Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

katarina_br
26. okt 2011

@cicimon Prečo by nemohla byť v športovom kočíku? Nevidím v tom problém, ak sa dá sklopiť do úplného ľahu. A vaničky sú tiež len do cca 6 mesiacov. Dúfam, že zoženiem priestranný športový kočík, kde sa zmestí s fusakom!

katkamarosova
26. okt 2011

ahoj ...ja mám Bexu....trojkolesový...som s ním spokojná,lahky,dobrá manipulácia

pavlinaoo
26. okt 2011

Spíš mi tedy holky řekněte, které jste se sportovní částí nebyly spokojené, nebo jste se neskamarádily, proč vlastně? Kde jsou ty problémy a chyby? Taky totiž uvažuji o koupi, ale o té nové Bexa fashion...tak tedy nevím...http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Bexa...

pavlinaoo
26. okt 2011

A ještě jedna otázečka pro holky, které bexu máte. Píšou, že zádová opěrka je vysoká 45cm, je to dostačující? Třeba ještě pro rok a půl, dva roky staré dítě? Nebo je na ně sporťak už malý...

zzuzullka
26. okt 2011

@julinka2787 ja som to s tým nánožníkom na športovej časti tiež vyriešila podobne ako ty- dala som tam dve gumičky a teraz už krásnše sedí aj keď je malý vo fusaku a pod dekou, ten prístup do košíka mi nejako nevadí...ale ja som si ešte vylepšila na športiaku to madlo-to čo má vlastne drobec pred sebou, keďže mi to stále špinil napr. keď papal piškoty a pod. tak som tam ušila náhradný návlek z nepremokavej látky, lebo aj ten pôvodný návlek sa dá síce v pohode oprať ale bála som sa že tá čierna farba časom vybledne, a tento môžem prať a čistoť koľko chcem a keď sa zničí tak ušijem nový🙂

zzuzullka
26. okt 2011

@pavlinaoo, malý má teraz 1,5 roka a tá opierka mu v pohode stačí a to je malý dosť vysoký🙂

pavlinaoo
26. okt 2011

@zzuzullka tak to je fajn...na jiných diskuzích píšou, že je to málo, tak jsi mě uklidnila...

zzuzullka
26. okt 2011

@pavlinaoo a v pohode mi tam dokáže ešte aj zaspať- spávať ho tam teda nenechávam lebo my mohol vliezť a ublížiť si, ale zaspí tam úplne v pohode, síce je už cez celý kočík ale ešte sa zmestí, takže si myslím že ten kočík je dosť veľký🙂

cicimon
26. okt 2011

@katarina_br moja bola vo vanicke 9mes aj s fusakom a v poho

@pavlinaoo vyska opierky je ok, aj ked tam zaspi

katarina_br
26. okt 2011

@cicimon A tiež máte Bexu?

julinka2787
26. okt 2011

@pavlinaoo moja má tiež rok a pol, je dosť vysoká a má ešte dosť miesta, čo sa týka opierky. aj na ležanie.
@zzuzullka nevybledne tá čierna. 😉 ja som tiež rozmýšľala nad nejakým návlekom na to, ale nakoniec som to nechala tak. a teda zapatlané to býva statočne. 😅 😀 a je to stále čierne... 😵

cicimon
26. okt 2011

@katarina_br ano, b4 s10

lizatko1009
26. okt 2011

neviem proste to sportove prevedenie bolo cele hrozne, nepekne, vrzgave, kazda druha take nieco mala, nanoznik, autossedacka nedoriesena, ta latka zo striesky a ja nebudem este presivat a vymyslat nejake perlicky. moj sa 8 mesacny vozil este vo vanicke, pride mi to velmi skoro... ale stale lepsie tak ako vlacit po rukach. a velkost deti si ziadna nevyberie, co som si vsimla je to dedicne.

lizatko1009
26. okt 2011

ja mam teraz tento a je vacsi ako bexa, priestranejsi a sprovejsi, az na 3 kolku 😝 🙄 4kolka je 4 kolka.

lizatko1009
26. okt 2011

a este taky som nevidela aby niekto tu mal a nazivo este krajsie farby.

fukylove
autor
28. okt 2011

@janka46 ako pozeram este ti nikto neodpovedal - fotky aj s postupom najdes tu - str. 90

https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kociky-bexa-mate-odskusanu-tuto-znacku/

janka46
28. okt 2011

@fukylove Jéééj veľkáá vdaka, idem to preštudovať 😉

fukylove
autor
28. okt 2011

@janka46 nemas za co - keby dajake otazky, tak mi pisni IP 🙂 ten prispevok som totiz davala ja 🙂

blani81
30. okt 2011

Tak po dlouhé době jsem tady. Sportovní část jsem malé vytáhla už na jaře, ale nánožník jsem začala používat až ted. Ale jsem z něj sklamaná, protože z boku nepřiléhá jsou tam veliké mezery. To je rochu nedořešené. Jinak jsem s kočárkem celkově spokojená. Jen ten nánožník by jsem měnila. Máte s tím taky někdo potíže?

katka888
30. okt 2011

@blani81
my sme nanoznik nemohli vyuzit vobec, ak som ho chcela dat ked viki bola nasediaco, tak jej siel akurat okolo krku, ak by som ho zapla, tak ju udusim.... jednoducho, kopiroval opierku, ked bola na sediaco, tzn nebola tam fuga na dieta. a ak som dala opierku viac nalezato, od jedna tam viki nechcela byt a ad dva cez nanoznik by nc nevidela, bol tak vysoko. ak by som ju dala naleziaco, tak by ztase nesplnal ucel, lebo by bol pripnuty akoby dieta sedelo, cize by bola fuga medzi vrchnou castou nanoznika a telickom dietata.

katka888
30. okt 2011

@blani81
foto:
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kociky-bexa-mate-odskusanu-tuto-znacku/
katka888
tak nam to vyzera na 4kolke, a tak ked som ohla ako to robila fuky. a posledna fotka je , ako odstava nanoznik, ked mam zdvihnutu tu cast, kde si mala dava nozky, ale to tiez asi nejak doriesim s gumickou a gombikmi / to co tiez robila fuky / .

23. sep 2010 o 08:09 • 2 deti • Odpovedz • •

fukylove
autor
30. okt 2011

@blani81 - vid str. 90 🙂 link je o par prispevkov vyssie ako si ty pisala 🙂 tam je riesenie, ktore sme pouzivali my 🙂

pavlinaoo
31. okt 2011

Ahoj holky, našla jste některá značku Bexu v kamenném obchodě v Česku? Už jsem fakt zoufalá, nikde ho nemají a ještě koukají blbě, co to vlastně chci. Holky z ČR, kde jste ho kupovaly vy? Nejlépe Jihočeský kraj nebo Praha...Díky

blani81
31. okt 2011

Holky super! Díky moc za radu.Jak nakpou pím věci k tomu potřebné, tak se na to vrhnu. 🙂

fukylove
autor
2. nov 2011

@blani81 - este mi napadlo - mne uplne na bezne pouzivanie nakoniec stacila ta gumicka zo spodu, co mi pridrziavala nanoznik 😉 tie bocne som napokon ani nepouzivala 🙂

cheerlady
29. nov 2011

ahojte,ak by niekto chcel alebo o niekom vedel,kto chce bexu,tak ja predavam svoju-B3,modro-sive kruhy. maly uz v kociku byt nechce,len fakt vynimocne,tak "pre istotu" vozime len golfac 😒

georgia333
2. dec 2011

@min45 súhlasím s tebou, máš pravdu ja už rok ovládam konštrukciu Warrior a je určite neporovnateľná s Bexou
kamarátka ma trojkolesovu Bexu už druhý krát na reklamácií lebo jej praskla konštrukcia vpredu pri kolese
a tiež sa nedá porovnať povrchová úprava konštrukcie,

chloe001
4. dec 2011

Kocky a da sa vidiet bexa4 nazivo aj niekde v BA?

cicimon
4. dec 2011

@chloe001 kde byvas?