Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

janna1983
29. nov 2009

Ahojte, tiez sa mi mooc pozdava Bexa B3, len teda vybrat z tych farieb.

Mark,
teba sa chcem spytat na stranke http://www.kocarky-sara.cz/kombinovany-kocarek-...
su aj ine farby - paci sa mi ta B3 Mokka , tu som na inych strankach nevidela..dalo by sa zistit ci take nieco budete ponukat aj Vy? Kocik planujeme kupovat az koncom februara - tak ci planujete ponukat aj ine farby..Je tam aj oranzova.....alebo take nieco..
A tá B3 zeleno cerna je totozna s tou farbou S1??

Dakujem

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka77
29. nov 2009

ahojte ja tiez si omrkavama tento kocik lebo do mojho stareho mam uz problem mojho simonka vpratat.a to ma 3mesiace chcem sa preto spytat niekoho ako to je ci bez problemov sa este babo v 3 mesiacoch v mesti do kociarika do vanicky .pricom sportovu cast by som vyuzila asi az v 6 mesiacoch baba.

mark33
29. nov 2009

andrejka, v pohode minimálne do 6-7 mesiacov, podľa mňa aj do 8
Pozerám že si z Prešova, príď sa naňho pozrieť k nám, do Bardejova to máš blízko 🙂

zuzuj
29. nov 2009

junka:??? neviem mne predvcerom odpisala ta ista osoba ako si pisala link, ze ceny platia ako su uvedene v e-kociky.sk
Takze marko je to pravda???? mate oddnes akciu, lebo na Vasej stranke nevidim zmenu.
A inak to ako uz budu vyrabat kociky len s malymi prednymi kolieskami???? to snad nie... ☹

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka444
30. nov 2009

marka a u B4 ostava velkost prednych otocnych kolies. lebo mne sa take male moc nepacia 😖 . a ak mozem poprosit aky priemer maju predne otocne a zadne kolesa? a do kedy plati tato super cena? my by sme chceli kocik kupovat az po novom roku. je moznost ze kocik este zdrazie? D

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
30. nov 2009

ahojte,
neviete mi povedať,či je trojkolka - kočík s predným dvojkolieskom stabilnejšia a len s jedným kolieskom? 😕

mark33
30. nov 2009

lucula určite je tam väčia stabilita ako u jedného kolesa, my máme skúsenosti s kočíkom s dvojitým kolesom, a nikdy sa nám nestalo, že by kočík balansoval alebo niečo podobné a to máme dosť veľké šidlo, čo v kočíku neobsedí 😀

dagvi
30. nov 2009

mark33 nedá se sehnat kočárek Bexa i někde v ČR v kameném obchdě ne pouze přes internet? Marně pátrám ráda bych si ho prohlédla a odskoušela díky 🙂

zuzulik
30. nov 2009

dagvi: urcite se da sehnat v Praze , tam jsem se na nej byla podivat 😉

mark33
30. nov 2009

skús zadať do google bexa a určite ti vyhodí množstvo internetových obchodov, práve v čechách je ich tam s bexou dosť. aj tu na fóre je link na jednu českú internetovú predajňu, skús to prejsť.

petraw
30. nov 2009

aj ja si myslím, že trojkolka so zdvojeným kolesom je lepšia ako s jedným, ja som mal pri malom PATRON F3 A už nikdy viac by som ho nechcela 😠 (ťažký, nemotorný, a niekedy sme veru s ním aj balansovali pri vychádzaní na chodník)

mark ale hádam to zdraženie po novom roku nebude nejaké veľké, či???

mark33
1. dec 2009

veľké hádam nie 🙂

Mamičky sú veľmi milo prekvapené, aký je bexa ľahký, a tiež perfektne odpružený kočík 😉

lucrezia
1. dec 2009

Mark prosím Ťa, tá farba S10, tá tmavá s kruhmi, to je tmavomodrá, alebo čierna?

zuzulik
1. dec 2009

cierna 😉

lucrezia
1. dec 2009

zuzulik dík 🙂 ale fukylove ju má v albume a mne pripadá ako tmavomodra, tak neviem 😨

zuzulik
1. dec 2009

ja som ju videla na vlastne oci..je cierna 😵

lucrezia
1. dec 2009

tak o.k. asi som farboslepá 😀

zuzulik
1. dec 2009

to je v poriadku 😉 , je to velmi pekna farebna kombinacia, mne osobne sa velmi pacila 😉

mark33
1. dec 2009

lucrezia, zuzulik má pravdu, je čierna, možno fotky skresľujú, ten podklad na ktorom sú kruhy je tmavo-šedy a kruhy sú biele a žlté

fukylove
autor
1. dec 2009

lucrezia - presne tak ako pise mark 😉

fukylove
autor
1. dec 2009

a este kocky - mi napadlo 😉 sa mi ozvala ta mamicky, ktora ho uz ma doma a od 24.11. aj svojho drobceka... zatial testuje len doma, lebo vonku este neboli, no je spokojna... a ze sa ozve a rada podeli o svoje skusenosti 😉 to len pre info 😉 takze bud sa ozve sem alebo budem informovat 😀

zuzuj
1. dec 2009

fukylove, mark: na foto co mate mi nie je jasne, co je vlstne v autosedacke vlozka pre novorodenca. Ja som si myslela, ze je to taky akoby polkruh vyplneny hore kde by malo mat babo hlavicku, aby mu tam pekne drzala. Na tejto autosedacke to nevidim, na inych to byva...Je tam take cosi alebo nie..
dik

rivatha
2. dec 2009

Ahojte!
mark33, chcela by som sa spytat, ci ako predajca poznas kociarik Zopa calibro (napriklad tu ho najdes, hoci inde stoji aj menej: http://www.babydirekt.eu/sk/calibro-kombinovany...). Je asi aj podobny trosku s touto Bexou, preto pisem do tejto temy. Nevies mi povedat, prosim ta, kde sa tento kocik vyraba? Vraj v Nemecku, no neviem to overit akosi 😒 Ak nahodou tuto znacku poznas, napis, prosim, co si myslis. Velmi sympaticky mi bol ten kocik, ked som ho videla 🙂 Nalomil ma na stvorkolesovu trojkolku 😝
Dakujem!

mark33
2. dec 2009

rivatha, môj názor je taký, že takýto kočík by som od narodenia nevolil, máme skúsenosti s podobnou bugynou a čím menšie predné koleso, tým menšia stabilita kočíka, takisto je problém pri týchto malých kolesách, schádzať s predným kolesom dole z chodníka, vtedy ti kočík zabalancuje.

zuzuj máš pravdu, je tam vyberateľná vložka pre bábätka, ale nemá oblúk na hlavičku

mark33
2. dec 2009

A ešte vás chcem informovať, nové farby zatiaľ len jedna, niečo podobné ako S10 len sú tam kolesá nie žlté ale modré, čiže pre chlapčeka. Zatiaľ nemám fotku ale ak budem mať dám do albumu.
A od teraz sa budú robiť dierky na výškové nadstavovanie bezpečnostných pásov, aj v športovej časti aj v autosedačke, bolo to síce možné, ale výrobca nerobil na tie druhé pásy dierky, tak sme ho na to upozornili

rivatha
2. dec 2009

mark33, dakujem za nazor. Ani som si neuvedomila, ze su nejake mensie tie predne koliecka, pripadal mi velmi stabilny a prepracovany. Ale tvoja skusnost moze byt ina, to chapem. A nenapisal si mi este, ci tu znacku poznas, resp. ci o nej nieco vies... 🙂

Inak, prosim ta, Bexa B4 sa predava za aku cenu a kolko vazi, tieto udaje som nenasla, prevazne pises o B3-ke.

zuzulik
2. dec 2009

mna tiez zaujima ta autosedacka, uvazujem o nej uz niekolko dni ...mark, nevadi to ked tam nieje ten obluk na hlaviku, nebude tam babatku pobehovat hlavicka zo strany na stranu? je to takto bezpecne?! 😕