• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

17. novembra 2016 
@bambulka0406 to je najhorsia otazka aku si mohla polozit :grinning: :grinning:
kazda mame ine kriteria pri charakteristike kociara a tym padom kazda iny nazor..ja uz tu nemozem prispievat, na tuto temu, bo ma zablokuju, :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucta05 ale aspon tak, fakt vzdy lepsie jak na rukach :slight_smile: aj ja by som z malu ochotne polezala, keby to zabralo :slight_smile:
31. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 aha, prepac za otazku, som nevedela, a kukam teraz v pase, si z hc?ci z okolia?
31. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 preco by ta zablokovat mali :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambulka0406 tak ako pise tatiana kazda mame svje kriteria a tak... no v podstate som s hlbokou vanickou bola spokojna, no teraz s tym sportovym to neni nic moc, neni dobre porieseny...ale aj tak idealny kocik ani neexistuje :wink:
31. júl 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 @weiya hej kazda ma ine kriteria... to co je okolo kocika popisane mi vyhovuje. skor mi ide o nejake skryte detaily, ci ste nemali s nim nejaky problem a ak ano, aky?

@weiya v com neni sportovy dobre porieseny?
@tatiana1985 napis mi prosim co konkretne ti na nom prekaza prosim ta

uz som z tych kocikov chora.... normalne mam strach, ci si nieco vyberiem. moj sen je brio go.... ale je dost drahy, tak snazim sa pozerat tie lacnejsie :slight_smile:
31. júl 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weiya nič sa nedeje to vieš račej sama ako s debilom na krku.som priamo z hC čo nebodaj aj ty ?
31. júl 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weiya ako no sranda že aj ty si z hc ale neni si mi ani povedoma inak aj ja mam krpca natalku haha
31. júl 2010 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 haha no som aj ja :D tak mas aj ty natalku :slight_smile: este aj kocik mame rovnaky :slight_smile:
31. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambulka0406 :slight_smile: ..zatial pouzivame vanickua vajicko...sportak az tak o mesiac vytiahneme...a zatial mi na nom prekaza.... :unamused: :unamused:
...ze nema viac kvetov na sebe... lebo ma super kvetinkovy vzor, ale skupi su nanho--kto ho dizajnoval :sunglasses: :grinning: :grinning:
ale mozem ti tak o mesiac napisat, co mi na nom vadi :wink: pozeram ze mas termin az vo februari :wink: :wink:

ale pri kupe kociara co pozeraj podla mna, kolieska....ked vidim mamicky s malymi plastovymi koleckami, tak si vravim: ako vy pojdete v zime vonku, v snehu??? :sunglasses: len to by som chcela videt...

@weiya ta lebo tu obhajujem ten kocik, akoby som ho ja vyrabala... :grinning: :grinning:
juuj ta vy ste s @15natalinka18 jake kocky...dve natalky, dva kvetove vzorry :grinning: :grinning: super :slight_smile:
skoda ze neste z presova, by sme dali stretko :wink: :wink: :wink: :grinning:
31. júl 2010 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 dobre robis len obhajuj :grinning: k vanicke som ani ja nemala vyhrady, len nanoznik co bol na kociku vanicke, mohol byt trosku vyssi, lebo ked fukalo, tak fukalo dost do vanicky na babatko :sweat_smile: no a
@bambulka0406 tak k sportovej casti toto- zly system ako sa dotahuje strieska na sportovej casti, moc to povoluje a to polohovanie chrbatika je len na popruhoch, to mi nevyhovuje, uz sa nam aj odlomila umelina co to drzi, sme si to museli opravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nic ma viac nenapada :grinning:
@tatiana1985 take stretko haha 3 rovnake kociky, to by bola ina sranda :sunglasses: :grinning: :grinning:

aaa
@15natalinka18 to ste boli vy kocky? :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 haha no to bi bola fakt sranda tolko kvietkov po kope
@weiya počuj dnes o 6 si nebola s kamošku so zelenym kočikom pred uni bankou ? ten kočik s ešpezetku natalia na konci kočika som bola ja aj s detmi haha.........a tak mi trklo že ta stretavam stale niekedy v panskej a v parku na dilongovej chodime tam s kamošku dokonca som sa ti raz aj prihovorila ked mi mala utekala k tvojmu kočiku vždy behaš s kamošku niee´?
31. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weiya inak na fotke vizeraš uplne inak ako na živo
31. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 nooo.. sme vraveli minule ze teraz uz kvetky nerobia len same gule, kocky, trojuholniky :grinning: :grinning:
tak by sme super vyzerali ...tak kvietkovo ..juuuj...no tu v presove som asi jedina s takym kociarom,aj ked minule som videla cerveny s kvetmi..ale inak vsetko jednofarebne ..
ja ked sa stretavam s babami z konika, tak len kazdemu vravim : cierny-kvety, som lahko identifikovatelna :grinning: :grinning:

@weiya jooj, dojdiiite :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 haha aj sa stretavaš s babami od tialto ? ja mam zas nakolko ich u nas beha moc v zadu ešpezetku s menom natalia
31. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 vazne??? hmhm... tak ked ich z polska dovazali, asi sa u vas vsetko rozobralo a tu uz nic nedoslo :grinning: :grinning:
..jj, stretavame... mame temu presovcanky..minule som o 2 odisla z bytu a o 7 dosla ...3 baby som stihla :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 hej haha no minimalne u nas su lepšie propagovane :grinning: :grinning: ...ty si čislo ja tiež chodim až do večera do terenu o 2 vyrazime a kolko krat o 9 prideme
31. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 juuj, skoda skoda ze ste az tak daleko :slight_smile: na vychode nemate nikoho??? ja mam v ba kamosku, najlepsiu zo strednej skoly, ale chodime tam asi tak casto jak s novorodeniatkom na koncert Pohoda :wink: :wink: :slight_smile:
skoda ze nemas foto v albume :unamused: s malou a taaak...s kociarom :slight_smile:
@weiya som uz kukala na malu a a kociar :slight_smile: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 haha ano to som bola ja :grinning: sak uz som sa ta i ja pytala, ze ci ste to boli vy :slight_smile: Tak vies, toto je stara fotka,z maturitneho oznamka, to som mala na seba este cas :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 fakt skoda ze je presov od hc tak dalako, to by ludia kukali :grinning:
31. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 no s kamosku chodim casto, teraz ma ale autoskolu cely tyzden buduci tak budem muset sama bludit :grinning: to je moja spoluziacka zo zakladky a ma synceka o dva tyzdne mladsieho.sak som po vas aj tak nenapadne kukala ze ci ste to vy :grinning: a inac vlastne fakt vas semtam stretavame na prechadzkach.
31. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weiya inak my tri sme si to tu pekne zasukromnicili :grinning: :grinning:
@15natalinka18
31. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 :grinning: :grinning: nevadiii :grinning:
31. júl 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weiya juuj krasne krasne babenko mas...musim uz i ja doplnit foto..bo staaare tam mame :slight_smile: :slight_smile:
a hlavne s kociarom foto..aby sme teda neodbocovali od povodnej temy tuto :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 dakujem :slight_smile: aj ja somm uz dlho foto nedoplnila :grinning: idem aj ja kuk nelinku :grinning:
31. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 aj tvoja mala je kraaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weiya ach jeeej, ale chyba foto 4. a 5.mesiac...uz musim dat, sak uz teraz je prosim pekne velka cajocka :slight_smile: :slight_smile:
jooj,tote detuchy..inak a co porod??? dalsie babo neni problem??ci? :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 porod v pohode :wink: ale dalsie babo uz nieee :grinning: no mozno zmenim niekedy nazor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty?
31. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weiya no ja som mala tyk rychly porod ze mi ani epi nestihli pichnut, ani anest.nestihol dojst :grinning: :grinning:
o pol 6 rano mi odtiekla voda a o pol 10 bola mala na svete... bolesti do 8mej boli este v poho...
ale to co nastalo od 8 -pol10...tak tooooo :grinning: :grinning: :grinning:
...este namam odvahu na daslie...a to uz je 5mesiacov od porodu :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatiana1985 :slight_smile: fakt rychlo :slight_smile: ja asi tak od 9 vecera do 2 rana :slight_smile: si myslim ze su aj horsie veci ako porod :grinning: ale jedno dieta mi staci, aj to mi dava poriadne zabrat, obdivujem zeny co zvladaju dve a viac deti, domacnost a este aj manzela... :slight_smile:
31. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok