Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

andrejka77
21. feb 2010

ved to asi tie pasy nemá rad 😀 uz sme doma kumštovali tak uvidíme.ale nieco sa mi mari ze urcite sme na ten vankusik narazili v tej autosedacke.ale este pre kontrolu to zajtra skontrolujem

simonna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
21. feb 2010

simonka, akoze co zas riesime? 🙄 🙄 🙄

fukylove
autor
22. feb 2010

jeeej - babulky - az teraz som si vsimla, ze je tu moznost nahlasovat prispevky, ktore nesplnaju pravidla fora 🙂 lebo fatk mi uz vadi, ze sem tam sa to tu zvrhne na neprijemnu vymenu nazorov, ktora s Bexou ako takou vobec nesuvisi... takze - chcem vsetky poprosit... ak si budete mysliet o prispevkoch, ze su nevhodne - treba pouzit ten trojuholnicek s vykricnikom a nahlasit to... najma co sa tyka tych prispevkov, kde sa do seba navazaju predajcovia ci nepredajcovia 😉 😉 😉 aby sme fakt na x-stranach neriesili skriepky miesto uzitocnych veci...

moc dakujem 🙂

alenk
22. feb 2010

baby, ako sa tak bavite o tych autosedackach, vajickach, mozno by som mala zaujem o pouzivanu, ak by ste chceli predat (tak jun jul by som kupila), na bexu samozrejme 🙂
teda mark ak stale plati ze sa u vas da kupit bexa aj bez vajicka 😉

emmka3
22. feb 2010

fukylove, sikulka 😉 presne tak, treba vyuzit,kedze niekto nerespektuje pravidla fora a zaklada si nicky ako na beziacom pase a otravuje ludi 🙄 😖 a ak si mysli, ze aj negativna reklama je reklama, tak je na omyle, lebo uz to nie je vtipne ale trapne a otravne 😖

alenk, a myslis, ze vyuzijete to naklikavanie vajicka na kocik, vies, lebo my sme mali take a veru sme to moc nevyuzili ... vies, tak potom mozes kupit aj nejake ine vajce z bazaru ...

halucinka
22. feb 2010

babenky, ďakujem vá všetkým za odpovede ohladne striešky na šporťáku, čo som vás otravovala v piatok tuším, kočík son nanešťastie nakoniec nevydražila, vlastne dražbu vyhrala, ale musela by som si pre ňu prísť osobne do KE, a to pre mňa preďaleko ☹((
ale kočík sa mi veľmi veľmi páči, tak skúšajte, testujte a prispievajte, snáď aj ja ho budem o pár mesiacov šoférovať 🙂))

mark33
22. feb 2010

alenk jasne, kočík sa da kúpiť aj bez autosedačky.
Ak by dovtedy niekto autosedačku už nepotreboval, potom by ti poslúžila aj jazdená 🙂
A ako sa už dávnejšie na fore baby pýtali, tak na podvozok kočíka pasuje aj sedačka z Taka.

fukylove
autor
22. feb 2010

inak - ked tu bola rec o tej autosedacke 🙂

fakt ma tu "zmensovaciu" vlozku 😉 a celkom prijemne sa da zvacsit ked sa vyberie 🙂 juj, deticky rychlo rastu... 🙂

a tiez tu niekto spominal ten sportiak, ze je "maly" aj pre maleho naobliekaneho drobca... som trapila moju 7mes. neterku, ktora je skor slonik ako dieta a vobec som nemala ten pocit... navyse, sestrin kociarik je o nieco uzsi ako Bexa - ale co ma zac, netusim 😉 lebo ona ma myslim taky nejaky "no name" z trhu... za par supov...

a trosicku mimo temy - dnes som bola na poradni, babulky, drzte palceky, aby sa drobcek nehrabal uz na svet... lebo som uz otvorena na prst a dokino ma dnes postrasil, ze to moze prist kedykolvek... ale my este nemame prerobene! 😀 ako sa dnes manzel vyjadril - idem si dat stupel a budem drzat nohy pri sebe 😀 😀 😀

krasny vecer vsetkym 😉

kaatulkaa
22. feb 2010

Ahojky!

Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s kočárkem bexa b3 a jakou. NO a jestli nevíte, zda se dá koupit přímo v polsku?

Díky

fukylove
autor
22. feb 2010

katulka - osobne skusenosti zatial nie 😉 este mame nepouzivanu.. cakame na ten spravny okamih 😉

co sa tyka ale kupenia priamo v poslku... co viem, da sa kupovat v kamennych obchodoch (na trhu by si ju najst nemala), no uz sa viacero kociek vyjadrilo, ze sa to tam v porovnani s cenou na SK neoplati, lebo je tam drahsia... myslim, ze je to kvoli tomu, ze je tam nejako regulovana minimalna cena vramci PL trhu... presne ti to neviem vysvetlit... ale mam pocit,ze to takto nejako tam funguje a preto mne osobne sa oplatilo ju viac kupit tu na Slovensku...

ake je to s cenami u Vas v CR, netusim... 😉 ale predpokladam, ze ju u Vas drahie ako tu u nas nepredavaju 😉 ...

inak co sa tyka funkcnosti a skusenosti - uz sa tu vyjadrili aj maminy, ktore ho pouzivaju... ja zatial patrim k nadsencom, ktory sa z nej tesia bez praktickych skusenosti a dufam, ze ma potom nesklame 😉

emmka3
22. feb 2010

fukylove, neboj, to si este malo otvorena, to moze trvat este aj tyzden dva, kym sa to rozbehne a ked chces naozaj odialit, daj si postel hore nohami ... pomaha 😉
co sa tyka sirky sportiaku, Bexu sice nemam, ale s malym uz jazdim buginu a verim, ze sportiak v 3komb. je sirsi ako bugina a v tej nasej maly je sice na tesno, ale nestazuje sa, aspon nevypadne 😉

katulka, pokial viem, tak Bexa sa da v PL zohnat ale vychadza drahsie ako u nas na SK, aj v CZ je zevraj drahsia ... takze hladacky po trhoch/ obchodoch sa v pripade Bexy a jej ceny v PL pre SK neoplatia ...

fukylove
autor
23. feb 2010

emmka - nestras - to musi vydzrat az do terminu 😉 lebo sa zase posunul termin prerabky 😀 😀 😀

a inak - ked si to porovnam, tak fakt buginy su uzsie ako sportaky, minimalne ako bexa isto... a do buginy predsa ide vacsie dietatko uz... tak tohoto sa vobec neobavam 😉

kaatulkaa
23. feb 2010

Díky moc!
U nás se dá nejlevněji sehnat - alespoň co jsem našla tak za 7500,- přes internetový obchod www.kocarky.shop1.cz (do konce února mají 10%slevu)
Dovážejí ji z Polska, přímo od výrobce a v téhle ceně je hluboká korba, sportovní sedačka, autosedačka, pláštěnka, taška a podvozek. + nějaké poštovné cca 200,-, ale je možné si ji převzít v Karviné.
Jinak je také na Aukru. To prodává stejný prodejce a je tam o 80,- drahší. Taky s účtem. V reálu jsem ji viděla v kamenném obchodě v Praze - CHYTRÁ MÁMA.
Tak vzhledem k tomu, že se jedná o Polský výrobek, tak by mě kleplo, kdybych si ji teď koupila u nás a pak ji našla v polsku třeba o 2000,- levnější ☹

feytah
23. feb 2010

Ahojte baby ja len ak niekto je z ke a chce vidieť BEXU maju ju na blchu v KE bola super aj naživo len tie farby mi skoro vôbec nesedeli z obrazkov.Boli horšie

kaatulkaa
23. feb 2010

feytah: A za jakou cenu?

fukylove
autor
23. feb 2010

feytah - a bola to isto Bexa? lebo zatial - aspon my, co mame kociky uz doma - sme boli farbami nadsene - snad este viac ako na obrazku 😉

mark33
23. feb 2010

tiez mi jedna baba spominala vraj videla na blsaku podobny kocik bexe, ale vraj to nie je bexa, vraj nema ani napis na konstrukcii ani na autosedacke a vanicke

hannah04
23. feb 2010

Ahojte, veľmi pekne Vám chcem poďakovať za Vaše skúsenosti s Bexou. Zatiaľ som sa do fóra nezapájala(len som čítala vaše príspevky vyše mesiaca), ale keďže už aj my parkujeme tento kočík už doma tak sa pripájam až teraz. Vybrali sme farbu, ktorá je nafotená v mojom albume (ešte pár fotiek tam chýba nevedela som ich zmenšiť - to porieši ešte môj mm) Myslím že túto farbu ste ešte ani jedna nespomínala, ale my sme s ňou tiež boli milo prekvapení keďže sme ju vybrali z fotky a bola krajšia v skutočnosti. Čo sa týka prvých dojmov: vybavenosť za tú cenu nad očakávanie len trochu sa bojím čo nám ukáže používanie. Hlavne cvoky sa mi zdajú trochu nekvalitné a čakala som že ich vytrhnem pri rozopínaní. Ale to by snáď nebol taký veľký problém, ak sa s tým zastavím napr. v oprave obuvy 😎 Takže ešte raz ďakujem za pomoc pri výbere kočíku a prajem všetko dobré.

greeri
23. feb 2010

ahojte, tak sa hlásim ako ďalšia bexáčka 😀
ja som sa len chcela opýtať ako sa dá nastaviť pruženie, mark to kdesi tu v tejto téme spomínal, že sa dá nastaviť z pevnejšieho na voľnejšie, ja len aby sme to neskúšali nejako nasilu a niečo tam nedoďubkali, ďakujem 😉 😵

alenk
23. feb 2010

ja som tiez videla nejaky kocik podobny bexe, ale len tak nadialku podobny, zblizka vyzeral dost, ako by som to povedala, chabo. myslim ze to je znacka baby nieco (active asi) - trojkolky aj stvorkolky maju, farby take dost kriklave ale ine ako ma bexa a hlavne konstrukcia vyzera tak hrackarsky.

mark33
23. feb 2010

greeri je tam taká páčka pod tou pružinou pri zadných kolesách, len ju preklikneš z jednej pozície do druhej.

greeri
24. feb 2010

diky Mark, zvládli sme to 🙂

zzuzullka
24. feb 2010

ja patrím tiež k tým, čo sú farbou úplne nadšené, v skutočnosti je oveľa krajšia ako v skutočnosti 🙂

mark, prosím ťa a je nejaké pravidlo, že ako má byť nastavené to pruženie? napr. v rovnom teréne pevnejšie a v hrbolatom teréne volnejšie? alebo je to len o tom ako to ktorej mamine vyhovuje? 😅

lizatko1009
24. feb 2010

ja mam stale ospruzenie perfektne sa s tym ide na ceste a taky bez ospruzenia by som nechcela, ved to ani na chodnik nevyjdes a farby su krajsie v skutocnosti ako na obrazku, su to vesele farby a nie cierne truhlicky.

mark33
24. feb 2010

zzuzullka presne, nechaj si také aké ti vyhovuje, ak chceš taký hojdací kočík tak si nechaj mäkké pruženie ak chceš pevnejší tak tvrdé 🙂

pandrholka
25. feb 2010

ahojte....včera sme sa spolu s manželom rozhodli pre kúpu kočíka Bexa....chcela by som sa spýtať (sorry ak tu už taká otázka odznela tak sa ospravedlňujem) aký je podstatný rozdiel medzi Bexa b3 a Bexa b4......a tiež či niektorá z vás neuvažovala resp. nekúpila si kočík farby S9,že ako sa vám páčila, bo hodne nad ňou a ešte aj nad S8 dosť uvažujeme a nevieme sa rozhodnúť...ďakujem za vaše odpovede 😵

mishelik
25. feb 2010

B3 je trojkolka a B4 je stvorkolka inak su rovnake🙂

mark33
26. feb 2010

pandrholka presne ako píše meshelik - podstatný rozdiel je v predných kolesách a ešte pridám, že B3 je mierne vyššia ako B4 ale je to len asi 3-4cm Ináč vaničku, športovú sedačku a autosedačku majú rovnakú. Ak uvažuješ nad S9 napíš mi do IP email a ja ti zašlem fotku - v skutočnosti je oveľa krajšia ako na obrázku. Určite by si neľutovala.

alenk
26. feb 2010

pandrholka, obe farby su super, S8 je mozno taka zivsia.