Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

15natalinka18
5. aug 2010

@weiya hej prala mi sme ju mali celu ulepenu

robika
5. aug 2010

Ahojte,
chcem sa opytat ohladne nahradnych dielov na kocik baby smile v-max, nemate niekto skusenosti, kde by sa dala zohnat vrchna guma na jedno koleso? podarilo sa nam ju natrhnut... Dakujem.

tatiana1985
5. aug 2010

@robika ahooj...niekto niekde spominal ze v predajni s bicyklami... myslim to zadne? koleso je take ako koleso na detskom bicykli 😉 😉

robika
5. aug 2010

@tatiana1985 dakujem, to ma nenapadlo, ze v takej predajni... super napad, idem sa na to hned spytat

lucyso
6. aug 2010

ahojte, my sme pred tromi tyzdnami mali tiez problem s kolesom. presnejsie s dusou... nedostali sme defekt, ale bola to starsia dusa a na slnku nam normalne vyfucala. ked to muz rozobral a pozeral, tak ta dusa bola doslova zvraskavela🙂))... tak sme na predajni objednali novu. chvalabohu nebolo to nejako drahe, (3€), ale aj tak.... to nastve, nie?

weiya
6. aug 2010

@15natalinka18 v pracke si ju prala?a na akom programe, ked si ju prala v pracke?

15natalinka18
6. aug 2010

@robika
@lucyso hej najlacnejšie to určite vyjde v bicyklovom a kebi zhanaš ine diely odporučam stranku aladin kočiky majitel vrabel ti splaši všetko......maš pravdu naštve aj ja som tak bola jeden den bez zadneho kolesa a hruza u mna stačil len flak na dierku

15natalinka18
6. aug 2010

@weiya len na ručne pranieaby sa ta vypln vo vnutri nezdeformovala

lucyso
7. aug 2010

mne vtedy islo porazit, mali sme hody, bola nedela a neskutocne teplo🙂)), takze ako za trest🙂))), ale chvalabohu, mi kamaratka pozicala, tak bolo dobre🙂. a este raz chvalabohu🙂, pretoze mali na predajni v babätkove v HC, inak to mavaju vraj len na objednavku a v cyklo obchode to zrovna nemali...

misss
10. aug 2010

Ahojte..my mame tiez V-max a som s nim celkom spokojna...aj ked sa ukazuju nejake chybicky, tak je celkom fajn..tiez som zozaciatku kopala do brzdy, isiel mi dolava a tazko sa ovladal jednou rukou, ale chce to prax.. 😀 ..nejako som sa s tym kocikom zžila a je to OK.. 😀 😀
Inak, chcela som sa opýtať, ako budete riešiť zimu, resp. fusaky.. 😉 🙂

lucyso
10. aug 2010

tak zima aj mna zaujima🙂)), mam novy fusak, a na zadu su take dierky, alebo ako to nazvem, presnejsie budu pretoze to musim trochu nastrihnut, aby sa tade dali prestrcit tie pasy a bude....
len neviem, ci to bude stacit, alebo dam pod fusak este deku???

weiya
10. aug 2010

@misss
@lucyso no to som aj ja zvedava 🙂 my mame fusak uz kupeny, ten sme este v hlbokom nosili, od emitexu, da sa sat aj do sportoveho i autosedacky aj teda do tej vanicky hlbokej, do sportovej sa tam este na nozky nadpoji, no ale som zvedava ako to bude vyzerat 🙂 no ci bude treba i deku, neviem...

misss
10. aug 2010

@weiya @lucyso ja som tiez velice zvedava, ako to bude vyzerat..asi by sme mali vybehnut niekam do obchodu a nieco poskusat..a ved o vyzor ani tak nejde, ved hore bude nanoznik, ale nech ho tam nieco netlaci a nech mu je tepluuuucko.. 😀
Ten fusak ma napadol preto, lebo som nakukla na stranku, odkial sme si objednavali kocik, že kuknem či niesu nejake zlavy a tam pomaly vsetky fusaky FUČ...

V hlbokom som mala taky stary fusak este po mne, ale ten mi je luto dierkovat kvoly pasom.. 😒 a pod nim som mala aj deku..ale deku by som aj jednu obetovala..ved uvidime.. 😉

weiya
10. aug 2010

@misss my mame tento http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3976304 a pozeram ze aj na tejto stranke je vypredany 😕 no len tento sa uz neoplati teraz kupovat, uz len taky co do sportaka len pasuje 😉

misss
10. aug 2010

@weiya no tie vyzeraju dobre..budeme musiet pokukat niekde.. 🙂 ..ešte nedavno mali tie fusaky všelikde a už sa to predava, akoby už pomaly mrzlo.. 😀 😀

weiya
10. aug 2010

@misss a akej farby mate kocik ? 🙂

misss
10. aug 2010

@weiya my mame ten zeleny.. 😀 ..sme kupovali neutral, že keby nahodou... 🙂

weiya
10. aug 2010

@misss 😀 my mame cierny kvetovy 😀 a tu u nas ich je strasne vela tychto kocikov v roznych farbach, ked ideme po meste minimalne styyri take stretneme 😀

misss
10. aug 2010

aj tu u nas na sidlisku mame jeden taky isty zeleny a 2 modre.. 😀 😀 .nam padol do oka u vas v hlohovci, boli sme kuknut v Aladinovi.. 😀 ..ked ho zbadal manzel, tak nechcel pocut o inok kociku.. 😀 😀

weiya
10. aug 2010

@misss aj my ho mame s aladina 😀 mne padol do oka tiez ten moj, po meste som s nim nevidela nikoho a jako sme ho kupili, tak uz som videla ze ho ma velmi vela ludi v hc 😀

tatiana1985
10. aug 2010

inak presne baby 😨 😨
to jaky fusak mam dat do sportaka. 😅 😅 .. date mi dake www. tipy ? bo nemam absolutne sajnu, jak s tymi remenmi, teda pasmi 😕 😕

misss
10. aug 2010

@weiya asi tak aj u nas.. 😀 ..my sme si ho objednali cez net, ale v aladinovi nam ho poukazovali.. 😀

misss
10. aug 2010

@tatiana1985 ešte niekto v predu písal, že tieto su dobre..ale nechcem sa spoliehat na net, ked neviem, ako tam bude sediet..
http://www.ondalek.cz/produkt/kaiser-fusak-iglu...

weiya
10. aug 2010

@misss tak vas vysiel lacnejsie? v blave ho nemaju v obchodoch?

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 na tych fusakoch vzadu su take neprerezane otvory naznacene, ktore si prerezes podla potreby, teda neviem ci to maju vsetky ale sak hadam jo... no a este vtedy ked sme my kupovali nam vysvetlovala predavacka ze niektore maju protisklzavu uparavu na spodku aby sa nesmykal fusak dolu 😉

misss
10. aug 2010

tu v ba sme ho moc nepozerali, ale cez net nas vysiel aj s autosedackou 366,- €

tatiana1985
10. aug 2010

@misss dakujeeem za tip...si moja krv..baby vedia, ze ked pocujem jak sa dakto na ten kociar stazuje sa mi otvara nozik vo vrecku 😀 😀 😀

@weiya sewas moja, co vy mate v kvetovanom kociari??? vy uz ste dlho v sportaku, viete dat tip daky fajn?nech mam z coho vyberat 😉 😉 🙂

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya jesus, protiklzavu upravu??? boze co to jake vselijake funkcie tie detske veci maju, ani o tom nevem 🙂 🙂

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 sewas tatiana :D my mame emitexovy fusak, este som ho do sportiaka neskusala http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3976304

misss
10. aug 2010

@tatiana1985 😀 ..za malo.. 😀 ..mne sa ten kocik pozdava a určite ho nebudem predavat..pekne si ho odlozim do pivnice a ked pride za nejaky cas druhe, tak mozme vozit.. 😀 😀