Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bibi13
18. feb 2010

janulka, mark a aj my sme tu už obrnené.. 😀 😀 😀 😀 😀

mark33
18. feb 2010

janulka kľudne sa pýtaj čo ťa napadne, možno to pomôže aj iným.. 😉

emmka3
18. feb 2010

ja som sa pytala 😉, ze ci ten system skladania na korbe je podobny tomu ako ma Tako, teraz tie nove, nie tie stare s vloznou taskou ... dakujem 🙂

mark33
18. feb 2010

myslíš to napínanie vaničky? rozkladanie?
Je rovnaké ako na tako kočíkoch, sú tam také drôty, pomocou ktorých vaničku rozložiš.

alenk
18. feb 2010

nie, myslim ze sa to pytala este na tu striesku, ze ci to ma ako tako, polohovanie striesky.

fukylove
autor
18. feb 2010

no paaaani - chvalim Vas za kopec uzitocnych infosiek 😉 😉 😉 a ked sa podari este eliminovat tie ociernovacky a "hadky" predajcov - tak to bude super... a som tiez rada, ze som po nejakej stranke, dvoch opat zacala citat temu BEXA 😀 😀 😀

a presne ako tu uz mark pisal - je lepsie sa pytat aj na drobnosti ako byt potom neskor rozladeny kvoli tomu 😉 😉 juj... ete par tyzdnov a zacneme bexu pouzivat... uz sa velmi tesim 😉

janulka04
18. feb 2010

fukylove a aku farbu mas?
No pani...ty uz len mesiac.... 😕 😵

emmka3
18. feb 2010

jo, ja som sa pytala na system skladania budicky na korbicke, ci je podobny ako ma Tako 😉 dufam, ze som uz dobre upresnila 🙂

fukylove
autor
18. feb 2010

janulka - ja mam - ak sa nemylim S10, objednavala som ju iba z netu, porovnavala som parametre mojich favoritov a bexa u mna vyhrala najma vdaka cena vs. vykon... 🙂 mala som aj v albume, ale jeden som si uz zrusila... lebo sa mi tam nechcelo pridavat 🙂 fotky... taaaaaaaaaaka som leniva v poslednej dobe...

co sa tyka farby - som bola velmi spokojna - tmavsia a zaroven aj vesela 🙂 a inak - vyberal moj manzelicek 🙂 vyberal ale len z troch farieb, ktore som mu podsunula... lebo ja som sa nevedela rozhodnut... a on rozhodol za nas... inak co sa tyka kocika - vyber nechal na mne, prave preto, ze asi viac budem pouzivat ako on...u mna dost dolezita bola vaha - byvame na prvom poschodi... ale tak "nestastne" ze mame schody do vchodu a potom do bytu smerom hore... keby som chcela ist vytahom - tak zase musim schody do vchodu smerom hore a schody dole smerom k vytahu... cize ja budem posilovat ruky 🙂))))

fukylove
autor
18. feb 2010

emmka - hehe - ak som spravne pochopila... ty chces vediet system skladania striesky na vanicke... 🙂 toto som pochopila aj z prvej tvojej otazky, akurat nepoznam odpoved 🙂)))) tak ti neporadim... pre mna sa zdali Tako kociky velmi tazke a tak som sa nimi vobec ani nezaoberala... 😉

janulka04
18. feb 2010

fukylove, to je ako u nas...len ja som, ako povedal mark nerozhodna a fest...mne sa zapacila bexa hned, potom ma zacal mm odhovarat, ze ako budem tu z Nemecka riesit reklamaciu a ked som mu popodsuvala vybrane kvalitne kociky, ako same znacky, zitil, ze ani jeden nema tolko funkcii, co Bexa a bolo by treba kupit aj tri 😀
takze povedal, aby som si vybrala ja...a fabu vyberie on...a jemu sa inac od zaciatku paci ta S12...no ved uvidime, co mi este poradi mark 😉

fukylove
autor
18. feb 2010

janulka - ta S12 ma velmi podobnu farbu ako ta nasa 🙂 taka ani svetla, ani tmava 🙂 to sa mi na tej farbe, ktoru vybral mm velmi paci 🙂 a aj ta, co vybral tvoj je super - myslim, ze ked som objednavala ja, tak taka farba este nebola 😉

fukylove
autor
18. feb 2010

este mi napadlo - k reklamaciam... akurat som pocula, ze tu v ZA v obchode Pre deti ti daju nahrdny kocik (vraj - nemam overene...)... inak vsade ti viac menej bud vymenia diel alebo poslu na reklamaciu k vyrobcovi - tj si bez kocika 30 dni... ja sa vytesujem z toho, ze keby bol nejaky fest problem, tak by som si pozicala kociar od sestry... lebo ta uz ma druhy od niekoho doma -teda taky vacsi golfac, no ked sa narodi moje male, tak jej princezna uz bude mat 8 mes. takze by aj v tom golfaci predychala 😉 ale myslim si, ze ziadnu reklamaciu riesit nebudem... segra mala z druhej ruky pouzivany kocik a pouzivaju ho doteraz a nebolo na nom nic, co by sa jej pokazilo.. za par supov, uplne obycajny... akurat co sa mi nepacilo bola vaha a to, ze mala pevne kolieska vpredu... - ale co to je za kociar ani srnky netusa 😀

janulka04
18. feb 2010

fukylove, ja uz to mam s mm vyriesene, ze ak by bolo treba reklamaciu, kupi novy 😀

janulka04
18. feb 2010

ale on pocita s tym, ze az sportovy sa bude novy kupovat, tak hadam to s tou vanickou a sportiakom do nejakeho marca buduceho roka ustojime 😉

fukylove
autor
18. feb 2010

jaaaaaaj - ty si si to takto zariadila 🙂 hehe, uz tu bolo aj take,ze ak sa kocik nezmesti do auta, tak niektorej manzel kupi nove 😀 😀 😀 😀 hehe, to su dobre dohody.... skooooda, ze som si ja taku zabavnu nevybavila tiez... 😀

fukylove
autor
18. feb 2010

inak - Janulka - ja som rozhodnuta, ze tento kocik nam bude musiet stacit 😉 odmietam potom kupovat dalsi 🙂 odtal, potal... hehehe 😉

bibi13
19. feb 2010

fukylove ani nevieš ako ti zavidim tie tvoje týždne..ale samozrejme v dobreom.. 😀

fukylove
autor
19. feb 2010

bibi - ja tebe tie tvoje 😉 lebo v tom obdobi som mala pocit,ze mam minibrusko 😉 teraz si uz tak zavadziam, ze az... 😉

kocky, dnes sa ma jedna kocka cez IP pytala, ci sa da na sportiaku aj "polohovat" strieska... teda nie uplne zlozit, ale akoby iba "zatiahnut", aby babo malo lepsi vyhlad... kedze mam kocik u babicky a fakt si uz niektore veci nepamatam 🙂 tak neviem 🙂 skusi niekto reagovat?

bibi13
19. feb 2010

fukylove, ale zase už to budeš mať čoskoro za sebou.. 😠

inak ja som jej písala a neviem či som správne pochopila, ale pokial viem, tak sa da polohovať strieška na športaku.. lizatko jej písalo, že sa neda, ale ono sa to musí trošku nasilu zatlačiť dozadu.. su tam klby, takže podla mna polohovanie striešky ide..
mark, čo ty na to?

lizatko1009
19. feb 2010

bibi a ty si skusala?

bibi13
19. feb 2010

hned ako kočík prišiel som to skušala.. ja len dufam, že myslíme to isté.. 😀 😀

lizatko1009
19. feb 2010

bibi, no ved striesku na sportovej casti myslime 😉

simonna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
19. feb 2010

simonna bexa spĺňa bezpečnostné normy EU ak máš na mysli to.

baby strieška sa polohovať dá, presne ako píše bibi, má tam kĺby ktoré sa preklikávajú a tým sa strieška polohuje.

mimisk
20. feb 2010

na slovensku myślím,že vžetky kočíky splňajú normy ,myslím,že žiadný obchodník by si nedovolil predavať koćíky bez noriem, jeto veĺmi u nás pokutované a hlavne to chodí kontrolovať často obchodná inšpekcia a nik nechce dostať veľku pokutu

janulka04
20. feb 2010

Dobre rano, kocky....
chcela by som sa vam takto vsetkym podakovat, ze ste boli take zlate a snazili sa mi odpovedat na vsetky dotazy. Viem, ze nie vzdy ste si asi mysleli, ze som normalna 😀 ...vase opisy a fotografie v albumoch pomohli vo vybere nielen mne, ale myslim, ze su a budu napomocne mnohym dalsim kockym...
my sme sa vcera s mm definitivne po porade s rodinou a po zvazeni, kde nam ma kocik sluzit, ako s nim bude narabane...my ho fakt fest zatazime terenom aj neustalym skladanim, rozkladanim a vynasanim hore dole, rozhodli pre inu znacku....
velmi zavazila aj cena aj to, ze som zo zahranicia....viem, ze kebyze som na Slovensku, mnohe veci riesit nemusim a tym padom je pre mna Bexa nadalej number 1! 😵
vlastne v konecnom dosledku ide o to. vybrat si kocik, ktory co najviac splna nase pozadavky, no nie? 😵

Vam vsetkym ale zo srdca prajem, aby vam BExy, ci ine kociky, pre ktore sa rozhodnet sluzili co najdlhsie a k vasej spokojnost....

....este raz OBROVSKE DAKUJEM, kocky.... 😵

janulka04
20. feb 2010

A este by som chcela, len tak vjednom riadku, OBROVSKA VDAKA mark za trpezlivost...!!!!! 😵
ostatne je v IP 😉

lenkasop
20. feb 2010

Ahoj Janulka04,
pre akú značku si sa rozhodla? Neboj sa,myslím, že fórum je na to, aby pomáhlali, v našom prípade pri výbere kočíka. Aj som ešte nerozhodnutá - či bexu pre svoju váhu, alebo tako pre výbavu ( fólia na opierke pre nohy, väčší nánožník - ak som raz dobre pochopila,že bexa má látku takú našponovanú na opierke na športovej časti)
🙂

janulka04
20. feb 2010

Dobre ranko, lenka
ja som sa rozhodla pre kocik, co mam v albume... 😉 , kedze potrebujem nieco, co prezije Bavorske haldy snehu...Alpske turisticke chodnicky, no zaroven je aj mega lahke....takze Jane Nurse, konstrukcia ma len 8kg 😉 a cena bola celkom fajn...len o 100€ viac ako Bexa aj s postovnym, ale ja ho objednavam z Anglicka...kebyze toto vsetko nemusim riesit, hned beriem Bexu 😉