Kočíky Camarelo

martinica20
3. dec 2014

Ahojte baby, poraďte mi prosím pri výbere kočíka podľa svojich postrehov, prípadne skúseností, alebo možno tiež hľadáte podobné 🙂 Pozerala som už síce na nete články a rôzne diskusie, ale stále si neviem vybrať. Zatiaľ sú u mňa favoritmi kočíky Camarelo Granada alebo Camarelo Art. Pozerala som aj Camarelo Malaga, ale nepáčia sa mi tie farby. Možno ma ale vaše argumenty presvedčia. Ďakujem za akúkoľvek reakciu 🙂

domi17
7. apr 2017

My sme kúpili pre našu princeznú Camarelo Avenger. Kočík je výborný, ľahko ovládateľný a vanička je dostatočne veľká, športová časť je tiež priestranná. Nás s manželom zaujali najmä farebné prevedenia. Hľadali sme niečo zaujímavé a našli sme. Konkrétne máme strieborno-bielo.červený :D. Určite odporúčame.

zzuzanah
20. máj 2017

Ahojte. Zhanam camarelo, najlepšie malaga alebo sevilla na náhradné diely. zadarmo alebo za symbolickú cenu. Ak máte doma pokazený nepredajny takýto kočík dajte mi pls vedieť. odvoz si zabezpečím. Ďakujem

janixka
13. jún 2017

Ahojte, má z vás niekto Camarelo Eos? Dá sa dať úplne do ľahu? Moja malá má 5mesiacov a už sa mi nevopchá do vaničky, ale ešte poriadne sama nesedí 👶

linda2985
14. aug 2017

My sme kupili camarelo pireus a neskutocne vrzga. Idem reklamovat. Mate s tym este niekto takuto skusenost?

siskurka
18. aug 2017

My mame camarelo sirius a som spokojna za tu cenu, je nadherny, akurat taha do lava. Hlavne, ked som mala vanicku, teraz pri sportaku je to zanedbatelne, ale aj tak ho pojdem dat reklamovat, len ked mala hi nebude tak potrebovat, lebo ho chcem vyuzit pri 2.dietati. vela zien dali reklamovat konstrukciu, ja by som ho kludne odporucila

lucineckape
26. aug 2017

Ahojte, prosim vás ktorá máte kočík camarelo malaga, ma tento vetranie na strieške na hlbokej vaničke a športovej časti? Dakujem

ankare
26. aug 2017

Máme camarelo art limited tmavomodry s bielou. Je to pecka. Veľmi odporucam!!!

nikazv
6. jan 2019

Dobrý večer, mame camarelo Malaga, ale musim uznat, ze je to asi ta najlepšia voľba. Je strašne ľahký, šikovný, praktický. Nemam problem sa snim vsade dostat. Vanicka je hlboká, polohovatelna, co nam len vyhovuje, športovú časť sme este zatiaľ neskusili , nakolko mame len 2 mes. Najviac používame vajíčko, a vlastne tu vanicku. Nemame problem ani pri skladani do auta. Môžem len odporučiť. A momentálne kupujeme vlastne este jedno Camarelo art Limited, ale ten nechávame u svokry, ked ideme na víkend aby sme nemuseli stale behať s našim. Čiže sa nebojte , vrelo do toho verim ze budete aj vy aj vase bábätko spokojny. Pekný večer maminky.

lucydn
3. feb 2019

@siskurka reklamovala ste ho nakoniec?? Ja mam ten isty a tiez my ho taha do tej strany . ako e dopadli??

siskurka
4. feb 2019

@lucydn nakoniec som ho nereklamovala, akosi som ho odlozila a ze neskor a neskor az som to prepasla. Ak ho budete reklamovat, napis, ako ste dopadli.

10wewe10
16. feb 2019

Prosím vás, da sa kočík camarelo aj hojdať?

domi17
16. feb 2019

Nedá sa hojdat. Aspoň náš sa nedal.

lucydn
17. feb 2019

@10wewe10 da sa

10wewe10
17. feb 2019

@lucydn a akú značku ste mali?