Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

hanka274
25. mar 2010

mark33, ty si p. Ondavsky, vsak?
😉
vraj je s tebou fajn komunikacia, vid zamknuta tema o nakupe kocikov Bexa /Volna diskusia/, alebo to pisal nejaky nedoveryhodny zdroj?? 😉 😉

mark33
25. mar 2010

haka neviem akú tému myslíš, s nikým som žiaden spor neriešil tak neviem o čom píšeš 🤐

krish
25. mar 2010

ahojte.

mark asi otazka na teba, dala by sa bexa B4 nakombinovat aj s roznymi farbami? teda napriklad vanicka inej a sportova cast inej farby? 😕 dakujem.

mark33
25. mar 2010

krish autosedačku si môžeš vybrať aku chceš, či sa dá kombinovať vanička a šport z inej farby neviem, nepýtal som sa výrobcu..

blani81
25. mar 2010

Můžu se zeptat kdo je výrobce Bexy a V-cross? Protoře po podrobném zkoumání v prodejně těchto kočárků jsme se i s prodejcem a švagrovou shodli, že jsou naprosto identické! Jak konstrukcí, tak provedení a barevný sortiment je taktéž stejný. Jediný rozdíl byl v nápise na konstrukci!

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blani81
25. mar 2010

mark33- díky moc! A je velký rozdíl mezi těmi kočárky? myslím jako použitím pro maninky. Jako jsou jízdní vlastnosti, skládáni a celková manipulace?

mark33
25. mar 2010

v-cross nema polohovanie vo vanicke, podvozok je tazsi, sportova sedacka ma vyberatelnu podlozku, foliou potiahnutu opierku nôh. bexa ma polohovanie vo vanicke, sportova cast ma vetranie po celej sirke opierky chrbta -velka vyhoda v lete, nepari sa ti dietatko. Bexa je aj vyssia a je aj mierne vacsia vanicka aj sportova sedacka. Bexa je lahsia cca o 3-4 kg. co sa tyka jazdenia to ti musia napisat tie co ho pouzivaju ale na MK je tusim aj samostatna tema o kocikoch v-cross, skus pohladat tam sa mozno docitas viac.

blani81
25. mar 2010

díky moc 🙂

hanka274
25. mar 2010

ja som nemyslela spor, v tej teme bolo pisane v dobrom.

lizatko1009
25. mar 2010

dnes ideme vyskusat prvy x sportovu cast, som zvedava 😉

fukylove
autor
25. mar 2010

pipussa - co sa tyka reklamacii - tu v ZA nepoznam obchod, kde by davali nahradny kocik v pripade reklamacie... akurat viem, ze niektore znacky maju aj takuto sluzbu... ale tiez ich nie je vela... 😉

ja osobne si myslim, ze keby som si kupila normalny kocik v obchode, budem rovnako dlho cakat na vybavenie reklamacie ako ked osm si ho kupila cez e-shop 😉 ale reklamaciu celeho kocika si nepripustam... ved sestra ma kocik "made in rozsyp sa" a este stale sa "nerozsypal" 😀 😀 😀

fukylove
autor
25. mar 2010

lizatko - to ste sa doteraz vanickovali???? 😉 tak to je super 😀 Matusko je mensie deitatko alebo sa ti tam iba stale este vliezol? 🙂 lebo ak dobre vidim, tak ma 7,5mesiaca 🙂

lizatko1009
25. mar 2010

fuky, zmesi sa mi tam v pohode, uz nieje vo fusaku, ani overal uz nema, maly ma 73cm a pohoda, niekto ma take obrie deti, teraz spi v kociku a ked sa zobudi, idem mu spravit sportiak, ale ked bude prsat, tak mu dam este vanicku. vcera sme boli v meste, tak cely cas kukuckoval vo vanicke, este dobre, ze je polohovatelna. 😉

fukylove
autor
25. mar 2010

super - tak to si ma potesila 🙂

lizatko1009
25. mar 2010

som zvedava ako sa bude dnes tvarit v sportiaku, jak velky sef 😀 tvoj maly kolko mal cm ked sa narodil?

lizatko1009
25. mar 2010

KURNIK KDE SA PRIPAJA DAZDNIK?

fukylove
autor
25. mar 2010

lizatko - malinky mal 50cm a 3020g (cize aj ked isiel o 3tyzdne skor, tak to nebolo poznat 😀 )

chcela som ti mrknut ten dazdnik... len mam konstrukciu v aute 😀 tak potom asi zajtra pozriem 😉

blani81
25. mar 2010

Holky jak je to s velikostí hlubohé korbičky!? Na netu je psáno, že korbička má 70 cm a někdo říká že 80cm. To je docela velký rozdíl a pak nevím podle čeho se řídit!

blani81
25. mar 2010

Jo a jak se vám sním jezdí, teda hlavně s 3kolkou?

pandrholka
25. mar 2010

ahojte....už sme sa aj my od dnes stali majiteľmi kočíka Bexa...Pôvodne som chcela trojkolku a v úplnej inej farbe a po osobnom zhliadnutí kočíka sme sa nakoniec rozhodli pre štvorkolku a v tej zelenkavej farbe....mm by ho už najradšej vyskúšal v teréne,ale ešte si musí počkať, tak dúfam,že mu to vydrží aj po pôrode a bude s malým potom chodiť na prechádzky

bibi13
25. mar 2010

pandrholka a ako? zatial sa paaači, čo? 🙂))

blani, prečítaj si spätne strany, tam to bolo písané..

pandrholka
25. mar 2010

bibi ďakujem za opýtanie....no jasné,že sa páči a veríme, že sa pak osvedčí aj v praxi... 🙂

cicus13
26. mar 2010

otázka na baby čo už kočíkujú..... 😀 včera som bola u Nás v Lidli a ostala som zarazená ako je pri pokladni málo miesta...doteraz som si to nikdy nevšímala, ale odkedy som tehu..ja si teda všímam vecííí 😀 😀 😀 len sa chcem opýtať či ste mali v nejakých obchodoch problémy pri prechádzaní kočíkom...chcem B3 tak ma to zaujíma 😝 Ďakujem.

fukylove
autor
26. mar 2010

cicus - tak ja som s kocikom v lidli este nebola - ale v Carrefoure a Tescu ano a nemala som zatial ziadny problem 😉

ak sa ale nemylim, tak tie prechody pri pokladniach by mali byt robene ako 90cm (aby sa tam zmestil aj vozickar) a tak by s kociarikom nemal byt problem 😉 ak budem mat cestu okolo Lidla, tak pojdem omrknut situaciu 😀

ninkaa89
26. mar 2010

baby neviete kde sa da v Ziline omrknut bexa? Alebo aspon niekde v blizkosti, napr. Martin, Povazska Bystrica... 😕

pipka
26. mar 2010

cicus, ja som mala pri malej ovela sirsi kocik ako je bexa, ale klop klop, som nikde nemala problem pri pokladni, ani v tescu, ani hypernova, carrefour, lidl, kaufland, billa, DM.. 😉 .žbrylam stale kade tade a snazim sa vsetky nakupy absolvovat s malou a ked tatino dojde, tak uz len z kufra auta vynasa tony materialu na papanie 😀

jedine co nemam rada, su klasicke otvaracie dvere na malych obchodoch, kde neviem ako si ich mam chytit a prejst kocikom...pokial sa nenajde dobrodinec, co mi dvere podrzi, tak je to des 🙄 ale to nezalezi od kocika...to je problem s kazdym ☹ u nas este bohuzial nie je spolocnost taka vyspela, aby sa myslelo vsade na bezbarierovy pristup 🙄

fukylove
autor
26. mar 2010

ninka - ja som priamo zo Ziliny 🙂 tak si mozes prist omrknut... len sportovu cast mam este u babicky, tak by som ju musela doviezt 😉

pipka - s tymi dverami mas recht, ja som dnes bola vybavovat aj s kociarom kopec veci a veru nebyt dobrych ludi, tak este asi teraz maturujem pri viacerych dverach...

lizatko a ja som dnes testovala ten dazdnik... pripevnila som si ho priamo na konstrukciu - spodnu cast kocika...
najskor nad tie platove "drziaky" co su dobre pri noseni kocika... ale tam mi to trosku zavadzalo....
tak ked sme prisli z prechadzky, tak som to pripla pod tu plastovu rucku,na tu tycku, co je akoby kolmo k zemi (nie tam, kde je napis bexa) a tym klbikom som to otocila tam ako potrebujem... dazdnik je dost dlhy a kedze my mame vanicku, tak je to OK 😉 sa mi paci, ze sa to da fakt pripnut kamkolvek 😉

lizatko1009
26. mar 2010

fuky, mne babybuky poslala aj foto toho dazdnika ako sa pripaja, mozem ti poslat foto, na tu rucku na konstrukcii.

mark33
26. mar 2010

slnecnik môzete pripnut kdekolvek na konstrukcii, ma dva otocne klbiky tak sa da regulovat a tiez je tam knoflik pomocou kt. si viete otacat cely slnecnik.