• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

30. júla 2016 
@cicus13 tak fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicus13 no super, tesi nas :grinning:
3. nov 2010 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika147 dakujem za info :slight_smile: A da sa objednat aj typ 2010 ale farba r. 2009? :slight_smile: Asi uz moc spekulujem :slight_smile:
4. nov 2010 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika147 dakujem za info :slight_smile: A da sa objednat aj typ 2010 ale farba r. 2009? :slight_smile: Asi uz moc spekulujem :slight_smile:
4. nov 2010 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabikab dievčatá konštrukcia je tá istá len si vyberiete kolieska aké chcete a aj farbu...čiže všetko je pôvodné len sú nové kolieska.
4. nov 2010 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabikab farbu si tiež môžeš vybrať akú chceš aj z 2009 :slight_smile:
4. nov 2010 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@pandrholka - par stran dozadu som pridavala fotodokumentaciu aj tohto riesenia a uz to tu viacere oskusali :wink: idem pohladat, hodim stranu :slight_smile:
5. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fukylove ďakujem ti...viem,že si to sem dávala,ale akosi som to prehliadla pri prezeraní strán dozadu :grinning:
5. nov 2010 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@pandrholka - za malo :grinning: apropo - ja ked davam maleho teraz do kocika, tak castokrat mam "zapnuty" iba ten spodny gumovy lem, tie boky nie, lebo drzia aj same :wink: to len ze odporucam najskor vyskusat iba ten spodok, co je pod nozickami :slight_smile: mozno bude uplne stacit :wink:
6. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
přeji pěkné nedělní odpoledne,nevíte zda se pořídí tento kočárek též v Polsku v Kudově Zdroji?Chtěla bych si tam příští sobotu pro něj zajed,ale nějak nevím zda pořídím :confused: .Popřípadě pokud některá víte jaké kočárky tam mají děkuji všem za radu Léňa
7. nov 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem sa opytat, ci ste niekto zazili zimu resp. sneh s Bexou B3? Ako zvlada sneh?????
12. nov 2010 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@zlatik - ja som zazila iba posledny minulorozny sneh, neboli ho nejake extra haldy... ale bol... pri vacsim snehu som mala pevne - zaaretovane - koliesko... pokial bol uslapany na zemi, tak normalne v pohode :wink: celozimne skusenosti ma zatial iba cakaju :slight_smile:
12. nov 2010 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte neviete mi povedať, kde by som ho mohla naživo vidieť bexa b3 -trojku. Som z Ružomberka v najbližšom okolí. Ďakujem
12. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
12. nov 2010 o 13:21 • era25
Ahojte....baby chcem sa opýtať.....pri kočíkovaní mi pravá strana kočíka vŕzga niekedy nie vždy....už som to celé obehala VD-čkom, ale sem tam mi to robí :confused:
15. nov 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
ja mám tiež prosbu...ako vyberem z vajíčka tú novorodeneckú vložku? pásy nie je problém, ale vpredu to neprejde cez zapínanie :unamused:
16. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@maca77 - ten pruh medzi nozkamis sa da uvolnit zo spodu :slight_smile: je tam taka kovova spona (ak si dobre pamatam),ktoru musim trosku pootocit a pretlacit cez otvor a das to cele prec a aj tu vlozku novorodenecku a potom to das naspat... :wink:

@cicus13 - s tym vrzganim neviem, my sme iba raz striekali kolieska a vsetko VDckom... inak vsetko OK:.
16. nov 2010 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fukylove díky už som to skúšala aj zo spodu, tak skúsim ešte raz :wink:
16. nov 2010 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@maca77 idem skusit kuk do skrine a mrknem :slight_smile:
16. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@maca77 ak pomoze :slight_smile:
16. nov 2010 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...mne sa tiež pozdáva kočík Bexa...neviete mi prosím poradiť kde by sa dal vidieť v Bratislave naživo??
16. nov 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fukylove dík zlatá si, vyskúšam :wink:
16. nov 2010 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@maca77 zvladla si? :slight_smile:

zienky - neviete ako je mozne k teme pridat fotoalbum a ci je to vobec mozne? lebo sa tu hromadia kadejake fotecky - vid tie moje posledne a bolo by to ovela prehladnejsie, keby sa vytvoril fotoalbum s temou BEXA
17. nov 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fukylove áno zvládla :wink: ja som predtým potiahla len tú kovovú sponu a nie aj tú umelohmotnú, preto mi to nešlo
17. nov 2010 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@maca77 super, tesim sa... mne sa zdalo, ze staci tu kovovu a az ked som sa na to kukala, tak som zistila,ze to cele treba :slight_smile: tak som rada :slight_smile:
17. nov 2010 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, viem, ze ste to tu uz urcite riesili, ale leniva som citat tolko stran dozadu..asi mam defekt :astonished: vcera vecer sme fukali koleso a dnes je zasa makke :angry: neviete mi poradit, kde sa to da dat opravit??? dakujeeem..
a inak, na sportovej casti mi vyletela niekde skrutka od striesky, tak mi ta strieska cela vypadla :angry:
18. nov 2010 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
18. nov 2010 o 16:09 • detskekociky
@detskekociky no, len ja som to objednavala cez net a predajca @babykuky sidlia kdesi pri ziari nad hronom :confused:
18. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo a ja som z bratislavy :slight_smile: takze tudy cesta nevede :slight_smile:
18. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mici111 som tu pre Vás :slight_smile:
18. nov 2010 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok