Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

maja_25
14. apr 2010

ja mam tu S01 ak si dobre pamätam

fukylove
autor
14. apr 2010

majka - ja myslim ze S10, objednavala som cez e-kociky a dala som za kocik -uz neviem presne - ale viac ako vsetky ostatne, lebo ja som este platila dopravu kurierom :D viacere myslim uz tuto dopravu mali v cene kocika vramci akcie 🙂

maja_25
14. apr 2010

objednavala som cez e-kociky a stala ma 285 E aj s autosedackou s vajickom a tam je teraz tak akcia ze ked posielas peniaze na ucet neplatis postovne

ionera
14. apr 2010

Maja 25-ja by som chcela kupovat cez internet ale este som nikdy nic neobjednavala cez net tak mam strach ci mi pride kociar podla mojich predstav.

maja_25
14. apr 2010

ionera kde bývas?ja som sa tiez bala u mna to bola prva väcsia vec co som kupovala cez net ale v pohode tak ako sa mi pacil na obrazku pacil sa mi aj v skutocnosti.

cicus13
14. apr 2010

ionera myslím, že strach mať nemusíš, viaceré si ho objednávali cez e-kočíky a nemali žiadny problém, ešte Ti ho aj dovezú domov. Ja budem objednávať tiež teraz v apríli.

ionera
14. apr 2010

majkad2 ahoj ides objednavat s baby bazaru?Za tych 270e?Lebo aj ja by som chcela ale vaham.

alenk
14. apr 2010

ja som tiez mala obavy objednat na blind, ale keby nemam moznost ho pozriet nazivo, tak to asi risknem 🙂 hlavne ked tu kazdy hovori, ze tie farby su nazivo este krajsie ako na obrazkoch a v tom sa myslim zhodneme vsetky 🙂

ionera
14. apr 2010

alenk-vzdy som kupila len nieco co som videla nazivo preto mam strach ze sa mi to nebude pacit.

alenk
14. apr 2010

uplne chapem ionera, hlavne pri takej cenovej polozke. mozno by si si mohla omrknut bexu nazivo aj niekde v polsku.

alenk
14. apr 2010

ozaj, ale vlastne sak je zakon, na tovar zakupeny cez eshop alebo zasielkovy obchod, zakaznik ma pravo ho do sedem dni bez udania dovodu vratit.

ionera
14. apr 2010

Najhorsie je to ze mam doma kociar aj ked 5 rocny a toho sa nemozem zbavit.A pre tento nemozem spavat kazdy den ho chcem objednat no strasne sa mi vidi

majkad2
14. apr 2010

ionera....neviem neviem či cez baby bazar. ja som ho chcela pôvodne objednať cez pluxbazar , tak idem kuknut na ten baby bazar.....inak pred chvilou mi prišla IP,že predajcovia musia stanoviť najnižšiu cenu za tento kočík 330 evri.....dufam,že to nie je pravda 😢 počuli ste o tom?

ionera
14. apr 2010

No pocula som o tom pretoze chcu vyrovnat ceny na podobne ako v Polsku.Ja som si ho dnes objednala s postovnym na oravu ma vysiel na280e.Takze ak pride este taky ako je na fotto tak budem spokojna

majkad2
14. apr 2010

aj ty si z oravy? a som si nevšimla, či to mala len jeden kočík alebo ich predáva viac,ak robí v nejakom obchode, nevieš? a akej farby si si objednala?no tak to aby som sa aj ja rýchlo poponáhľala......takže v pl stojí 330 evri, kedže to chcú vyrovnať?

cicus13
14. apr 2010

Tak myslím, že toto je aj otázka na Marka, budú sa tie ceny vyrovnávať? Lebo ak áno, tak si ho musím aj ja objednať čo najskôr kým je za tú lepšiu cenu 😠

ionera
15. apr 2010

Ahojte ja som sa informovala u neho a on mi to potvrdil.Ja som tiez este chcela pockat ale nakoniec som si ho objednala.

majkad2
15. apr 2010

akého marka máte na mysli? to myslíte toho,čo predáva na babybazáre tie kočíky? a neviete kde ma sídlo ta jeho predajňa?

ionera: a kedy by ti mal ten kočík dojsť?

cicus13
15. apr 2010

majkad, hej toho, obchod majú v Bardejove..... 😠

ionera
15. apr 2010

majkad2-ten kocik mi pride do tyzdna zajtra mi ale ma dat vediet presne lebo mi to pride kurierom tak pocitam ze mozno aj skor,mark je ten co tie kociare predava a ozaj objednala som si zeleny kocik

blani81
15. apr 2010

Holky tak mi volala paní z prodejny, že nám přišla Bexa. Tak se odpoledne na ni pojedeme podívat. Prosím poraďte na co se mám zaměřit a pořádně prohlídnout, ať se vyvaruji pozdější raklamaci. Díky moc

ionera
15. apr 2010

Ahoj rada by som ti poradila ale sama som nevidela ten kocik na vlastne oci len na obrazku.Mas stastie ze si mozes pozriet na zivo ja by som tiez chcela ale u nas ho nikde nemaju.Potom napis aky si s neho mala dojem.

bibi13
15. apr 2010

blani, pozri si poriadne kolesa - ako sedia, či sa daju odaretovať, potom pozri na brzdu, či sa niekde nepára a ked si tam budeš naklikávať jednotlivé časti, aby dobre sedeli.. a celý si ho zlož a zase poskladaj.. viac ma nenapadá..

zuzuj
15. apr 2010

blani: navrhujem ti najma zamerat sa na to, ci s ti ten kocik...teda podvozok zmestí do auta, myslím na sírku.....nam sa Bexa nezmestila a to je dost velky problem...to nakoniec zavazilo a preto som ho neobjednala....
tiez na to co je pre teba dolezité...ja som bola kocík kuknút kym som si ho objednala, dizajnovo je vekmi pekný....aj ked ja som videla nazivo len ten zlto cierny. Ale nejake veci mi tam este vadili, ale ostatnym nemusia.......moje postrehy su na str. 21.

zuzuj
15. apr 2010

a ten podvozok si len neodmeraj ale fyzicky do kufra autá daj....lebo nam na zaklade merania sa mal zmestit a nezmestil...lebo kufor auta nie je rovny obdlžnik.

blani81
15. apr 2010

Díky moc za rady, kdyby vás ještě něco napadlo, tak písněte. O velikost podvozku strach nemám, mám velké auto samo o sobě a ještě je v kombiku. Spíš aby to byl ten podvozek, co jsem si objednala a aby byla velká hluboká korba.
Zkusím si ho celý složit a rozložit sama, ať vím jak mo to pujde. Držte mi pěsti, to je už druhý kočárek. Při prvním mi nebyli schopni objenatpodvozek, co jsem si přála

alenk
15. apr 2010

blani, to naklikavanie je dolezite, ale mozno ti to hned na prvy krat nepojde uplne ukazkovo, chce to trochu cvik. a este si skus sklopenie sportovej sedacky zo sedu do lahu a spat.

pipka
15. apr 2010

to vazne ma zdraziet 😕 😕 😕 😠 to nemyslite vazne ☹
ja ho nemozem este objednavat...my sa akurat stahujeme a ja ho nemam kam dat 🙄 🙄 ja mozem najskor v juni 😖
mark, tak ako je to? 😕

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blani81
15. apr 2010

Tak už ho máme 🙂 . Zkusila jsem si to všechno sama pasazovat i sundávat jak hlubokou, tak i sportovní. Občas se mi to podařilo na poprvé a občas ne 😉 , ale to chce cvik. Snad to bude vče v pořádku. Budu doufat, páč jsem docela smolař 😉