Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

fukylove
autor
12. apr 2010

babenky - co sa tyka cien kocika na SK (resp. CR) a v PL...

tak mark tu spominal, ze v PL maju nejaky "zakon" resp. usmernenie, ktore im urcuje minimalnu sumu za ktoru tento kocik musia predavat... a je vyssia ako na SK... takze skutocne ako ste viacere zistili, neoplati sa kvoli tomuto kociku trepat do PL, lebo sa skutocne moze stat,, ze ho preplatite... ja som si to overovala tiez (ale az ked som mala kocik doma) a skutocne su ceny vyssie ako tu u nas... 😉

pandrholka - dobre si pamatas 🙂 mavam spodok v aute (domov aj ked sme na prvom poschodi, mam presne 16 schodov...) a takto je to ovela jednoduchsie... lebo ci by som isla vytahom alebo nie, tak ma tie schody neminu... a vzhladom na "dobrych" susedov nie je mozne ani namontovanie "plosinky" pre kociky... ach... tak to riesime takto a vobec si nestazujem... a dakujem bohu za to, ze sa tento kocik sklada a rozklada tak lahucko 🙂

mark33
12. apr 2010

výrobca v poľsku určuje minimálne predajné ceny, s autosedačkou stojí 1499,- zlote tak si to prerátajte 😉

pipka
12. apr 2010

babulky, ak niekto hladate dobru pumpu ku kociku, tak dnes som nahodou nakupovala v BILLE a objavila som tam super pumpicku na kociky aj bicykle, s univerzalnym nadstavcom na akykolvek ventil a stoji 1,90€ 😎
dom som ju hned vyskusala aj na sucasny kocik, aj na moj bike a je super...no a za tu cenu...nekupte to 😉 tak pumpu k bexicke uz mam 😀

mishelik
12. apr 2010

potvrdzujem pumpicka k bexe kupena v bille, dakujem za tip 😀 uz sme aj skusali a pasuje 🙂

pipka
12. apr 2010

rado sa stalo 😎

sonita
12. apr 2010

aj ja zajtra idem a kúpim ked bude tá pumpička lebo tie kolesá sú určite rovnaké ako na mojom kočíku .pá

fukylove
autor
13. apr 2010

teeeda - tak to budem musiet mrknut aj u nas v Bille - len my mame taku mensiu, neviem ci to tam najdem 🙂

bibi13
13. apr 2010

ahooojte.. idem sa len pochváliť.. 7. 4. o 12:33 sa narodil môj drobec - Alex s mierami 2990 g a 50 cm.. už sme konečne doma a teším sa až budeme kočíkovať.. 🙂

mark33
13. apr 2010

bibi13 blahoželam 😉

Tak som zvedavy na tvoje poznatky z praxe 🙂

alenk
13. apr 2010

bibi tiez gratulujem, vela zdravia malemu a nech poslucha 🙂
netrpezlivo budeme cakat na zazitky s bexou 😉

lizatko1009
13. apr 2010

bibi pripajam sa, gratulujem, hlavne vela zdravia, potom hod nejake foto 😉

fukylove
autor
13. apr 2010

jeeeeeeeeej, bibi - veeelka gratulacia... akurat som dnes na teba myslela,ze si tu uz dlho nic neprispela, ze co je s tebou... kukam, ze aj vy ste sa trosicku poponahlali na svet 🙂
ale miery mate krasne 🙂 tak nech ste zdravucki a nech Vam drobcek robi len samu radost 😉

poznatky z praxe mojej maminky - s kocikom a kocikovanim je spokojna, akurat kocikuje s kolieskom zaaretovanym, ma strach z toho otocneho... co nechapem, lebo ked je otocne, tak sa "soferuje" kocik uplne lahucko aj jednou rukou... porovnavala to s kociarom, co ma sestra a Bexa sa jej zda ovela lepsia aj jednoduchsia na pouzivanie... sestra ma myslim Tako alebo take daco... si uz nepamatam...

cicus13
13. apr 2010

Jéééj bibi, tak Ti gratulujem a naozaj ste si trošku švihli asi sa Alex tešil na to fáro čo ho doma čakalo 😀 😀 😀 Prajem veľa zdravíčka Vám obom...

bibi13
13. apr 2010

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.. cicuš, presne si to vystihla.. foto je v albume..🙂

emmka3
13. apr 2010

bibi, aj ja sa pridavam ku gratulaciam, maly je krasnyyyy 😵 😵 😵 a kedze sme v teme o kocikoch, tak vela stastnych kilometrov 😉

pipka
13. apr 2010

bibi obrovskaaaa gratulacia, zelame vela stastia, zdravia, mliecka a radosti z kocika 😵

pipka
13. apr 2010

maly je naaaaadhernyyyyyy 😵

maca77
13. apr 2010

Bibi, aj ja sa pripájam ku gratulácii 😉 😵 😵

ionera
14. apr 2010

Ahojte chcela by som si kupit kociar BEXA B3 moze mi niekto poradit?

maja_25
14. apr 2010

ja ho mam doma uz najeke tri týzdne co by si chcela vediet

ionera
14. apr 2010

Ahoj trosku ma odradzaju tie kolesa ze su nafukovacie ci sa mi nebudu sfukovat alebo ci sa lahko neprepichnu.

maja_25
14. apr 2010

ono vyzeraju dost pevne a daju sa bez problemov dofukat neviem skade ides objednavat ale ja som objednavala cez e-kociky a cez nich sa daju objednat nahradne.

alenk
14. apr 2010

ionera, nafukovacie su dobre napriklad do hrbolatejsieho terenu, lepsie peruju, nevyhoda je ze ti mozu sfukovat ci mozes dostat defekt. plastove kolieska su take hegavejsie podla mna, citit kazdy kamienok a mozu sa aj zlomit (vynimocne, ale uz to ktosi spominal).
moja svagrina ma napriklad tri roky kocik (dve deti) s nafukovacimi kolieskami a chodi kadetade a ani raz nemala defekt a k druhemu babu (ked bol kocik odlozeny viac ako rok) ich akurat dofukala.
takze je na tebe co bude pre teba praktickejsie 🙂 ale tak kedze bexa ma len nafukovacie, tak pre plastove by si musela pozerat niekde inde.

maja_25
14. apr 2010

ja som mala pri prvom kociku plastove kolieska a naozaj boli take hegavejsie aj sa dost zodrali

alenk
14. apr 2010

hm, tak ked si predstavim tie nafukovacie na kociku svagrinej, tak tiez uz nevyzeraju ako nove, teda nemaju taky dezen ako za nova, ale da sa povedat ze stale v pohode.

maja_25
14. apr 2010

alenk ale ja som ten kocik nemala tri roky ako pises ze ho mala tvoja svagrina a dost skoro sa zacali drat a nebol to nejaký lacný kocik len si teraz nespomeniem na znacku a nemam to kde pozriet lebo ho uz nemam...

majkad2
14. apr 2010

Ahojte, chcela by som sa vás spýtať,že kde ste si kupovali kočík bexa b3? boli ste si ho kúpiť osobne alebo cez internet....ja by som si ho objednala aj cez net, ale mam strach, že ked mi pride,že sa mi nebude páčiť, i ked na obrazkoch na nete je nadherný.......nebola z vas niektora sklamaná? dakujem za odpoved

maja_25
14. apr 2010

ja som ho tiez kupovala cez net a bola som spokojna ked prisiel aku si si vybrala farbu?ja mam ten zelený.

fukylove
autor
14. apr 2010

majkad2 - viacere sme kupovali cez net a viacere sme ho kupovali bez toho, aby sme ho videli a az na jednu kocku, co s nim nebola vobec spokojna, sme s nestazovali nikto.. ak si dobre pamatam 😉

pozeram, ze si z Dolneho Kubina... do Ziliny to nie je az tak daleko... ak by si si ho chcela prist obzriet, tak mi posli IP... ak sa teda niekedy dostanes tymto smerom... lebo kukam, ze uz si 32tt... tak neviem ci este absolvujes take dlhsie cesty autom...

majkad2
14. apr 2010

maja 25 - a akú zelenú máš, tu silno zelenú alebo slabo zelenú?

fukylove - no to by bolo fajn, keby mal niekto cestu do ziliny tak to by som skočila sa nan kuknut,lebo sa akosi bojim ho objednať bez toho aby som ho videla naživo....a ty máš akej farby? takže potom sa ozvem ak by som sa chystala ku tebe si ho obzrieť 😀

a cez akú stranku ste ho objednávali a za koľko evri? dakujem