Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

fukylove
autor
15. apr 2010

blani - mysli pozitivne 🙂 a co sa tyka naklikavania - garantujem ti,ze po prvych par razoch naklikavania a skladania kocika uz budes profik 😉

mark - a ceny Vam ide diktovat vyrobca? maju strach, ze si ho tu budu kupovat babneky z Polska? je moze, aby bola takto diktovana cena? alebo je to tym, ze kocik ide zdraziet ako vyrobok?

alenk
15. apr 2010

mozno ma bexicka vacsi uspech ako cakali 😀

riska
15. apr 2010

veru, bexička je teraz in 🙂 aj ja som už objednala 😵 😵

pavlinaoo
15. apr 2010

Ahoj holky, pročítám váší diskuzi...tento kočárek mě zajímá, ale nikde jsem nenašla, zda je stříška u korby polohovatelná...díky

pipka
15. apr 2010

fuky, ale ved prave opacne...ked zvysia ceny u nas...tak prave sa im hodi, ze budu kupovat v Polsku a nie na Slovensku 😒 ..teda mozno...ja sa teda urcite z BA do Polska trepat nebudem 😅

mark a nemozete sa ako predajcovia nejako branit?

fukylove
autor
15. apr 2010

pipka - prave tak som to myslela - ze ci zvysia cenu a chcu to regulovat kvoli tomu, ze teraz ludia z PL chodia nakupovat k nam 😉

pavlinaoo - korba - to je ako vanicka? 😉 mam sice ceske korene, ale niektore slova su pre mna velka neznama 😀

pavlinaoo
15. apr 2010

fukylove - jojo korba je vanička 🙂 vím, že jste tu psali, že u sporťáku to jde...ale tu vaničku jsem nikde nenašla...

mark33
15. apr 2010

ak sa zvyši cena ktoru nam navrhol vyrobca, tak aj tak bude este nižšia ako v pl. Neviem ake su ceny v CR - ci su tam rovnake ako u nas alebo vyssie..
fukylove ak nam vyrobca urci cenu, a "neposluchneme" tak nam kociky nepreda 😀
A regulovat ju chce preto, ze niektory predajcovia "podliezaju" cenu inym a tomu sa hovori neeticky obchod tak chce mat v tom poriadok 😀

majkad2
15. apr 2010

mark33: a odkedy plánujete zvýšiť túto cenu?

fukylove
autor
15. apr 2010

pavli - idem pre maleho, tak to omrknem.... a dam vediet... ze sa da zlozit uplne, to viem, ale ci sa da dat do roznych poloh... to som si veru nie ista....

mark - dakujem za vysvetlenie... 😉

pavlinaoo
15. apr 2010

Co se tyka tech cen v Cesku...na e shopech se da nejlevnejsi bexa i s autosedackou koupit za 8160Kc....a bez autosedacky za 6580 Kc. takze tak... je to u vas stejne?

fukylove
autor
15. apr 2010

pavlinka - skusala som tu striesku - da sa napolohovat do styroch poloh - od uplne otvorenej do zlozenej.... a ked je v niektorej z tych poloh, tak je "zaklapnuta", tj nespadne ti, je v tej polohe napevno... treba stlacit cudlicky, ktorymi sa dava dole/hore...

co sa tyka cien - ja si presne nepamatam, ale asi to bude o nieco drahsie u nas... len co sme sa bavili s babenkami, tak u Vas sa predava Bexa s trosku inou konstrukciou - sa mi zda 😉

pavlinaoo
15. apr 2010

fukylove - děkuji moc...no tak to je važně ideální kočarek dle mých představ...všechny funkce a parametry které má kočárek mít a ještě k tomu super cena a hezky design...

pipka
15. apr 2010

fuky, jasne...len sme to inak napisali...ale mysleli sme na to iste 😎

mark a odkedy sa planuju tie ceny zvysit?

zzzzuzka
16. apr 2010

mark uz zvysil ceny 😒
tak to bolo rychle, to som fakt necakala ☹

blani81
16. apr 2010

Tak kočárek už jsem si doma složila a trošku si s ním pohrála, ale zjistila jsem že na sporťáku chybý cvok na připnutí nánožníku na jedné straně. Tak budu muset střechu odepnout a zavást jim tam na opravu! 😠

fukylove
autor
16. apr 2010

juj - blani 🙂 to je len malinka chyba krasy a pevne verim a dufam, ze posledna.... 😉

zzzzuzka - kukala som veru, zdvihol, ale zatial to nie je take zle ako bolo predpovedane 😉

cicus13
16. apr 2010

nooo, tak ja som to stihla ešte včera objednať za starú cenu.....tak už len počkať kedy príde 😅

pipka
16. apr 2010

no kukam aj ja, ze ceny uz vyssie 😒 a ako nenapadne je tam aj stara cena vyssia, aby to neposobilo az tak vela...sak predtym tam bola cena 240 😝 🙄

almolonga
16. apr 2010

fukylove - ale ked k tej cene priratas este autosedacku tak mas 324e ☹

fukylove
autor
16. apr 2010

pipka - kocik stal 240eur???? teeeeda - ja som ho isto kupovala drahsi 😉 akurat som kukala do faktury, ja som dala za kocic + dopravu, autosedacku a pod. 375 eur 😀

fukylove
autor
16. apr 2010

almolonga - akurat som sem napisala, za kolko som kupila kocik ja - este ako novinku o ktorej mi tu nikto nevedel nist povedat - v septembri alebo oktobri minuleho roka 😀 😀 😀

a osobne? ani ta cena sa mi nezdala vysoka... 😉

fukylove
autor
16. apr 2010

inak som si vsimla, ze aj Takko kocik sa menila cena - nasla som to pri jednom... hmmm

almolonga
16. apr 2010

fuky - tak pre mna je to celkom dost, uvidim co na to mm, no tvoju cenu by mi isto neschvalil 😖 a ktovie ci za dva mesiace opat nepride nejaka akcia 😀

fukylove
autor
16. apr 2010

almolonga - ja som povodne chcela kocik za 30tis. SK 😉 tak preto sa mi ta cena, co som za kocik dala vobec nezdala vysoka 😀 a vybavicku som platila a kupovala ja, tak mi do toho manzelik (co sa tyka cien) nehovoril... akurat farbu vyberal on,l ebo ja som sa nevedela rozhodnut 😉

almolonga
16. apr 2010

fuky - urcite je rozdiel aj v tom ked je to prve dieta, toto je nase tretie a ked mam pravdu povedat tak to je prvy kociar - pred tym sme len dedili... ale nestazujem sa 🙂 o bexe budem aj nadalej snivat 😉

allex
16. apr 2010

baby,je pravda,že predtým stál kočík 240 eur,ale bez autosedačky....s autosedačkou myslím nejakých 285 eur... 😉

allex
16. apr 2010

.....skúste ešte pozrieť na mimibazáre....tam majú stále starú cenu a ešte fusák,alebo slnečník k tomu zadarmo...

pipka
16. apr 2010

ano ano ved ja som to tak aj myslela,ze predtym bola cena 240€ + 45 autosedacka, a teraz je 275+45 autosedacka 🤐

ja to MM ani nemozem povedat, lebo by mi ho zatrhol uplne a maleho by sme len v satke alebo na rukach asi nosili 😅 😝
momentalne je nezamestnany, ja na MD, tak penazi poskromne, kebyze nezijeme z nasetreneho, tak neviem neviem...len dokedy 🙄
ale tuzim po tom kociku strasne, aj jemu sa paci...len on ma predstavu, ze keby nam ho tak niekto zadarmo dal 😅 😀 😀
a to som uz tajne kupila od kamosky skoro novy fusak do kocika, mam ho dobre schovany a potom mu musim povedat, ze to ako darcek ku kociku bolo 😝 😅 ach ti chlapi...stale ich clovek musi obabravat 😀 ale sak ked to chcu 😅 😀 😀

matom
16. apr 2010

cafte baby..sak ale na pplux bazare je cena este stara, kto idete teraz objednavat..je to tam za 280 eur( v cene aj autosedana) + fusak zdarma...
aj ked je to taky kocik na kolene sitý..uz viac ako 300 eciek by som za neho nedala...teda podla toho , co som ho nazivo videla....
Myslim, ze predajca, ktory si tu celu dobu robí reklamu zadarmo..teraz trosku vyuzíva ze si tu zvýšil dopyt...popozerajte aj u iných predajcov a uvidíme či klesne s cenou...este nejaká baba-pani so stredného slovenska- tu ich predávala už neviem ako sa volala....
Ja som ho tiez chcela...ale bolo tu malo referencii, pise tu skoro stale tak max 5 bab dokola + predajca mark... tak mi to prislo dost malo na objekt, referencie , tak som isla kuknut osobne a za tu cenu sa oplati mozno aj oplatí, ale ma aj chyby...je taky kocík narychlo upatlany... kuknite konkurenciu a nezufajte kocik je nakoniec aj tak najmenej podstatny...dolezite je aby sa dieta vobec zoive a zdrave narodilo.... 😉