• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

17. novembra 2016 
30. júl 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 co potrebujes? :slight_smile:
30. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@15natalinka18 aj nasa spava len dve hodky cez den, niekedy ani to nie, fakt sa toho neda vela stihnut, a popravde ani sa mi nic nechce, ked spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya ze ako mam dat vajco dole z konstrukcie...som sama doma, boli sme uz von, ale teraz si nevem sama prehodit naspat vanicku :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 aha :slight_smile: joj ja to viem len to neviem vysvetlit :grinning: no skusim.tam na autosedacke na boku su take ako keby packy, to ked potiahnes k sebe, tak vajco "vyskoci" z adapterov.adapteri zas das dolu tak, ze tam stlacis nieco na boku a vytiahnes adapter.
30. júl 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya jesuuus..no idem skusit :fearful: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya ach bože tak skoro ti začala spavat len raz ? mne až od roka a teraz jej idu stoličky ta ked sa skoro budime ale o 7 tak spi aj 2 krat ti zuby to je svinstvo
30. júl 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co Tani? podarilo sa? dufam, ze ano.
30. júl 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 no co podarilo sa? :slight_smile:)
30. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@15natalinka18 od narodenia len jeden spanok denne jej staci.A do polroka zaspala len vonku v kociku, az potom aj doma, ale to ju musim vo vajicku uspat, inak by nepotrebovala ani ten jeden spanok :sweat_smile:
30. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya ach..ja som truba...kym si mi napisala ako to ide dole, ja som to taaak tahala, kyvala tym..jeeejda :confused: :confused:
a to ide tak lahko, len tymi packami,,, :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja som koza....
no ale baby, podarilo... dakujem este raz...

@lucyso no muselo sa...inak by sme jedli olovrant na chodbe vo bajcu na konstrukcii :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 :grinning: :grinning: ja som na to dosla len nedavno :grinning:
30. júl 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya nedavno? ale co ja tu poobede robila!! .... na kolenach, hlavu pod vajco a s klucom do tych adapterov, bo ten system som chcela odopnut :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sunglasses: :sunglasses:
30. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 hej nedavno asi pred mesiacom :grinning: mm bol z malu na kupku, tak to tam mali napnute a potom na druhy den isiel do roboty a som z malu chcela ist von.tak som sa trosku potrapila a dosla na to :grinning:
30. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya pre boha a ja som si myslela že mam naročne dieta ked mi tahalo 10 hodin až potom dobrovolne odkvecla na rukach inak mi v živote len tak nezaspala v kočari som takim mamam len zavidela ja som musela hodinove ritualy robit pred každym uspavanim
30. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@15natalinka18 ja tiez takym zavidim, co daju dieta do kocika a v momente spi :grinning: u nas tak nebolo, este aj teraz v noci a vecer malu mm uspava na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya tak ak možem poradit neuspavaj ju na rukach už je velka a tažka mne mala tiež protestovala ale zlomila som si na klzisku zapestie a už sa nedalo a vieš moja mamina ju tiež nebude večne pestovat tak som po prečitani mama a ja dospela k raznemu zaveru koniec. lahla som si s nou do postele a ona sa mi vystierala od nervov tak sme hodinu hrali tap tap tapušky, varila myšička kašičku a vypočitavali prsty len aby sa unavila a zaspala teraz nam to už trva kratšie ale žiadnne ruky a v kočari len priležitostne ked nestihame z mesta pritom ju stale nalievam čajom a jak je vačšia začala mi prchat z postele tak sme zaviedli čitanie rozpravok a pytanie sa kde je žiža v knižke. zaspavanie na rukach je rychlejšie ale už si musi zvykat
30. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vam deti nechceli spat v kociari az v tom vyssom veku??? moja 5mesacna este haja v kociari :slight_smile: :slight_smile: :wink:
30. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@15natalinka18 ved ja ju na rukach neuspavam :grinning: to moj manzel, ja som povedala ze ju nebudem na rikach, uz je aj velka aj pre mna dost tazka.uz som ju mala naucenu aby sama v postielke zaspala, len som ju polozila a do 5minut spala, ale ako sa naucila sedet a vstavat tak konec, a mm si ju na rukach naucil potom, tak nech si uspava :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial ma same ranne, no onedlho uz mu pribudnu i poobedne a na rukach ju urcite nehodlam uspavat :wink:
30. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 asi tak v 5 mesiaci spanok v kociku u nas skoncil :wink:
30. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya haha ti chlapi dobre robiš
30. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@15natalinka18 vas tato neuspava? :slight_smile:
30. júl 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya vazne??? no moja este spinka.....klopi klop :slight_smile: :slight_smile:
a dnes v tom vajcu sme machrovali :sunglasses: :sunglasses:
30. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 a kde ste boli?ci len tak, vajco prevetrat :grinning:
30. júl 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya vajco prevetrat :grinning: :grinning: ale boli sme aj s kamoskou, s malymi kusa vonku po obede zemiakovo-kalerabovo-karfiolovo :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya no tak my v kociku nespime uz 3 mesiace len doma v postielke a to asi tak ze ho dam do postielky a hlavne musi byt v spacom vaku sem tam sa poprehadzuje, povyskakuje najde si polohu a dol 15 min sam zaspi ale musim pri nom aspon lezat. Mala som ho nauceneho sameho zaspavat ale v 10 mesiacoch sme boli v nemocnici lebo mal silnu bronchytidu no a tam som bola stale s nim tak si na to zvikol ze to praktizuje aj doma. :slight_smile: Ale hlavna vec ze to neni na rukach to by som ho asi nezvladla uz ma 13 kg kto by ho cicikal :slight_smile:
31. júl 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked nahodou zaspi v kociku tak len na pol hodinky vyse nie a doma spi aj 2,5 hodiny v postielke :slight_smile:
31. júl 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya nie ja som slobodna mamina s tatom sme sa rozišli a teraz ho nahaname za vyživne
31. júl 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: baby cakam babo vo februari, pomaly si pozeram kociky, je toho vela na trhu, ale bud mi nevyhovuju vlastnosti a ked vlastnosi vyhovuju, nepacia sa mi farby a dalsia dolezita vec je cena. chcem sa spytat na vas nazor na tento kocik, kedze ste ho odskusali v praxi
31. júl 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok