Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lucia20
15. aug 2010

@pipka malinka je krasna... :D dakujem. to je jak nasa katka, ta sa tam tiez narvala vlastne do vsetkeho co sme kupili pre malu. vsekto testovala. zavinovacky, zavinovacku do vajicka, tak si vies predsatvit ako zo vsetkeho vytrcala. :D

pipka
15. aug 2010

luci viem viem 😀 mam to doma 😅 😀
uz len cakam, co nastane, ked sa maly narodi a pride cas prvej vychadzky...kto bude v kociku 😝 😀

lucia20
15. aug 2010

@pipka no mozem ti povedat, ze u nas to bolo zaujimave. ja ked som nechala spat katku v chodbe v kociku, tak zrazu mala sedela pri nej natlacena v kociku. :D

katka888
16. aug 2010

@lucia20
ahojky, mala ma cca 68 cm, trosku je poposuvana dole v tom kociariku na tychto fotkach

kristyk
16. aug 2010

@katka888 Ahojky chcem sa len opytat pozeram ze to vnutro vanicky je biele da sa to nejak vybrat a vyprat alebo cistit iste to babo zaspini?Dakujem

cicimon
16. aug 2010

@kristyk no da sa to vycistit asi len rucne, ale nam sa to este nepodarilo zaspinit, podla mna nie je velmi ako

katka888
16. aug 2010

@kristyk
uprimne, ja som to necistila ani raz, to co vidis to biele, to je taka light perinka na ktorej lezala / v zime som tam dala hrubu deku / ale latkova cast sa da dat dole a oprat. takze kociarikovske latky nespinila.

joj ty asi myslis tu bodkovanu cast? to je vanicka, to som nedavala dole,ale vo vnutri je nieco ako podlozka, ta sa da vybrat a oprat. pod nou uz bola len akoby konstrukcia. vanicku uz nemam doma, odniesli sme ju k svokrovcom na dom, lebo sme uz menili za sportovu cast. ak ma napadne, skusim to sfotit a nahodit sem

cicimon
16. aug 2010

@kristyk no ako pozeram do kocika, tak sa to biele asi neda dat prec

lucia20
16. aug 2010

😖 @katka888 dakujem za foto. to ma kolko mesaicov na tom foto??? to nam v tej vanicke asi moc dlho tie deticky nevydrzaia. 😒

cicimon
16. aug 2010

@lucia20 moja ma 4,5mes a stale plno miesta vo vanicke, ono je to asi fakt individualne, podla toho, ako deti rastu. Ma len 61cm a tym padom este dost miesta, tipujem ze este do oktobra vyuzijeme 🙂

katka888
16. aug 2010

@lucia20
mala tam 5 mes a 3 tyzdne / v klobuciku bola fotena este mesiac pred tym / ale uz sme menili za sportovy nie preto, zeby nevosla, ale uz chcela kukat na svet a vacsinou som ju mala na rukach, lebo nechcela uz lezat v kociariku. tak tento tyzden skusime s tou sportovou castou, ci si tam posedi 🙂

nasa mala na tych fotkac 68 cm a miesta este mala, ale ako pisem, u nas a aj v rodine deticky zvacsa po 6 mes uz sli do sportiakov, kvoli tomu, ze uz nevydrzali lezat v kociariku 🙂

kristyk
16. aug 2010

@katka888 Oky dakujem,len som pozerala a asi skoro na kazdom modely je to take svetle tak ci sa to velmi nespini.Mne sa pacia najviac mod.S7 a S13 a su doast svetle aj na povrchu a dost ma odhovaraju ze sa to bude spinit tak sa neviem rozhodnut.pa

katka888
16. aug 2010

@kristyk
podla mna sa nebudu extremne spinit, my sme mali so zltym a za 6 mes sa vobec nezaspinila vanicka

kristyk
16. aug 2010

@katka888 A kde ste ho kupovali lebo ja by som ich chcela najskor vidiet a tak sa rozhodnut a kupit .Si snim spokojna?
Dakujem

katka888
16. aug 2010

@kristyk
na kosickom blsaku.... vanicka bola celkom v pohode, len ten "nakupny" kosik pod kociarikom je dost maly. ale konstrukcia, skladanie, kolieska boli oki. uvdime teraz sportova cast, nejak zacinam mat pocit, ze nebudeme s nou az tak velmi skamaratený... mali sme ju raz na dvore, ked sme ju skusali, a myslim, ze casom najdem chyby. vadilo mi napr, ze ked zapnem latku okolo rucky / urobi ti akoby zabranu medzi nozkami babatka / tak sa ta spodna cast kde ma babo akoze zadok , nadvihne a taha to. ta spinka mala byt viac posunuta, aby to tak nenapinalo. a klopsne , kde sa zapinaju pasy su medzi nozkami babatka tak, ze tam mozu podla mna zavadzat. dalej aj ta strieska nema take prakticke posuvanie ako mala na vanicke, je to na srub a maticku, to treba uvolnovat a to mi vadilo / samozrejme pri kupe si clovek take detaily neuvedomi / a aj ked ju poriadne potiahnem, aby malej nesvietilo do oci, tak sa mi cela preklopi az pred babo a nad babom neostane nic. aj ten fusak a spodna cast striesky co je babatku za hlavou a da sa odzipsovat, nedolieha poriadne, tak uvidime, ci to bude alebo nebude az tak vadit.

ale co teraz velmi lutujem a co som chcela, ale nakoniec sme od toho ustupili, je , ze nemozem najma na sportovej casti mi to chyba, otocit rucku a tym cely kociar do protismeru bez toho, zeby som musela odopnut celu konstrukciu a prehodit na opak. vadilo mi to, ked sme niekam sli a malej svietilo slnko do kociara, alebo fukal vietor, mala som kociar otoceny a tahala za sebou ako vozik. lebo niekedy bola hore a nemohla som cez striesku hodit plienku, to by ma nevidela.

a vidim to u sesterky, ze to na sportovom casto vyuziva.

babykuky
16. aug 2010

@katka888 a skúsili ste si otočiť madlo opačne? asi máte ešte ten starší typ madla. Ak je otočené opačne tak je látka napnutá a nadvihuje zadoček. Trošku som nepochopila ako ste to mysleli s tou strieškou. Pracuje sa s ňou len ťahom dopredu a dozadu. Ja som nepotrebovala nič uvoľňovať a ani mi nepadá.

e_kociky
16. aug 2010

na starších typoch kočíkov je strieška na športovej sedačke iná ako teraz na nových. Horšie sa polohuje.. na nových typoch je to polohovanie jednoduché, ľahko sa preklikáva a tiež tam nie je ten problém so šrúbami ako tu už niektoré mamičky písali pár strán dozadu.
Tiež madlo je už nové, na starších typoch je vyššie položené.. nadvihuje to sedačku ale minimálne, len o pár mm. Ak máš ale madlo nasunuté naopak, tak ti to dvíhne sedačku aj o pár cm. takže skús otočiť..
Na nových typoch je už položené nižšie...tie chyby sa vychytávajú a odstráňujú postupne, ako sa na ne mamičky sťažujú 😒

romy31
16. aug 2010

@e_kociky tými novými typmi bexy myslíš kolekciu 2010 alebo aj staré farebné vyhotovenia, ale teraz kúpené?

e_kociky
16. aug 2010

@romy31 áno, aj stará kolekcia teraz kúpená má už iné typy madla a striešky 😉

katka888
16. aug 2010

o dovod viac nekupovat novinky 😒

babykuky
16. aug 2010

@katka888 prečo nekupovať novinky? Kde sa chyby odstraňujú?

cheerlady
17. aug 2010

@kristyk musis odmontovat striesku-len tak to vnutro vyberies.mne sa to nechcelo,tak som to na boku ako je ta gumicka prestrihla a ked budem odkladat vanicku,tak to len znovu zasijem.a nam sa to teda spini dost-neviem cim to je,ale uz zase to je ufulane,takze to hodim do pracky.

e_kociky
17. aug 2010

@cheerlady skús si tam namiesto gumičky našiť "suchý zips" niektoré značky to takto majú vyriešené 😉 šikovná babka to tam našije bez problémov 🙂

cheerlady
17. aug 2010

@e_kociky dobry napad,dik 🙂

kristyk
17. aug 2010

Ahojte chcem sa opytat ake mate skusenosti s nakupovanim cez net pravdu povediac ja stym velmi skusenosti nemam ,takze neviem posudit.A ako je to potom s pripadnou reklamaciou nemali ste stym potom problem?
Diky

pizik
17. aug 2010

Ja sa s otázkou pripájam ku kristyk. Taktiež chcem poprosiť o skúsenosti s nakupovaním kočíkov cez internet

kristyk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fukylove
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

@fukylove to je zaujimave, ze ti to takto vyreklamovali. lebo mne bolo oznamene, ze koliesko dopredu neposielaju... 😖

e_kociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz