Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

katka444
26. nov 2009

ahojte, ak mozem poprosit. paci sa mi bexa b4. moze mi niekto odmerat vnutorny rozmer vanicky? vdaka
a kto ho uz mate. ako ste spokojny so sportovu castou?

mark33
26. nov 2009

katka, vanička, športová časť aj autosedačka sú totožné na oboch kočíkov. Rozdiel je len v podvozku. Rozmery vaničky sú: 78x37cm. Športová časť je priestranná, polohuje sa pomocou takej páčky, nie na pásku, a posledna poloha je takmer úplny ľah. Opierka nožičiek sa tiež polohuje, madlo je vyberateľné. Neviem čo by ťa ešte zaujímalo, ale praktické skúsenosti s tým nemám. Pozri môj album, je tam pár fotiek.

bibi13
26. nov 2009

tak takmer uplny lah alebo uplny lah?? hm? 🙂

katka444
26. nov 2009

mark dakujem. bolo by fajn, keby sa ozvala nejaka mamicka z praxe. zaujima ma najma, ze ci sa mi zmesti do vanicky babo s fusakom ked uz bude starsie ako 6 mesiacov. mam termin v aprili, ale ak by vydrzalo vo vanicke dlksie bola by som rada. do zimi, to bude urcite teplejsie. len ci sa tam take velke sprace aj s fusakom.
no ale ak bude taka zima ako tato, tak to nebude problem ist hned na sportak 😀

katka444
26. nov 2009

a tiez by este zaujimala manipulacia s B4. ci sa tie predne otocne kolieska nepriecia a nechcu ist kazde na inu stranu. radsej by sme chceli 4-kolesove ako 3.

zuzulik
26. nov 2009

ahojte 😵
tak ja som dnes bola s mangelikom omrknut Bexu a celkom sa nam pozdava...zatial vedie 😉
bibi : nie je to uplny lah, je tam mierny sklon,ale fakt len mierny...
inak je naozaj lahucky, lahko ovladatelny a lahko sa s nim manipuluje ( odklipnutie a naklipnutie jednotlivych casti)
katka: kolieska sa u B4 nepriecia, co som si vsimala na predajni 😉

bibi13
26. nov 2009

zuzulik, pozerala si na B4? a ta vanička sa ti zdala priestrana? ja si ju totiž neviem predstaviť.. videla som kočík, ktorý mal 80 na dlžku, bexa ma 78, len či aj šírka je fajn.. tak dufam, že ano.. ja si ju totiž nemám kde pozrieť a budem objednávať cez net, tak chcem vedieť každý postreh.. 🙂 aj ked som tu položila už milion otazok..xixixi

zuzulik
26. nov 2009

bibi,ano aj B4 som pozerala...vsetko je na nej uplne rovnake ako na B3....a vanicka mi pride dostatocne priestranna 😉

mark33
26. nov 2009

Bibi nie je to úplny ľah, v albume je detail fotky v ľahu, z vonku to vyzerá väčší rozdiel ako rovinka, ale vo vnútri je to takmer ľah, je to len pár stupňov rozdiel.
A tie časti sa dajú nasadiť aj na B3 aj na B4 takže sú rovnaké, rozdielny je len podvozok

bibi13
26. nov 2009

ja som myslela, že je tam uplny lah.. aspon tak som to čítala na nete.. hej hej, viem, že je to rovnaké ako bexa b3.. ja som ani tu nevidela naživo..🙂

fukylove
autor
27. nov 2009

bibi - ja som si pri polohovani tej spodnej casti ani ten rozdiel par stuponov nevsimla... 😉

co sa tyka vanicky - bexa ma jednu z tych vacsich... kamaratka ma narodenu dcerku na zaciatku aprila a uz septembri sportakovala... ja mam termin na konci marca a tak tiez ratam s tym, ze na jesen uz budeme v sportaku a v zime tiez... to len pre info 😉

mark33
27. nov 2009

Športová časť je otočná aj v protismere, takže ak to otočíš a dáš fusak, na to nánožník, myslím si, že to stačí 😉
A ten sklon bibi je fakt nebadateľný, takmer rovinka

bibi13
27. nov 2009

oooooook.. som spokojna..🙂.. dakujem

zuzulik
27. nov 2009

nemohli by ste este niekto odfotit poskladanu vanicku? ona sa vraj da zlozit, aj v obchode mi to pan predajca potvrdil,ale zabudol nam to ukazat 😉

mark33
27. nov 2009

zuzulik a načo ti to treba? Alebo ju nevieš poskladať? Zajtra odfotím a dám do albumu.

zuzulik
27. nov 2009

ja ten kociarik este nemam mark, ale viem,ze sa to nejako poskladat da a tak by ma to celkom zaujimalo.... vanicka sa da poskladat aj u Concord Fusion a je to fajn vecicka, lebo potom nezabera vela miesta ...tak len pre zaujimavost 😉

zuzuj
28. nov 2009

AHojte chcem sa opytat ktore mate kocik B3 ,alebo MArka, inak kocik sa mi velmi paci. Ci je teda odpruzeny a vsetky kolesa alebo ktore..
A najma som z tych fotiek nepochopila, sportovy kocik sa da dat takmer do uplneho lahu chapem. Ja vsak ho budem vyuzivat uz u 6 mesacneho baba ( aprilcatko) a zda sa mi ze ked je kocik z nanoznikom ( na fotkach Markovych) tak nevidim rozdiel medzi sedom a lahom. Da sa dat sportova verzia s nanoznikom do uplneho lahu??? alebo tam ma dieta tak nohy pokrcene, na fotkach to tak vyzera... 😕 dufam ze som to napisala zrozumitelne.
A este z boku je strieska dostatočne??? neprefuka ho??

mark33
28. nov 2009

zuzuj, na tej fotke je nánožník a opierka nôh je spustená dole, preto to tak vyzerá, ak by si dala opierku do vodorovnej polohy, bolo by to rovné..
Kolesá sú všetky odpružené, aj predné dvojkoleso, a podľa mňa je kočík odpružený perfektne, dá sa dieť aj hojdať.
Strieška je ako klasika u športových kočíkoch, myslím, že neprefúka, a nánožník je dosť vysoko, takže ti to bábo prekryje a neprefúkne ho.
A tá opierka chrbta, s nánožníkom, nie tam odfotený úplny sed, len polosed, dá sa to dať aj do úplneho sedu takmer 90stupňov. Polohuje sa to takou pákou

zuzuj
28. nov 2009

TAk velmi pekne dakujem Mark, kocik sa mi zacina velmi pacit, vidim to na objednanie... u teba😀
predpokladam, ze zaciatkom buduceho roka aby mi nebezala zaruka, a zatial ho nemame ani kde dat. Ale je mozne ze to nevydrzim a bude to skor 🙂
Este by padli referencie tych co na nom ficia uz na snehu.., a tiez je trosku tazsi , ale zatial splna vsetky moje kriteria...

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
28. nov 2009

Manika, toto je vyrábané v číne, bexa ich do poľska dováža, nevyrábajú sa v poľsku

lucula73
28. nov 2009

ahojte,aj mne sa veľmi páči,už som túto diskusiu prečítala asi tri razy... 😉

mark - a keď ste dovozca ,prečo sa nedá objednať len čisto športový kočík?lebo ja potrebujem autosedačku a športový kočík kvoli podvozku,...hlboký mám,ten by mi na pol roka bohato stačil..

mark33
28. nov 2009

lucula, výrobca určuje čo sa dá predať a čo nie 😉
Aj keby to bolo možné, tá cena by sa znížila len málo, nakoľko najvyššie náklady na výrobu sú práve náklady na podvozok, a takisto na šport.časť, tá vanička je v podstate len kus látky a pár kovových materiálov a dno vaničky, nemáš tam žiaden zložitý mechanizmus. Výrobca dokonca nie je veľmi nadšený tým, že sa nepredáva kočík len ako komplet, čiže s autosedačkou, u nich sa to predáva len ako trojkombinácia.

zuzka8301
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
29. nov 2009

zuzka už som počul o takýchto morbidných ponukách tejto predávajúcej a dostalo sa mi do rúk pár emailov od nespokojných mamičiek práve od tejto predávacej
Mamička ktorá ide rodiť o možných nešťastiach radšej nerozmýšla a ja ako predávajúci by som ich takým niečim určite nezaťažoval 😖

junka
29. nov 2009

zuzka tiez mi to pride nevhodne, ved ked si kupujem kocik, tak nemyslim na to, ze mi babo pri porode nedajboze umrie 😔
Mne ta predavajuca napisala, ze vraj sa po novom roku uz tieto kociky vyrabat nebudu, ja mam termin az v aprili a kocik sa mi paci, len ho nechcem objednavat v takom predstihu, ale tato pani ma chcela silou mocou presvedcit, aby som si kupila kocik uz tohto roku 😒
Mark, co si myslis o tom, ze sa nebudu po novom roku vyrabat?? Je to pravda??
Ja som tento kocik nasla u nas v novej bani, v predajni Bambi Leni a je pekny, chcela som tiez zeleneny, zuzka nemala si tu na konikovy inzerat ze predavas zeleny kocik bexa? nie si s nim spokojna? lebo som si ista ze pod touto prezyvkou som tam tento kociky videla, ale dnes som ho tam uz nenasla

junka
29. nov 2009

a tato predavajuca ma tie dobru cenu:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6492980

postovne ma zdarma 😉

zuzuj
29. nov 2009

junka to je teta z e-kociky a teda vlastne marko, asi spolu predavaju 😀 ceny platia take ako su na e kociky, uz mi Marko pisal 😉

junka
29. nov 2009

zuzuj vraj oddnes je akcia 😨