Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.
tatiana1985
31. júl 2010
@bambulka0406 to je najhorsia otazka aku si mohla polozit 😃 😃
kazda mame ine kriteria pri charakteristike kociara a tym padom kazda iny nazor..ja uz tu nemozem prispievat, na tuto temu, bo ma zablokuju, 😃 😃
weiya
31. júl 2010
@lucta05 ale aspon tak, fakt vzdy lepsie jak na rukach 🙂 aj ja by som z malu ochotne polezala, keby to zabralo 🙂
weiya
31. júl 2010
@15natalinka18 aha, prepac za otazku, som nevedela, a kukam teraz v pase, si z hc?ci z okolia?
weiya
31. júl 2010
@tatiana1985 preco by ta zablokovat mali 😃 😃
weiya
31. júl 2010
@bambulka0406 tak ako pise tatiana kazda mame svje kriteria a tak... no v podstate som s hlbokou vanickou bola spokojna, no teraz s tym sportovym to neni nic moc, neni dobre porieseny...ale aj tak idealny kocik ani neexistuje 😉
bambulka0406
31. júl 2010
@tatiana1985 @weiya hej kazda ma ine kriteria... to co je okolo kocika popisane mi vyhovuje. skor mi ide o nejake skryte detaily, ci ste nemali s nim nejaky problem a ak ano, aky?

@weiya v com neni sportovy dobre porieseny?
@tatiana1985 napis mi prosim co konkretne ti na nom prekaza prosim ta

uz som z tych kocikov chora.... normalne mam strach, ci si nieco vyberiem. moj sen je brio go.... ale je dost drahy, tak snazim sa pozerat tie lacnejsie 🙂
15natalinka18
31. júl 2010
@weiya nič sa nedeje to vieš račej sama ako s debilom na krku.som priamo z hC čo nebodaj aj ty ?
15natalinka18
31. júl 2010
@weiya ako no sranda že aj ty si z hc ale neni si mi ani povedoma inak aj ja mam krpca natalku haha
weiya
31. júl 2010
@15natalinka18 haha no som aj ja 😃 tak mas aj ty natalku 🙂 este aj kocik mame rovnaky 🙂
tatiana1985
31. júl 2010
@bambulka0406 🙂 ..zatial pouzivame vanickua vajicko...sportak az tak o mesiac vytiahneme...a zatial mi na nom prekaza.... :-| :-|
...ze nema viac kvetov na sebe... lebo ma super kvetinkovy vzor, ale skupi su nanho--kto ho dizajnoval 😎 😃 😃
ale mozem ti tak o mesiac napisat, co mi na nom vadi 😉 pozeram ze mas termin az vo februari 😉 😉

ale pri kupe kociara co pozeraj podla mna, kolieska....ked vidim mamicky s malymi plastovymi koleckami, tak si vravim: ako vy pojdete v zime vonku, v snehu??? 😎 len to by som chcela videt...

@weiya ta lebo tu obhajujem ten kocik, akoby som ho ja vyrabala... 😃 😃
juuj ta vy ste s @15natalinka18 jake kocky...dve natalky, dva kvetove vzorry 😃 😃 super 🙂
skoda ze neste z presova, by sme dali stretko 😉 😉 😉 😃
weiya
31. júl 2010
@tatiana1985 dobre robis len obhajuj 😃 k vanicke som ani ja nemala vyhrady, len nanoznik co bol na kociku vanicke, mohol byt trosku vyssi, lebo ked fukalo, tak fukalo dost do vanicky na babatko :-N no a
@bambulka0406 tak k sportovej casti toto- zly system ako sa dotahuje strieska na sportovej casti, moc to povoluje a to polohovanie chrbatika je len na popruhoch, to mi nevyhovuje, uz sa nam aj odlomila umelina co to drzi, sme si to museli opravit :-p uz nic ma viac nenapada 😃
@tatiana1985 take stretko haha 3 rovnake kociky, to by bola ina sranda 😎 😃 😃

aaa
@15natalinka18 to ste boli vy kocky? 😃 😃
15natalinka18
31. júl 2010
@tatiana1985 haha no to bi bola fakt sranda tolko kvietkov po kope
@weiya počuj dnes o 6 si nebola s kamošku so zelenym kočikom pred uni bankou ? ten kočik s ešpezetku natalia na konci kočika som bola ja aj s detmi haha.........a tak mi trklo že ta stretavam stale niekedy v panskej a v parku na dilongovej chodime tam s kamošku dokonca som sa ti raz aj prihovorila ked mi mala utekala k tvojmu kočiku vždy behaš s kamošku niee´?
15natalinka18
31. júl 2010
@weiya inak na fotke vizeraš uplne inak ako na živo
tatiana1985
31. júl 2010
@15natalinka18 nooo.. sme vraveli minule ze teraz uz kvetky nerobia len same gule, kocky, trojuholniky 😃 😃
tak by sme super vyzerali ...tak kvietkovo ..juuuj...no tu v presove som asi jedina s takym kociarom,aj ked minule som videla cerveny s kvetmi..ale inak vsetko jednofarebne ..
ja ked sa stretavam s babami z konika, tak len kazdemu vravim : cierny-kvety, som lahko identifikovatelna 😃 😃

@weiya jooj, dojdiiite 😃 😃
15natalinka18
31. júl 2010
@tatiana1985 haha aj sa stretavaš s babami od tialto ? ja mam zas nakolko ich u nas beha moc v zadu ešpezetku s menom natalia
tatiana1985
31. júl 2010
@15natalinka18 vazne??? hmhm... tak ked ich z polska dovazali, asi sa u vas vsetko rozobralo a tu uz nic nedoslo 😃 😃
..jj, stretavame... mame temu presovcanky..minule som o 2 odisla z bytu a o 7 dosla ...3 baby som stihla 😃 😃
15natalinka18
31. júl 2010
@tatiana1985 hej haha no minimalne u nas su lepšie propagovane 😃 😃 ...ty si čislo ja tiež chodim až do večera do terenu o 2 vyrazime a kolko krat o 9 prideme
tatiana1985
31. júl 2010
@15natalinka18 juuj, skoda skoda ze ste az tak daleko 🙂 na vychode nemate nikoho??? ja mam v ba kamosku, najlepsiu zo strednej skoly, ale chodime tam asi tak casto jak s novorodeniatkom na koncert Pohoda 😉 😉 🙂
skoda ze nemas foto v albume :-| s malou a taaak...s kociarom 🙂
@weiya som uz kukala na malu a a kociar 🙂 😃 😃
weiya
31. júl 2010
@15natalinka18 haha ano to som bola ja 😃 sak uz som sa ta i ja pytala, ze ci ste to boli vy 🙂 Tak vies, toto je stara fotka,z maturitneho oznamka, to som mala na seba este cas 😃 😃
weiya
31. júl 2010
@tatiana1985 fakt skoda ze je presov od hc tak dalako, to by ludia kukali 😃
weiya
31. júl 2010
@15natalinka18 no s kamosku chodim casto, teraz ma ale autoskolu cely tyzden buduci tak budem muset sama bludit 😃 to je moja spoluziacka zo zakladky a ma synceka o dva tyzdne mladsieho.sak som po vas aj tak nenapadne kukala ze ci ste to vy 😃 a inac vlastne fakt vas semtam stretavame na prechadzkach.
tatiana1985
31. júl 2010
@weiya inak my tri sme si to tu pekne zasukromnicili 😃 😃
@15natalinka18
weiya
31. júl 2010
@tatiana1985 😃 😃 nevadiii 😃
tatiana1985
31. júl 2010
@weiya juuj krasne krasne babenko mas...musim uz i ja doplnit foto..bo staaare tam mame 🙂 🙂
a hlavne s kociarom foto..aby sme teda neodbocovali od povodnej temy tuto 😃 😃
weiya
31. júl 2010
@tatiana1985 dakujem 🙂 aj ja somm uz dlho foto nedoplnila 😃 idem aj ja kuk nelinku 😃
weiya
31. júl 2010
@tatiana1985 aj tvoja mala je kraaasna x-) x-) x-)
tatiana1985
31. júl 2010
@weiya ach jeeej, ale chyba foto 4. a 5.mesiac...uz musim dat, sak uz teraz je prosim pekne velka cajocka 🙂 🙂
jooj,tote detuchy..inak a co porod??? dalsie babo neni problem??ci? 🙂 🙂
weiya
31. júl 2010
@tatiana1985 porod v pohode 😉 ale dalsie babo uz nieee 😃 no mozno zmenim niekedy nazor :-p a ty?
tatiana1985
31. júl 2010
@weiya no ja som mala tyk rychly porod ze mi ani epi nestihli pichnut, ani anest.nestihol dojst 😃 😃
o pol 6 rano mi odtiekla voda a o pol 10 bola mala na svete... bolesti do 8mej boli este v poho...
ale to co nastalo od 8 -pol10...tak tooooo 😃 😃 😃
...este namam odvahu na daslie...a to uz je 5mesiacov od porodu 🙂 🙂
weiya
31. júl 2010
@tatiana1985 🙂 fakt rychlo 🙂 ja asi tak od 9 vecera do 2 rana 🙂 si myslim ze su aj horsie veci ako porod 😃 ale jedno dieta mi staci, aj to mi dava poriadne zabrat, obdivujem zeny co zvladaju dve a viac deti, domacnost a este aj manzela... 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli