• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

19. mája 2017 
Pekný, mm nechce trojkolku :slight_smile:, tak vyberáme štvorkolku, ale musí mať predné otočné kolesá. Stále mám dilemu - bexa ves. Tako warrior :frowning2:
Mám dosť času, ale ako sa poznám nebudem vedieť aký kočík ani tesne pred pôrodom :slight_smile:
20. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm zase iba trojkolku, kedze sa snou super jazdi, on si to teda skusal a povedal, ze manipulacia jednou rukou a kocik sedel jak rit na serbli :grinning: a strasne lahko sa ovladal, takze on len trojkolku, ja sa v tom nevyznam, pri malych som mala "tank", tak som rada, ze mi marka akocky vedeli tak skvele poradit :wink:
20. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som čítala na jednom fóre aj pochvalu na kočík s prehadzovateľnou rúčkou. Mala som taký pri malej - dema scout x classic - nemala otočné predné kolesá,inak bola veľká vanička,nafukovacie kolesá, len váha :frowning2:

Nevie niekto náhodou koľko vážila tá moja dema. Pýtam sa kvôli porovnaniu váhy dema ( moja minulá) a warrior.
20. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, dema classic ma na ich stranke 16kg.
20. feb 2010 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže Bexa je už doma :grinning: som maximalne spokojná, aj napriek tomu že som kočík nevidela predtým "naživo"..farba krásna a ovláda sa tiež super, uvidíme ako to bude v praxi :sweat_smile: aj priateľ chválil a to je už co povedať (resp. napísať)... :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka04, dufam, že ti kočík posluži..:slight_smile:) a aj nam tie naše..:slight_smile:
cinocka, u nas to bolo tak isto.. nevidela som naživo a aj mm pochvalil.. :grinning:
20. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem bibi, podobne :wink:
20. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cinocka aj ja mam od vcera kocik doma :grinning: ale poskladali sme ho az dnes a velmi sa nam obom paci,mm vyberal farbu.ovlada sa super,je lahucky,no zatial nemam vyhrady :grinning:
20. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a akú farbu ste si vybrali? vyzera tak aj v skutočnosti ako na obrazku? kde si kupovala?
21. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. feb 2010 o 09:46 • babykuky
no tak my uz coskoro pojdeme Bexu vyskusat, kedze sme od stvrtka na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: potom napiseme svoje dojmy z ,,jazdy,, :wink:
21. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonart: tak my máme S10 a myslim že farba je ešte krajšia naživo ako na obrázku :slight_smile: Ale videla som kočík tejto farby (šedý so žltámi kruhmi) aj v tulipe v mt, ale iná značka a omnoho vyššia cena :(
21. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kocky ktore uz mate Bexu doma, ked zabrzdite, brzdi vam to obidve kolesa alebo iba jedno? mne dosla bexa vo stvrtok a teraz ju tak viacej skusam, ci je vsetko ok a zistila som ze mi to zabrzdi len jedno koleso a tym padom mozem s kocikom tocit dokola....takze neviem, ci je to chyba kocika alebo to tak ma byt..
kuknete sa na to prosim niektora? dakujeeem
21. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak Vám nejde brzdiť koliesko,pozrite sa či ho mate dobre nasadené, ak ano skuste sa pozrieť či nemáte vytrhnuté lanko na brzde
21. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. feb 2010 o 11:14 • simonna
Nie nemám ho doma, a vy ho máte? Keďže tiež predávate Bexa kočíky...
21. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mici - tak ako pisala mimisk - skus omrknut tie kolieska... ja som ich prvykrat nasadila zle a cudovala som sa, ze mi kocik vobec nebrzdi... a nadavala si ako pohan :grinning: :grinning: :grinning: ked som to vzdala, trosku vychladla a chcela riesit reklamaciu, tak mi to nedalo a za chvilku som prisla na to, ze su zle osadene :slight_smile: a bolo po probleme :grinning: :grinning: :grinning:

simonna - co sa tyka kocika BEXA a certifikatu kvality... osobne som take nieco neskumala pri ziadnom kociku, ked som ho zvazovala skor ako som sa definitivne rozhodla pre BEXU... ani mi to nenapadlo... a navyse - kedze som nekupovala kociarik niekde na trhu v PL, ale tu na SK, tak prepokladam, ze tak, ako to tu uz bolo napisane - kociarik je pre dietatko bezpecny a ak by to tak nebolo, tak by sa na Sk nepredaval...

apropo - kolko je mamiciek, co zbehnu do PL na trh a vyuzivaju kociky za par babiek a su s nim maximalne spokojne?

a bola by som rada, keby sa to tu zase nezvrhlo na "bitku" dvoch predajcov... :wink:
21. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fukylove ani ja som to nikdy neriesila, ani ma to nenapadlo, keby som sa mala s takymi somarinami zapodievat, tak uz tu davno niesom. a potom sa bude riesit a preco ma taku latku a nie taku a dalsie nepodstatne somariny.
21. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s bexou som bola spokojná do teraz co sme pouzivali vaničku ale malému uz bolo na tesno tak sme museli prejsť na sportak a musím napisat ze nam je natesno .maly tam vobec nechce byt a on miluje kocikovanie.malý ma 8,5kg kúpila som este navyše fusak s bezpečnostnými pasmi lebo vo vaničke mal obyc.fusak a som s toho nestastna ale aj bez fusaka tam nemá extra vela miesta.. :frowning2: tak uvidím čo s tym ..tolko moje zistenie :angry:
21. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ja mam maleho vo vaicke zatial a sportiak vytahujeme az ked bude teplo, ale zasa ma tvoj viac kg. a ako myslis, ze ma malo miesta na sedenie, ci celkovo? pockaj v lete ked mu das dole overal.
21. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý je macko aj na dlzku uz ma okolo 80cm.na dlzku to je ok ale na širku ani ho moc neobliekam iba body a pancusky a dupky a nato kombinéza ale ani neak neni hruba a ked dam este fusak-lodger bunker tak koniec asi budem musiet dat iba neaku decku .mozno aj ja zle neako zapinam tie bezpecnostne pasy a mozno aj preto maly je nepokojny lebo nieco nesedi..tak ak niekto pouziva sportak a nema ziaden problem nech napise mozno ozaj iba ja ho zle zapinam .dik
21. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas a zapnut ho mozes v pohode? mne sa neda zapnut do autosedacky, nevyhoda velkych deti, dost je velky na pol roka nas ma 72cm a 7kg.
21. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj v auto sedačke ani nesedel uz mu bolo tesno tento kocik dostal ked mal tri mesiace :grinning:
21. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme tak kupovali na vianoce, a nemozem ho zapnut cez ramena, len cez nohy, ale ked je v overale a ked mu dam streisku a nanoznik, tak hlavu ma rovno pod strieskou a nevidi nic.
21. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hlavne ze sa pise ze do 13kg.maleho som do nej usadila ked mal 3mesiace tak vrescal a to nebol ani naobliekany :unamused: asi to vyrabaju pre neake modelky
21. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autosedacka je do 10kg, ale ako tak pozeram skoro kazda jedna autosedacka je taka malicka, mali by brat aj ohlad nato, ze oblecies do overalu a sme doma.
21. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, skúsila si vybrať z autosedačky zmenšovciu podložku?
autosedačka je do 10 kg ale je individuálne, využívať ju môžeš kým dieťatku netrčí von hlava, a každé dieťa je iné, vajíčka sú všetky rozmerovo takmer rovnaké :unamused:
21. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...tak to je teda pravda, ono ta vahova kategoria 0 a 0+, to je vazne len nachvilku, ja som aj pri malych kupovala tie z kategorie I velmi skoro, tusim mali okolo 8 mesiacov :wink:
21. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pozerám a pise sa 0az 13kg .to som si nevsimla ze by tam bola zmensovacia podložka na vybratie ale pozriem sa zajtra dnes uz na pôjd nepôjdem. :wink: no tu co používame autosedacku od narodenia tak ta je do 18kg ale proste šimonko je macko tak tiez by som najradšej uz kúpila novu
21. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka je tam taký mäkký vankušik a po jeho vybratí ti malý spadne hlbšie do vajička a tým pádom ju vieš využiť dlhšie..
Ale neboj, aj športovu časť využiješ dlhšie, deti po pol roku už tak nepriberaju a začne sa viac hýbať, loziť atd takže určite miesta bude dosť :slight_smile: skus viac povoliť pasy, možno nie je zvyknuty byť priputany..
21. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok