Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

chloe001
5. dec 2011

@cicimon Sestra by ho chcela vidiet, ona je z Ruzinova.

e_kociky
8. dec 2011

@georgia333 na predných kolesách sa lámali staršie typy konštrukcií. Novšie typy sú robené novším spôsobom, kde sa spoj nie len zvára, ale previazuje, čiže nie je možné aby takáto konštrukcia praskla. Výrobca tam navyše dáva novú výstuž. Pokiaľ boli reklamácie na prasknuté spoje, tak výrobca ich opravoval týmto novým spôsobom. Ak sa danej mamičke konštrukcia opakovane zlomila, to znamená, že predajca nereklamoval konštrukciu u výrobcu ale si ju svojvoľne zvaril. Preto sa to opätovne zlomilo. Ak by to robil výrobca, určite by sa to opakovane nestalo.

georgia333
8. dec 2011

@e_kociky jasom uviedla len skúsenosť kamarátky čo spolu kočikujeme, ja mám konštrukciu warior a som veľmi spokojná, ďakujem za odpoveď

lienka01
5. jan 2012

ahojte!!aké máte skúsenosti s čiernou bexou?chcela by som trojkolku..neviem kde by som ju mohla vidiet naživo..bývam blízko šaľe..nitra,nové zámky,dunajská streda?

mitomi
5. jan 2012

Ahoj,ja mam tiez bexu kociarik,3 kolesovu,je vyborny odporucam.Mas to aj na konikov ale nie nazivo.pa silvia.

demonique
14. jan 2012

ahojte zenicky, prosim, neviete, ci sa da kocik Bexa vidiet niekde nazivo v BA? ak sa tu neda zverejnit nazov obchodu, hodte mi to, prosim do spravy. rozhodujem sa medzi bexou a tako a chcela by som ich vidiet aj nazivo. dakujem vam 🙂

xmirax
18. jan 2012

Ahojte žienky, nemáte náhodou niektorá kočík Bexa B4 vo farbe S14, to je tá čierno-bielo-ružová 🙂 , len by som chcela vedieť či aj na živo je taká ako na obrázku nakoľko nemám možnosť si ju na živo nikde pozrieť...

pipka
18. jan 2012

@demonique v BA asi v obchode nie, jedine ze sa dohodnes s niekym, kto v BA uz bexu ma 😉 a prides si ju pozriet osobne 😉

babatko77
26. jan 2012

ahojte kocky je tu niekto z BA kto ma bexu B4X velmi by sme ju s kamaratkou chceli vidiet keby sa nasiel niekto ochotny nam ju ukazat boli by sme velmi radi dakujeme

lucca18
1. feb 2012

asi blba otazka, ale aky je prosim vas baby rozdiel medzi bexa B4 a bexa B4x ? dakujem za odpoved

babe19
2. feb 2012

@lucca18 uff,to je dobrá otazka. bohvie 😀 velky rozdiel nevidim 🙂 ja mam bexu b4 farbu S9 😉

lola77
5. feb 2012

Babenky aký máte názor na túto Bexu Fashion Paris?
http://www.svetkocikov.sk/kociky-bexa/189-bexa-...

mima81_nr
5. feb 2012

@lola77 aj ja ju mam vyhliadnutu ale nemam na nu ziadne recenzie...ides si ju kupit?

lola77
6. feb 2012

@mima81_nr Najprv ju chcem vidieť naživo a až potom sa rozhodnem. A veru, chýbajú recenzie :-/ Ja mám vo výhľade aj iné kočíky, ale tento sa páči môjmu priateľovi.

mima81_nr
6. feb 2012

@lola77 no mne sa pacil X-lander ale je dost tazky a velky ked sa sklada a mame mensie auto a tento kocik je lahucky a mensi ale vanicka je normalna. Ja sa iba obavam, ze je to polsky vyrobok ale cenovo je velmi prijatelny a myslim ze je vhodny pre obe pohlavia, teraz leti aj cervena pre chlapcov, tak preto sa rozhodujem... 🙂

lola77
6. feb 2012

@mima81_nr Ja chcem tú Bexa Paris Fashion 2012 a ten je len v čiernej a tmavo modrej, tak som naklonená k čiernej lebo to viem potom kadejako doladiť 🙂 Je to poliak a toho sa bojím aj ja. Ja mám ešte vo výhľade Cam Family, je to úplne odlišný kočík od tohto, je elegantný, rýchlo sa skladá a ľahučký - mám ho odskúšaný a nevadia mi ani malé, pogumované kolieska. Nad X-landerom som premýšľala aj ja, ale keĎ píšeš, že je ťažký, tak asi nie :-/

blani81
6. feb 2012

Jů ty nové Bexy jsou opravdu krásné! A na těch sporťácích vypadjí ty nánožníky, že tam i drží a mají nějaký smysl. Mě ten nánožník vůbec nedrží, že tam na nic!

11lucinka11
6. feb 2012

@fukylove
Ahoj prosim ta akurat dnes mojej sestre poslali tiez bexu kocik ale nevieme zlozit tu vanicku je z nej placku nevieme to spravit. mohla by si nam poradit ak to vies?

cicimon
6. feb 2012

@11lucinka11 tam niekde s\u take tycky ktore treba zlozit, niekde po bokoch, treba dobre pokukat

11lucinka11
6. feb 2012

@cicimon
dakujem ti uz som to nasla ale teraz prezmenu neviem nafukat kolesa

mima81_nr
6. feb 2012

@lola77 ja som myslela ten cierny a vnutrajsok je cerveny ale neviem ako vyzera nazivo. Ten Cam family mas ktory odskusany, ja uz neviem ktore su dobre a cenovo vyhodne, ked na tych obrazkach su ine ako v skutocnosti a nie vzdy su vystavene v predajniach....

mima81_nr
6. feb 2012

@11lucinka11 ahoj, nemoze tvoja sestra odfotit ten kocik bexa, len ako to vyzera nazivo, lebo na obrazkoch to dost skresluje a aky ma prvy dojem z neho?

lola77
6. feb 2012

@mima81_nr Cam Elegant Family 2011, ale teraz je už aj model 2012 a ten je rovnaký, len je tam veľká mašla, ale je nádherný 🙂 Pozri si ich, len málokomu vyhovujú také kolieska. A myslím si, že v tomto prípade fotka zodpovedá realite.
A presne tú Bexu čiernu s červeným vnútrom chcem ísť pozrieť aj ja 🙂

mima81_nr
6. feb 2012

@lola77uz som si ho kukla, je peknucky, elegantny, len rucku ma na sposob golfaca a to mi znama neodporuca, ze sa to tazko ovlada, takze take kociky vobec nepozeram ale 2012 ma normalnu rucku, no este pokukam tie naj ceny a porovnam a uvidim ale zatial ta bexa ma celkom fajn aj funkcie aj vahovo mi vyhovuje...uvidim, je to tazke rozhodnutie 😀

fukylove
autor
8. feb 2012

@11lucinka11 ahoj moja 🙂 uz ste zlozili ako citam 🙂 prepac, ze som nereagovala skor, no pri dvoch malych detoch nestiham kuk vsetky upozornenia 🙂
a co sa tyka kolies - ja fukam klasickou pumpou 😉 teda fukala som, kocik som predala, kedze nas starsi sa rad vozil v kociku a tak sme kupovali kocik pre dve deticky 🙂

co sa tyka mna a toho, ze Bexa je polsky vyrobok - nemala som ziadny problem a mala som Bexu rada 🙂 par veci nedotiahnutych, no to sa najde pri kazdom kociku... teraz mam Phil and Teds a tiez je tam par veci, co je podla mna velmi nedoriesenych a keby som ho nekupovala uz pouzivany ale novy, tak ma porazi z tej ceny 🙂 pri lacnejsom kociku som bola ochotna tie nedostatky prehliadnut 🙂

a co sa tyka golfacovej rucky/rucok 🙂 sice netyka sa to Bexy, ale tiez neodporucam 🙂 mame doma golfac a veru uz nikdy viac.. najma ak by ste chceli popri "soferovaniu" zdvihnut telefon ci len na chvilku soferovat jednou rukou, tak to da zabrat, kym si clovek najde nejaky system 😉

sisi1986
9. feb 2012

Čaute maminy a budúce maminy, som síce tehu ešte len krátko a na výber kočíka mám dosť času, ale už teraz sa zaujímam o kvalitu, značku a cenu kočíkov, aby som asi vedela, koľko ma to bude stáť. Ja by som mala záujem o nejaký lacnejší typ (3-kombinácia max. do 500,- Eur). Spočíatku sa mi veľmi páčili kočíky Cam Combi Family ako mnohým z vás tu na fóre, ale nakoniec po prečítaní zopár diskusií som prišla na to, že to zrejme nebude najšťastnejší výber. Dokonca som včera videla aj Cam Cortina X3 naživo a bola som sklamaná. Strieška vôbec nebola pevná ako na fotografiách na nete a kočík sa mi zdal aj príliš mohutný. Hlbokú vaničku mal oveľa väčšiu ako ostatné vystavené kočíky, hoci aj tie boli dosť veľké. Takže som od CAM zrejme nadobro upustila, hoci to bol môj favorit. Teraz som si našla nového a dúfam, že ma nesklame. Je to nový model od BEXA a to BEXA fashion Paris 2012. Ešte som ho nikde nevidela, tak ak máte tip, kde sa dá naživo zahliadnuť, budem iba rada. Ešte radšej budem, ak niekto pridá aj nejaké fotografie, ak by ho už mal doma alebo aj keď len z predajne. 🙂 🙂 Teším sa na názory na tento nový model.

Ešte mám na vás baby jednu otázku. Nemyslíte si, že červené vnútro kočíka je pre dieťa rušivý element? Mne sa páči totiž BEXA FASION Paris 2012 v čiernom prevedení.

Vďaka za názory, rady a fotky 🙂

11lucinka11
9. feb 2012

@mima81_nr
opytam sa jej. ale uz sme ho testovali na mojej 9 mesacnej dcerka a ide dobre a je lahucky.

mima81_nr
9. feb 2012

@sisi1986 aj mne sa tiez ta bexa paci a tiez by som rada ho videla na fotkach od nejakej mamicky, lebo tie fotky strasne skresluju.ak ho uvidim v obchode, tak ho tiez odfotim ale zatial neviem kedy sa dostanem do hlohovca, tam ho maju vystaveny....

sisi1986
9. feb 2012

kde je tá predajňa v Hlohovci? všade to čítam a sú tam snáď všetky kočíky, čo na trhu ponúkajú, ale bývam odtiaľ dosť ďaleko až, 77 km :( Ale mám tip na jedno miesto, kde dovážajú kočíky z Poľska a za fakt dobré ceny + dávajú k tomu celú výbavičku //rukavice na kočík, dáždnik, pršiplášte na vajíčko aj kočík, fusaky do autosedačky a kočíka zadarmo a kopec iných vecí). Aký si objednáte, taký vám dovezú. Ale tá BEXA by ma na živo fakt zaujíma. Ja som skutočne veľmi na začiatku, takže mňa čaká kúpa kočíka až niekedy koncom júla, začiatkom agusta a to už dovtedy bude mať určite niekto nejaké skúsenosti a názory.

Mimi ak by si ho mala, budem rada, ak sa podelíš o skúsenosti, dojmy, fotky a všetko, čo budeš mať na srdci 🙂

@mima81_nr

mima81_nr
10. feb 2012

@sisi1986 no ja kocik uz chcem poriesit cim skor, lebo termin mam koncom maja ale nech je uz doma, budem pokojnejsia a nad tou bexou stale rozmyslam, lebo sa obavam ze je to polsky kocik, ale pojdem si ho pozriet do hlohovca a neni su tam vsetky kociky, su tam aj starsie typy a je to tam take napratane, uz som tam bola raz a nelubilo sa mi ale na ten kocik som sa moc nesustredila, tak tam idem zase...a ty mas odkial moznost kupit?
ja ho odfotim v predajni, pojdem tam asi nabuduci tyzden a rozhodnem sa....