Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

veronka
29. aug 2014

@beruska.zuzanka prepac, ze az teraz ti posielam tie fotky nanoznika, ale bol maly chory aj ja, tak som na to nemala cas

beruska.zuzanka
29. aug 2014

@veronka ahoj, v pohode, my sme na dovolenke, teraz som sa náhodou pripojila 😀 a cena? ja mám síce kočár vo farbe grau/braun ale nánožník je fuk aká bude farba 🙂 a dúfam, že už ste teda zdraví 😉

veronka
29. aug 2014

@beruska.zuzanka konečne hej, mali sme obaja antibiotiká, cena je 25 € už vrátane pošty

beruska.zuzanka
29. aug 2014

@veronka ešte mi pls napíš, aká je to značka, alebo je šitý? a či je podšitý fleec-om, alebo futrovaný, alebo? ďakujem za vyčerpávajúce odpovede 😉

veronka
29. aug 2014

@beruska.zuzanka je šitý na mieru, šila mi ho jedna pani v čecháck, nie je podšitý fleecom, je futrovaný, asi vatelín je vnútri. Prikladam fotku aký je zvnútra. Ale je teplý, hreje super.Vela bab si ho dava sit.

beruska.zuzanka
29. aug 2014

@veronka ahoj, ak je to cez mimibazar, tak asi viem, ktorá 🙂 a zatiaľ ďakujem, nakoniec som našla farbu k nášmu koču 😉

zuzuzv
29. aug 2014

@hajula ahoj aj ja to idem takto riesit, ta taska je fakt tepla, a ako uz baby pisali fusak tam narves ale babu bude teplo 😉

olivs
30. aug 2014

@zuzuzv ja sa tiez rozhodujem,ci takuto zavinovacku http://www.hracky-vybavicky.sk/zimna-zavinovack... alebo taketo http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... ...co je asi praktickejsie do autosedacky?? a,nebude do tej emitexackej fukat,ked je taka "derava"?🙂

zuzuzv
30. aug 2014

a kde je derava? 😀 😀 😀

monsici16
11. sep 2014

Ahojte, chcem sa spytat ci mate ku kociku gesslein aj nanoznik na sportak? Ja som kocik kupila tento rok a nemala som.

monsici16
11. sep 2014

@veronka ahoj chcem sa spytat ci mate este ten nanozik a aku ma dlzku?

smileko
11. sep 2014

@monsici16 neviem, aky mas kocik, my sme mali F6 a tam sa dal spravit nanoznik z vloznej tasky. Zvlast nanoznik sme nekupovali

veronka
12. sep 2014

@monsici16 takto sedí na kočíku gesslein F4 buggy, je dosť veľký, ťažko sa to meria

monsici16
12. sep 2014

My mame F6. Neviem ci by sedel

monsici16
12. sep 2014

@veronka mame F6 skuste mi to zmerat celkovu dlzku s limcom bez spodnej casti

veronka
12. sep 2014

@monsici16 ta pani co mi ho sila pisala, ze sedi na vsetky typy

veronka
15. sep 2014

@monsici16 dlzka s limcom po spodok je priblizne 74 cm + cast co je zahnuta pod nozkami je cca 18 cm, tazko sa to meria, ked to je dole oble a nie je to presite, samotny limec ma 15 cm.

veronka
15. sep 2014

@monsici16 prosim vas co mate za tasku na kociku? dakujem

monsici16
15. sep 2014

@veronka to tazko povedat kupovala som ju cez internet. Mala by ste zaujem?

veronka
15. sep 2014

@monsici16 ja by som chcela novu, neviete aka to je znacka? Alebo ze by ste mi poslala link? Vyzera dost velka, ci sa mi to iba zda?

monsici16
15. sep 2014

Hej je v pohode. Mile rada ale ja vobec netusim co to bolo za stranku. Tato mi aj tak dosla viec menej omilon objednala som si inu. Dajte si do vyhladavaca tasky na kocik a podla obrzka ju urcite najdete
@veronka

veronka
15. sep 2014

@monsici16 a co ten nanoznik? Mate zaujem?

monsici16
16. sep 2014

@veronka nez ste mi odpisala velkost som jeden objednala cez net ak by mi nebol dobry tak vam napisem

eewulk
26. sep 2014

Mame doma Gesslein F4 Air a sme maximalne nespokojny, strasne kolieska tvrde, ziadne odpruzenie kolies, cela konstrukcia kociku sa trasie, ked nechodite po novonatiahnutej ceste dieta tam nadskakuje a trasie sa, neprisposobi sa ziadnej nerovnosti povrchu,az strach o chrbticu dietata a mama ma bolave predloktia co sa snazi nadvihovat kocik. Plastenka nema vpredu otvor, dieta nema ako dychat. Lame sa v umelej caste co sa ohyba pri skladani. Dizajn pekny. Za tu cenu urcite nestoji.

monsici16
9. okt 2014

Ja ma F6 a pouzivam ju pol roka. Je celkom odpruzeny ale mohol by byt viac. Hej plastenka je uplne chujova. Skor ma zaujiiima ci sa aj vam robia bubny na kolieskach??? Mam nove asi tak mesiac a uz su aj na nich. Pan mi povedal ze to je ty ked idem a brzdim tak potom nechapem na co tam je rucna brzda??? Mate niekto sukenost?

eewulk
9. okt 2014

Kolieska mame ok, bez poškodení, ale používame aj iný kočík. Ľutujem že som sa dala od predávajúcej odhovoriť od nafukovacích na tieto ,,komorové,, nie sú pružné.

osyrys
19. okt 2014

Baby niekto na predaj f4 nie buggy ale sportovy? Dakujem 🙂

bony441
1. nov 2014

Aky je rozdiel medzi F6 a F10??a este by ma zaujimalo ako ste spokojne s vajickom ak mate 3 kombinaciu..?🙂ci vybrat z inej znacky alebo je aj toto dobre?...dakujem🙂)

monsici16
10. nov 2014

@eewulk Dobry priznam sa ze vobec netusim ake mam ja kolesa a su na trt 😊

monsici16
10. nov 2014

@bony441 Ja som od nich brala dvojkombinaciu lebo som nechcela dat skoro 200€ za vajicko ak si dokupite adaptety mozete mat maxi-cosi. My sme to riesili tak vajicko sme kupili na tu chvylu pouzivane.