Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mici111
1. feb 2010

mark 🙂 ale co ked sa mi nezmesti do kufra?? uz si videl kufor v toyote yaris???? tam dam jednu cestovnu tasku a koncim..nehovoriac o kociku...tak preto to chcem vyskusat nez sa potom nervacit s vracanim kocika... 🙄

mark33
1. feb 2010

jasne mici to je podstatna vec
par stranok dozadu tu baby riesili kufor fabie - jedna ho tam v pohode vtrepala a druhej nevosiel 😀

katka888
1. feb 2010

takze mici....
vanicka ma rozmery: dlzka: 87 cm, sirka: 43 cm, vyska: 36 cm,
po poskladani konstrukcie : od jedneho zadneho kolesa k druhemu: 68 cm / kolesa sa daju vybrat, ziskas tym mozno par cm - to som nemerala /, vyska tej zlozenej konstrukcie 93 cm a hrubka, tj od kolesa k rucke / ked to poskladas, kukni nejaky obrazok, tam mas rucku pri velkom kolese / tak to je cca 40 cm.
tak si skus premerat kufor, a s nejakou velkou krabicou alebo co ja viem cim to vyskusaj.
kamos ma yaris, ale v takej kalamite do KE skoro asi nepride, tak to nevyskusam mu vtrepat do kufra 😖

alenk
1. feb 2010

mici, nova yariska alebo stara? na novej vies posunut zadnu lavicu, myslim ze po tom posunuti to tam das, ale neviem ci si dozadu sadnes.
a rozmery neviem ci pomozu, bo baby co riesili tu fabiu, tak podla rozmerov to jednej voslo a v reale ked to skusala nie.
ta co jej kocik do fabce vosiel, ho davala na stojato.

mici111
1. feb 2010

dakujem kocky, alenk, stara yariska..aj na starej sa daju posunut zadne sedadla, len potom by vzadu uz nebolo miesto moc..
katka, dakujem, skusim to aj tak..ale nazivo je nazivo..

katka888
1. feb 2010

mici, samozrejme mas pravdu... my sme presli kopec obchodov, na zivo si vies skontrolovat aj material, konstrukciu, hrubku, skladanie. cez net by som asi bez videnia nazivo neobjednavala. drzim palceky, aby si nasla niekde kocik a mohla to vyskusat 🙂

mici111
1. feb 2010

katka, ty mas bexu asi doma, ze? si s nou spokojna? lebo som tu citala len same pozitivne reakcie..

janulka04
1. feb 2010

mark 😀
ja kufor auta neriesim, kedze my ideme kupovat nove...tak potom budeme vyberat ato take, aby sa nam tam Bexa zmestila 😀

emmka3
1. feb 2010

mici, ale asi ta moc nepotesim, nie je moc kocikov, co by sa vmestili do takeho maleho kufra 😅 My sme mali Kia Picanto, to je tiez take pidi auto, a podvozok (sice mame iny kocar, ale rozmery su podobne) sa vmestil, ale museli sme posuvat zadnu opierku a potom si vies predstavit, kolko miesta bolo na sedenie 😅 ja myslim, ze akykolvek podvozok sa vmesti do kufra auta, ale nie do tychto aut tr. A, ci jak sa nazyvaju tieto male mestske auticka ...

zuzanakarolinka
1. feb 2010

baby s tými trojkobináciami toho moc nevymyslím, nie sú to golfové rúčky, ale pevný kočík s dobrou vaničkou, hlavne priestrannou nie je nad to. Ja mám Nestor Quenne to je podobné ako bexa, ale je to 4-kolka a je super. odporúčam

cheerlady
1. feb 2010

no tak mm vyhlasil,ze ked sa nezmesti do mojho auta - renault megane - taky ten s tym gulatym zadkom,tak budem chodit na jeho tourane,takze ja sa nestazujem 😀 😀 😀

katka888
2. feb 2010

ahoj mici, mame ju doma uz skoro tyzden, ale babo este cakame, takze sme ju este nepouzili. okukali sme vela kocikov nazivo, a nakoniec v hesle: " pomer cena - vykon" sme si vybrali bexu. drahy obkukal konstrukciu, pevnost, kolieska, skladanie, ja zase latku, velkost. na kazdom kociku najdes nejake " chyby", vzdy je to o kompromise. termin mame 21.2., tak ak vsetko dobre dopadne, potom napisem aj pouzitie v praxi 🙂

pplux
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenk
2. feb 2010

jedna baba do kratkej fabie dala, ale teraz ci B3 alebo B4 - o take dve tri strany dozadu, vraj nejako na stojato.

bibi13
2. feb 2010

čaute čaute.. a mark, to ešte nevieš koľko otázok som nepoložila... 😀 😀 😀

mici111 a myslíš, že nejaký kočík do tej toyoty dáš, ked hovoríš, že to je také malinké? 😝 😝

mark33
2. feb 2010

alenk dala tam B3
zalezi od toho, ako tam tu bexu kladies, lebo nie je spôsob ako spôsob 😉

bibi13
2. feb 2010

hej, ako si myslí môj mm.. na to treba chlapa.. 😀 😀

mici111
2. feb 2010

bibi, hej su take kociky, co sa tam zmestia, ale tie stoja od 800 euro vyssie.. 😠

alenk
2. feb 2010

no, s malym kufrom je to tazke, treba fakt poskusat. drzim palce nech tam vojde, daj potom vediet, bude to uzitocna informacia.

bibi13
2. feb 2010

mici, tak to maš tažke.. uf! 800 eur by som za kočík nedala.. 😒
tak treba nejako vyskušať.. alebo najsť kočík s rovnakými rozmermi a vyskušať..

mark33
2. feb 2010

bibi a ako ty? vosiel ti do tvojho? tusim si spomina ze mas C3 ak dobre pamätam

cicimon
2. feb 2010

mark - da sa strieska na vanicke sklopit? my mame nizky kufor a na sirku to ma v tej najsirsej casti presne meter....vojde to tam?

bibi13
2. feb 2010

no mark, ešte som to neskušala.. pojdeme skusiť až bude vonku sucho.. teraz mi je to škoda špiniť tie kolesa..

cicimon
2. feb 2010

bibi - a nemas strach, ze sa ti tam nezmesti? merali ste kufor zvnutra?

bibi13
3. feb 2010

cicimon, nie.. absolutne sme ho nemerali.. my ho tam nejako narveme.. 😀 😀

zuzka8301
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
3. feb 2010

tak nech kamaratka napise negativne skusenosti ... my si radi precitame ... je jasne, ze nic nie je 100%, tak nech sa nerozculuje a ak chce, nech sa podeli so skusenostami ... bude to na dobro veci, si myslim, sak tu si radime a akakolvek skusenost pomoze v rozhodovani druhym

mark33
3. feb 2010

baby, ak si do vyhladavaca hodite meno zuzka8301 mozno vam cvakne kto to v skutocnosti je, ale preco potrebuje nadavat na bexu, to si len domyslite, ak by sa vam to nechcelo vyhladavat, tak vam to ulahcim ja, a pripajam linky so zuzkinymi prispevkami:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Zuzka si prednedavnom kupila zelenu bexu podla prveho prispevku v a podla dalsieho ojazdeny pegperegro v tom istom obchode a podla najnovsieho je bexa nanic 😕 😀

mici111
3. feb 2010

mark 😀 dobreee..to je inak sila..obidva prispevky si odporuju...

willi
3. feb 2010

Ahojte 🙂 ,

tak my tiez uvazujeme nad tymto kocikom...spociatku sme sa rozhodovali medzi V-MAXom a BEXou, ale citala som o V-MAXe, ze kocky maju problemy s bocenim do jednej strany a s vrzganim konstrukcie 😝 ...takze zatial je BEXA vitaz, aj ked este mame cas....dakujem Vam za vsetky postrehy, ktore mate s tymto kocikom 🙂