Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lilix
27. júl 2010

ahojte. neviete niektora poradit? da sa v bratislave kupit bexa B3? chcela by som ho vidiet nazivo a vyskusat. Dik.

lilix
27. júl 2010

@alenk ahoj ty mas prosim ta aky kocik?

e_kociky
27. júl 2010

@lilix podľa mojich informácii sa nikde v Ba vidieť nedá..

lilix
27. júl 2010

@e_kociky ☹ dik

alenk
27. júl 2010

@lilix mam B3 vo farbe S12
mozes si ho omrknut u mna, aj ked sportak mam na dlhsie ulozeny v pivnici, ale vanicku a vajicko na konstrukcii rada ukazem, ozvi sa cez ip ak mas zaujem

livia4285
28. júl 2010

Ahojte baby, neviem, ci sa to tu uz preberalo, ale mam otazocky hlavne na maminy, kt. pouzivaju BEXA B4/B3 uz dlhsi cas. Prosim Vas, neroztriasol sa kocik po dlhson uzivani, resp. po vozeni tahsieho babatka??? Myslim, ci nie je taky uz menej pevny, dalej ci nevydava zvuky pri hojdani, take skvrkave a ci ma niekto skusenost s BEXOU aj pri viacerych detoch. Kupovali ste ho niekto aj v KE na Blsaku??? Vdaka.

babykuky
28. júl 2010

@livia4285 - bohužiaľ asi ťa nepoteším. Na trhu sa už dlhšie vyskytujú falzifikáty Bexy a pravdepodobne máš jeden z nich. Osobne som tam bola pozerať a preto viem, že na blšáku v KE sú nepravé Bexy.

livia4285
28. júl 2010

Ďakuejm veľmi pekne, ešte ho nemáme, len zvažujeme kúpu. Vďaka za upozornenie 😉

e_kociky
28. júl 2010

@livia4285 osobne si myslím, že bexa nie je typický hojdavý kočík, má síce dva stupne pruženia, čiže si môžeš nastaviť aj mäkké pruženie s ktorým sa dá dieťa občas učičíkať, ale nedoporučujem hojdať zo strany na stranu, lebo takýmto zaobchádzaním si rozvŕzgaš každý kočík nie len Bexu 😉

livia4285
28. júl 2010

Ahojte diskuteri, mala som namysli to take - pouzivanim a nekvalitou kocika - roztrasenie. Neviem sa tu lepsie vyjadrit, som taky technicky anti..., ale kociariky mojich znamych niektorych po case su akoby uvolnene a tym roztrasene a vrzgaju. Je to nanervy. Nielen kolieska ked ste v pohybe, ale hlavne konstrukcia pri zostupe z chodnika alebo pri manipulacii skripe.
Este sa chcem opytat profikov - ako rozoznam origo BEXU od fake BEXY??? Mna ten kocik zaujal len vcera, ale odvtedy si lamem hlavu, ze ked je naozaj taky dobry, akoze jeho cena je najviac 330€ ??? Niezeby som chcela rozhadzovat peniaze, avsak trocha zarazi pri pohlade na ine ceny (Cam, Pierre..., Pure neviem co.... )
Prosím, rodicia s viacerymi detickami vyvozenymi v BEXE, poradte 🙂
Dakujeme 🙂

e_kociky
28. júl 2010

@livia4285 asi sa ešte nenájde mamička ktorá by vyvozila v bexe dva a viac detí, nepredáva sa totiž dlho. Originál bexa vyzerá ako na fotografiách. Má nápis na oboch stranách na konštrukcii a tiež nápisy na vaničke.

e_kociky
28. júl 2010

Falošná bexa môže vyzerať napr. takto:

Je tam síce nápis Bexa ale originálna bexa to aj tak nie je.

livia4285
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia20
28. júl 2010

@livia4285 ja som kupovala cez e-kociky a maximalna spokojnost.... az na predne koliesko. 😖

livia4285
28. júl 2010

uff, dokela, nevidim tam rozdiel :( mozno nazivo, ale s cim porovnat v KE???

lucia20
28. júl 2010

@lilix mozes si ho okuknut a objednat cez net...

livia4285
28. júl 2010

@lucia20 a co mate s prednym kolieskom???

lucia20
28. júl 2010

@livia4285 myslim ze pri tyhc prvych je hlavne v strieske a pri tej druhej je iny kosik a ina taska.... ale su si velmi podobne. asi sa treba orientovat tymi napismi.

lucia20
28. júl 2010

@livia4285 neviem ci je to pneumatikami, ze boli splasnute dlho v sklade alebo priamo plastom ale predne koliesko ma na oboch kolieskach osmicky a trasie to celym kocikom. 😖

livia4285
28. júl 2010

@lucia20 - no dokelu a nejde to vyreklamovat???

almolonga
28. júl 2010

Tak uz aj my sa prakticky vytesujeme z bexy 😀 Bambulka sa narodila 18.7. a mala 3460g a 50cm ... v kociariku sa jej krasne spinka ... 🙂

e_kociky
28. júl 2010

@lucia20 vy kočík ešte nepoužívate a už máte na ňom osmičky? 😕

e_kociky
28. júl 2010

@almolonga blahoželám.. pekné že si vybrala S12 pre dievčatko 🙂

almolonga
28. júl 2010

@e_kociky dakujeme, mne sa S12 najviac pacila a hlavne ako v nom bude svietit ruzova dcerenka 😀

fukylove
autor
28. júl 2010

@lucia20 - ak mas takyto problem s kolieskami, malo by to ist vyreklamovat... uz sa tu kedysi kolieska rozoberali, vyrabaju sa v jednej fabrike nie len na bexu ale aj ine PL kociky a stane sa, ze su zle od vyroby... tj narok na vymenu kolieska je... mozno e_kociky by k tomu vedel viac 😉

a k tym "rozheganym" kocikom... kamaratka ma druheho syna, maju kocik chicco a poviem Vam, nechcela by som ho ani zadarmo.. ona sice hovorila,ze ho dva roky pouzivala pri prvom, ale mne fest liezlo na nervy to vecne skripanie celeho kocika - bez ohladu na to, ze v nom vozi uz druhe dieta.. keby som dala za kocik tolko penazi ako oni a on mi vydava take zvuky, tak ho hodim asi z okna 😒 ja si stale hovorim, ze ak by som si mala pri druhom kupovat novy kocik, tak by som isto zase skoncila pri bexe, resp. kociku z podobnej cenovej hladiny... aspon ked sa pokazi po dvoch rokoch to tak cloveka nenahneva... 😉

fukylove
autor
28. júl 2010

@almolonga - gratulujem aj tebe k babulke, je nadherna a v kociku jej to velmi pristane 😉

lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
28. júl 2010

@lucia20 čo bolo na tej otázke nevhodné? 😨
veď v pase máte že dieťa ešte len čakáte.. tak sa dá predpokladať, že kočík je ešte nepoužívaný.. ak sa na kolesách robia osmičky keď je nový, potom je tam pravdepodobne zle zaliaty plast, ak to tak bolo, keď ste kočík kúpili, potom ste ich mali hneď zreklamovať..
Na kolesách sa urobia osmičky aj potom, keď jazdíte so zle dofukanými kolesami..
PS: nikdy som sa k žiadnym kolesam nevyjadril že potrebujú čas 😕 ak je raz koleso krivé ležanie v skrini ho nenarovná.

lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
almolonga
28. júl 2010

@fukylove dakujeme