15natalinka18 ano da sa to kupit aj v galanterke ja som to tam kupila a opravila si to 🙂 a tie popruhy sme aj my nevyuzili cez plecia stale to akosti tahalo a nedalo sa to vobec povolit

weiya
29. júl 2010

@tatiana1985 ked mi ho uz mame tak doopravovany po svojom, ze uz by ho nikdo od nas nekupil 😀

15natalinka18
29. júl 2010

@lucta05 len to zavadzia
@weiya uplne s tebu suhlasim už to neni original v-max ale v-mami max 😀 😀

kočky s čim čistite povrch kočika ????

lucta05
29. júl 2010

@15natalinka18 zatial som ho necistila len vnutro som kartacikom trochu vykefovala a čistou vodou lebo bolo od rožtekov, ktore nas maly jedol a vypluval 🙂

lucta05
29. júl 2010

@weiya neboj aj my sme uz davali srobiky na tie kolesa otocne co sa nam po ceste stratili 🙂

weiya
29. júl 2010

@15natalinka18 😀 😀 ja som ho tiez este necistila tak poriadne, ale ked je spinavy od kukuricnych chrumiek, tak ho poutieram s vlhcenymi utierkami 😉

weiya
29. júl 2010

@lucta05 😉

15natalinka18
29. júl 2010

@lucta05 tak so šrobami nemam problem len ja ? každu chvilu to len dotahujem a stale povoluju aj nove ti to robia alebo su tam už tak moc postrhavane zavity
@weiya ja som skušala tu striešku s octovu vodu ževraj to udržiava farby ale stale je daky vyprašiveli...u nas už vlhčene nepomahaju a inak tie kukurične to špatne ide dolu aj k tomuto mali vymysliet pratelny potah

weiya
29. júl 2010

@15natalinka18 veru pratelny potah by nebol od veci 🙂 striesku som este neskusala,ta je este fajn, my ten sportak pouzivame ale od pol roka, mala ma 10 mesiacov..

lucyso
29. júl 2010

no opät ste ma zarmutili s tou sportovou castou.... teraz neviem, ci sa mam na nu tesit, alebo sa obavat 😅 🙂 , no ale kazdopadne aj tak ideme kupovat este aj tie golface, pretoze mam plne zuby vytahovania celeho kocika z kufra auta. aspon zaberu menej miesta....
ale zas dnes sme boli v bojniciach a velka vyhoda: dobre hlboka vanicka a velky nakupny kosik🙂), sme sa tam nabalili🙂)

lucta05
30. júl 2010

@15natalinka18 nove sroby to zatial nerobia lebo sme uz dva stratili tak som tam nedala ziadne ved z jednej strany su a koleso udrzia a uz chodim s nim malo fakt len ked chcem aby mi maly spal v nom. Zaobstarala som si druhy 😉

lucta05
30. júl 2010

@lucyso ja som bola celkom spokojna s hlbokou castou ale sportak je fakt akurat ked chcem aby mi tam maly spal lebo v golfacoch ma menej miesta su užšie.

15natalinka18
30. júl 2010

@lucta05 a aky si si kupila ?
@weiya ale neva poriešim si to zas len po svojom musim si splašit latku a spravim si donho vlastny potah a hned bude pratelny už ma to nebavy stale kefovat

lucta05
30. júl 2010

@15natalinka18 kupili sme golface baby desing a super

weiya
30. júl 2010

@15natalinka18 joj sak super napad, si spominala, ze si krajcirka, tak si hravo so vsetkym poradis, co ked ja neviem poriadne ani gombik nasit 😀 no ale my si zatial s tymi vlhcenymi vystacime 😀

15natalinka18
30. júl 2010

@weiya no občas je dobre vediet take otrepane remeslo : ) sa už nato tešim aj tie kvietky bi som si tam chcela našit len čo z toho ked herečka mi spava raz za den 2 hodiny to sa neda moc toho porobit
@lucta05 mne sa na tych gofačoch nepači ten nakupny košik a ta križova konštrukcia ja to mam hodinu do mesta a taham so sebou asi pol domu a to ešte aj nahradne oblečenie lebo herečka lubi člapkanie vo fontane

tatiana1985
30. júl 2010

dievcata potrebujem pomoc teraz hned!!!
prosim budte tu aspon jedna, prosim prosim prosiiiiiiiiiiiiim 😕 😕 😕 😕