Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

monculka
9. okt 2012

@koran mne vcera vymienali predne koleso lebo sa mi tiez suchalo a tazko sa slo z kocikom...mala som lozisko v prdeli...vlastne nejake gulicky mi z neho vypadali ale dali mi uplne nove koleso namiesto toho

fukylove
autor
9. okt 2012

@kinna ja som jazdila s B3 1,5roka a nemala som najmensi problem... ci v meste, alebo na dedine, v terene 😉

@milabara - neviem ci si pamatam dobre a ci nove bexy maju ten isty system.... ale ja som davala dole popruhy vzadu ako je chrbat z vonkajsej strany - tam boli take kovove pracky,, co trebalo prevliect von, dat fusak a dat zase naspat 😉 snad aspon trosku pomoze 🙂

juska
11. okt 2012

ahojte maminky, možno ste to tu už rozoberali, ak áno, ospravedlňujem sa. aký fusak používate v šporťáku v zime? ďakuejm

georgia333
11. okt 2012

@juska ja mám fusak 4 v 1 od značky TAKO, je perfektný, regulovateľný, dieťa má dva roky a v pohode sa tam zmestí ešte o ďalšie dva roky, používam ho aj v zime do saní

ika84
15. okt 2012

ahojte, pozerali sme na kocik bexa a rozmýslame o nom, ale chcem sa spýtat, ci nebola malá strieska resp. ci babatkam nesviietilo do ociciek slnko, mne sa totiz zdá ze to stacit nebude, dufam ze ma chapete :D

konik777
17. okt 2012

@anastacia242 Aneco Venezia http://www.aneco.pl/index.php?go=venezia_prez
s full vybavou okolo 450 EUR (Tvrdošovce predaj kočíkov) 😎

anastacia242
18. okt 2012

@konik777 vdaka, nakoniec sme sa rozhodli pre iný...

kiakocikovsvet
18. okt 2012

@ika84 existuje univerzálna clona, viete ju použiť aj na autosedačku

ika84
22. okt 2012

@kiakocikovsvet a co to stojí, prip. nejaký link by sa mi zisiel, prvý krát o to m pocujem , dakujem

hanica11
22. okt 2012

Čaute baby, ktorá mi prosím viete poradiť? Mám bexu s originál autosedačkou - vajíčkom: ako sa prosím upravuje tá vnútorná novorodenecká vložka, aby sa mi tam moja 4-mesačná dcéra ešte nejaký čas zmestila? Je to totiž veľké bábo a už v nej má strašne stlačené ramená. Ďakujem vopred za každú reakciu!🙂

cicimon
22. okt 2012

@ika84 vcera som kocikovala s jednou co ma teutonku za skoro 1000e a ta strieska bola este mensia ako na bexe...

ika84
22. okt 2012

@cicimon no to viem ze drahe kociky maju nedostatky, mna len zaraza ake 😝 , ja neznasam slnko co mi sviti do tvare a nechcem aby mojmu malemu svietilo ach jaj, uvidime co s tou univerzalnou clonou....dakujem za postrech 😉

cicimon
22. okt 2012

@ika84 tak myslim ze v hlbokom mu svietit nebude, ved dieta lezi nizko a v zime toho slnka az tolko nebude a ked tak prehodis plienku aby mu nesvietilo

mitomi
22. okt 2012

ja mam tiez bexu kociarik a som s nim velmi spokojna.Silvia,ziadny problem.

kiakocikovsvet
22. okt 2012

@ika84 skúste si to pozrieť na našej stránke produkty značky Sunshine kids

katka0209
20. nov 2012

ahojte, prosim Vas viete mi poradit kde sa da v Bratislave pozriet kocik Bexa B4X na zivo? Som prelistovala na nete, ale najblizsie som nasla v Trnave. Dakujem 🙂

kiakocikovsvet
20. nov 2012

@katka0209 predajňa na ulici Pekná cesta 3, ak potrebujete tel. kontakt na predajňu, poskytnem

katka0209
21. nov 2012

kiakocikovsvet, to by som Vas pekne poprosila, dakujem 🙂

stabel84
28. nov 2012

Ahojte,
chcem sa spýtať, či niekde v okolí LM (RK, prípadne PP) je možné vidieť kočíky Bexa B4x naživo?
Môže byť aj použitý, ak by niektorá mamička bola ochotná ho predviesť. Nechcem ísť do "mačky vo vreci". Rozhodujem sa ešte medzi X landerom XA 2012.
ĎAKUJEM!

zuzimao
28. nov 2012

@stabel84 Ahoj, Bexu fashion som videla v DK v Bábätkovo. A Bexa B4 a myslím že aj B4x sa dá vidieť v novom obchode s detskými vecami. Len neviem ako sa volá. Je pred RK (smer z LM), tesne za odbočkou do Štiavničky. Je to taká modrá budova. Dolu je predajňa s detským nábytkom na mieru a hore je predajňa s detskými vecami.

georgia333
28. nov 2012

@stabel84 nech sa páči kontakt na predajňu GaMi, s.r.o.
Bottova 1407/2
031 01 Liptovský Mikuláš

dudi30
28. nov 2012

@kiakocikovsvet ahooj, teiž ma zaujal najviac kočík bexa a vidím že si poskytla nejaké info ohladne predajne, bola si taká dobrá a poskytla ho aj mne ? 🙂 dakujem pekne

kiakocikovsvet
28. nov 2012

@dudi30 poprosím ťa v akom meste by si chcela vidieť Bexu ?

dudi30
28. nov 2012

@kiakocikovsvet no ja jedine v BA... 🙂

stabel84
28. nov 2012

@zuzimao presne, aj som si myslela, ze tam by ho mohli mat. To je jediny obchod, kde sme este neboli. Dakujem za tip!!!!

stabel84
28. nov 2012

@kiakocikovsvet
ahoj, niekde v LM, RK prípadne maximálne v PP.
Ďakujem.

stabel84
28. nov 2012

@georgia333
Super, ďakujem!

dudi30
28. nov 2012

@hanica11 ahoj, prosím ta kde si si kúpila kočík? lebo ja čo som pozerala na nete, nikde nevidím v tej farbe ako je kočík aj autosedačku... ty si ako na tom? lebo tie autosedačky nie sú v jednej farbe, ale také strakaté... a to sa mi moc nepáči :(

hanica11
28. nov 2012

@dudi30 Ahoj, ja som ho kúpila tu na MK, bol v perfektnom stave, bola som si ho predtým pozrieť, baba veľmi zlatá, nabalila ma ešte bonusovým všeličím🙂 Ja mám taký krúžkový vzor, kombinácia čierno-hnedo-béžová, taká univerzálna, hodia sa k nej všetky dečky aj hračky, cvelá trojkombinácia je rovnaká. Viem, že tu ich predával niekto pod nickom Mark, mal internetový obchod. V jednej kolekcii boli aj jednofarebné kočíky, ale neviem, aké k nim boli autosedačky.

kiakocikovsvet
28. nov 2012

@dudi30 Detský obchod na ulici Pekná cesta 3, až potrebuješ tel.kontakt na predajňu rada poskytnem