Kočík Zopa Pro 3 Rider. Aké máte skúsenosti?

kaara1980
12. apr 2011

Má niekto skúsenosť s týmto kočíkom?Ďakujem

gregina
4. okt 2011

@kaara1980 Ahoj tak ako si pochodila s kocik, vybrala si tento typ alebo si radsej zvolila iny. My sa tiez teraz rozhodujeme pre kocik a tento vyzera celkom dobre, len ma odraduje ze nema nakupny kosik :(

kaara1980
autor
4. okt 2011

ahoj,aj sme ho objednali,ale potom som si naň našla recenzie na nete a zistila som,že s ním ľudia nie sú spokojný,tak som zvolila radšej iný.Že má malé koliečka a sú kazové,je to vraj na totálne rovnú cestu

gregina
11. okt 2011

@kaara1980 Neviem kde si pozerala kocik ty, ale to co sme nasli mi ma velke nafukovatelne koliecka. (to je hlavny dovod preco tam nieje nakupny kosik) A ktory typ ste nakoniec vybrali?

nickye
11. okt 2011

baby ja som ho chvíľku mala 🙂) Nebolo to nič extra ale zase nebol zlý, terén zvládal úplne super 🙂) ten košík mi dosť chýbal, lebo nemáme auto....to bol hlavný dôvod prečo som ho vymenila 🙂 Ináč je skladný vopchali sme ho do kufra auta fiat seicento 🙂) nie je veľký ale nieje ani veľmi priestranný, pre väčšie deti je malý 🙂

viktoria28
17. feb 2014

Prosim Vas kde by som zohnala košik pod ten kočiar
Prosim poradte mi

e_z
25. mar 2014

Ahojte kočky,
do našej encyklopédie Wiki Modrý koník pribudli kočíky Zopa. Napíšte ako sa vám kočíkovalo vo vašej Zope aj dole pod článkom. Predsa len pri toľkých druhoch kočíkov každá mamina pred kúpou zisťuje ako boli spokojné iné maminy. Dik.

Miesto na pridanie skúseností je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/kociky-zopa/
@nickye
@viktoria28