Kočíky. Bambi Ozon 4, Coletto Austin, Implast Bolder

lupege
11. jún 2009

ahojte,
mám v užšom výbere tieto kočíky... tak sa chcem spýtať, či niektorá niektorý nemáte a neporadíte pls. Díky 🙂

berus222
13. okt 2009

sadka, ja nosim doteraz. este hlboku cast a je to o drzku. trepat cely kocik a 9 kg drobca v nom na 3. poschodie.

kosta123
9. dec 2009

Baby a koľko stojí ten OZON cca???

berus222
9. dec 2009

nas stal pred skoro rokom 11OOO sk

kosta123
28. dec 2009

včera sme kúpili Ozon 😉

kosta123
30. dec 2009

Neviete či je k tomu na športovú časť ten obal keď je vonku zimšie??dá sa to dokúpiť??nemá to niekto??

berus222
30. dec 2009

myslis nanoznik? lebo ten je k tomu.

kosta123
3. jan 2010

berus222 - nie nanožník ale obal na športovú časť,keď je zimšie aby nefukalo na dieťa.

berus222
3. jan 2010

o takom niecom som ani nepocula. ale keby malo v sportovom na dieta fukat, tak ho odtial aj odfukne, lebo je tam strasne tenka a labilna strecha, co ma dost stve.

kosta123
3. jan 2010

berus222 - lebo na iných kočíkoch to býva tak preto som to chcela tiež.

saget
2. apr 2010

No vidim ze tu mate vsetci rovnaky problem s Ozone 4. My ho mame uz 10 mesiacov a tiez sa nam "zasekli" brzdy, dokonca tak ze boli uplne nefunkcne. Samozrejme som bol totalne vytoceny, lebo sme ho nemali este ani mesiac a uz reklamacia? Takisto mal zaseknute brzdy dalsi v predajni ( v Avione ). Takze ziadna nahoda! Ale dost omacky okolo!
Uplne jednoduche riesenie: Dve kvapky akehokolvek oleja a brzdy sa vam uz v zivote nezaseknu ( len preboha nie kuchynsky ).
Pani vyrobcovia asi setrili. A ide len o velke trenie plastu o plast. Znie to neuveritelne ale je to tak. Konkretne kvapnut na miesto, kde z brzd vychadzaju take "tycky" do takych oblukovych excentrickych casti. A vobec, par dalsich kvapiek vyriesilo aj ine vrzgania.
Ak by niekto nevedel kam presne s tym olejom, mozem to aj nafotit 🙂)) Vela zdaru!

ninkaa89
12. máj 2010

Ahojte, idem si pravdepodobne kupit kocik Bolder SD, konkretne ten co je na foto.. Vedeli by ste mi poradit, ci ho mozem niekde v Ziline vidiet nazivo? A ci je vanicka dostatocne velka, aby som tam zmestila 4-5 mesacne babo so zimnym fusakom? A este by ma zaujimalo, som dost vysoka 175cm, ci kocik nie je malicky, taky pri zemi, aby som s nim nevypadala ako s hrackarskym Dakujem vopred za rady