Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

aniii
19. dec 2010

@luceka
ahoj,
byli jsme tam až v sobotu dopolko. Objednali jsme tu hrubou černou s tím žlutým 526. Paní se teda netvářila a nabízela zelinkavou, ale nedala jsem se 🙂 . Jinak jsme vzali jen sporťák a vložnou tašku a zbytek dokoupím přes net. Vyjde to přeci jen na méně, už takhle je to jak ojetá škodovka ☹ .
Jsem na něj moooc zvědavá a taky hlavně, abych dřív neporodila, mám to tak tak 😀

@jaa díky za pochvalu. Moc jsem tyhle kombinace neviděla, tak jsem zvědavá, zda se nám to bude líbit.

Ještě řeším, zda koupit ten fusak Sleepy v černé barvě nebo v takové stříbrné. Vypadá docela dobře a zase by nebylo všechno černé. A žlutý nechci, kdybychom jednou čekali kluka, tak aby nejezdil ve žluté 😀

aniii
19. dec 2010

@xkacatkox ještě ohledně toho U panelu. Ty jsi psala, že sis do kočárku dávala věci a že ti díky němu nepadali. Nám paní říkala, že se používá jen s vložnou taškou u malých miminek, pak už ne. Tys ho asi používala i ve sporťáku ne?
KUpovat ho na půl roku by se mi moc nechtělo.
díkes

jaa
19. dec 2010

@aniii 😉 Já bych šla do čeného... 😉
O ohledně U dílu...Měla jsem na holky to samé...Výhoda je v tom,že ,když se ti nevejde do vložné tašky,tak přiděláš U díl a kočárek plní funkci hlubokého dál a mimčo je lépe chráněno před nepřízní počasí..Nožky má v teple 😉 Není to jen na to,aby nepadala vložná taška... 😉 Jinak jsem byla svědkem toho,jak sousedka měla podobný typ kočárku a když s ním sjížděla ze dvou schodů,tak ji malý vypadl i se zabalovačkou po hlavě ven na chodník...proto jsem pak už šla jen do hluboké korby 😉

luceka
20. dec 2010

@aniii tak máte objednáno, to je super 😉 A barva perfektní, se těším, až uvidím nějaké fotky naživo 🙂 u toho fusaku bych šla spíš do černé, nu tak snad se to stihne než malé vykoukne na svět, když máte vlastně jen kočárek a C-lift, tak by to nemělo nic zdržovat 🙂

aniii
20. dec 2010

@jaa mě se i hluboká korba líbí víc, ale bydlíme ve 4. patře bez výtahu, tak z praktického hlediska kvůli nošení jsem šla do vložné tašky.

slavkah
20. dec 2010

co je to ten U dil?

evusinka
20. dec 2010

@aniii Já používala doteď U-dil také i bez C-lift, poněvadrž z té mi malý poměrně brzy vyrostl. Takže kočárek stále plnil funkci hlubokého, jak psala jaa.

xkacatkox
20. dec 2010

@aniii já ho používala i na sporták, my jsme nepotřebovali mít sklopené nožky dolů, takže jsme U díl měli asi do 10mm,já bych do něj šla, jak píše Jaajik, i já viděla vypadnou dítě spodem kočárku při výstupu z troleje, 😠 je pravda, že matka asi moc nemyslela, když ho neměla připoutaného 😒

eellik
20. dec 2010

@jaa Ahojky,já nejdřív přemýšlela o černé s růžovím motýlkem nebo psem.to jsem se bála že by to v létě pálilo tak jsme řešily růžovou,ale říkala jsem si že když jí budu barevne strojit tak se to bude tlouct.A ve finále jsme se domluvíly na šedivé s růžovím motýlkem .Ted mi přišl meil,že ty co chtějí podložku doF2 se mají ozvat tento týden,že pak se k tomu už vracet nebude,že prý si to šije dopředu a tady tu podložku nebude zveřejnovat,že jí šije že je moc složitá.tak se jí ozvy co nejrychleji a pak se už můžem jen těsit 🙂

jaa
20. dec 2010

@eellik Ok.Dám ji vědět.Ale bylo nás víc..Já už nevím,kdo všechno... ☹
Ohledně toho vypadnutí miminka..Já právě viděla měsíční mimi v té tažce.Ale to už mají snad dnes zajištěno..
A do 4 patra je C-lift lepší... 😉

xkacatkox
20. dec 2010

@jaa no on musí být i ten C lift zajištěn, jsou tam na to takové vsuvky v boku kostry kočárky, ale někdo, na to prdikuje 😒

eellik
20. dec 2010

@jaa Já vím,že se někdo chtěl připojit,ale pak zjistila,že mluvíme o F2 a ona měla jiný typ na loop.Tak myslím,že jsme jen mi dvě.

jaa
20. dec 2010

@xkacatkox aha🙂 😉 Tak to je super.Plno výrobců to totiž nemá.. 😉
@eellik myslíš?Já myslím,že jsme byly pův.4. 🙂 ještě jedna se mě totiž ptala,jestli jsi to tam už posílala,že ona chce taky...

carina
20. dec 2010

@evusinka Já jsem ten winter sleepy viděla na vlastní oči (asi přímo i ten stejný kus jako ty 🙂). Řekla bych, že oproti klasickému sleepy je ten zimní fusak o něco delší a hlavní rozdíl je, že nejde použít do autosedačky. Kočárek máme hnědý a sleepy jsme objednali také v hnědé barvě. Tak jsem fakt zvědavá, co nám přijde, když tobě tvrdili, že se dělá jen světlý. 🙂

carina
20. dec 2010

Jinak přidávám aktuální ceny z Furth im Wald:

F6 + C-lift + pláštěnka 540,- EUR
sedačka Baby Go 120,- EUR
fusak sleepy 70,- EUR
letní paket 20,- EUR
přebalovací taška 50,- EUR

Přišlo mi teda, že paní šéfová si ty ceny pěkně cucá z prstu. Samotný kočárek stál o 40,- EUR víc, než jsme očekávali, ale argumentovala tím, že je to kolekce 2011. Nakonec z ní ale vylezlo, že i starší kolekci prodává za 540. 😀

evusinka
21. dec 2010

@carina Paní si skutečně dělá ceny podle nálady. Proto taky nikomu neříká ceny po telefonu ani je nenapíše do mailu. Zkušeností je několik. Známí už tam kupovali několikrát a jednou jim dá neuvěřitelnou cenu a podruhé, když nemá náladu, tak dá klidně dražší, i když jí řekneš, že předtím to prodala za tolik a tolik, tak je nepříjemná a prostě ti to za tu cenu nedá...

kauculacek
21. dec 2010

Jj, ceny ve Furthu jsou velice "náladové" 😀

carina
21. dec 2010

@evusinka Přesně tak. V ten náš "den" asi neměla moc náladu, neustále někam telefonovala a skoro se nám nevěnovala, museli jsme jí tam pořád přešlapovat před pultem. Ale i tak jsem ráda, že jsme nakoupili levněji než v ČR. Půlku objednávky nám tedy ještě zašlou poštou během ledna (sedačku, fusak a tašku), protože zboží neměli v naší barvě. Mají teď nějaký kontakt v Praze, který zprostředkovává předání, tak jsem docela zvědavá, jak se to povede.

aniii
21. dec 2010

ahoj holky,
prosím, jaký je lepší fusak: Sleepy nebo Winter sleepy? Nejspíš se to tu řešilo, ale nechce se mi to pročítat znovu celé 😉

aniii
21. dec 2010

hmmmm, ty ceny jsou krásné, ale my to máme 300 km, tak to se nám zdálo dost na výlet a co pak při případné závadě. Je to fakt mazec. Já myslela, že to pořídím přes nějaký německý stránky, ale ty ceny vycházeli podobně jako v Pcích. To je zvláštní, že ta paní ve Furthu má takové nízké ceny.

xkacatkox
22. dec 2010

@aniii pokud chceš i do autosedačky tak wintersleepy,tak jedu reklamovat kámošce tašku, taže už jsen kvůli reklamaci jsem také ráda, že jsme obě nakoupily v Pce 🙂 ale někdo má to štěstí , že nereklamuje nic, ovšem v našem případě stím nelze počítat

jaa
22. dec 2010

@aniii http://www.gesslein.de/fusssack.htm
tady máš odpověd...Sleepy je větší...a je do autosedačky... 😉

fialinka
23. dec 2010

Carina
My máme také hnědy .. kupovali jsme F-6 v 7/2010 za 499 🙂, jinak ostatní věci jsou cenove stejně (taška, fusak, letní set) deštník za 20, EUR náhradní loop za 30,- .. dostali jsme dárkem hračky .. podle cenovek za 30 EUR.Jinak sedačku jsme kupovali Maxi cosi hnědou, neboť sami nám ji doporučili, že je mnohem bezpečnější než ta gesslein. No já stejně chtěla Maxi cosi 🙂 . Koupili jsme adaptéry za 10,- EUR a není co řešit. Jinak velká spokojenost.

xkacatkox
26. dec 2010

@xkacatkox koukám, že jsme se přepsala, je to ten sleepy, a aby toho nebylo málo, taky jedu reklamovat tašku, roztrhla se mi vnitří část, tak povezu dvě, tak ještě jendu reklamaci a budu mít vybráno 😀 já mám na to vždycky smolíka, zavídím těm co nemuseli nikdy nic reklamovat

janicao
29. dec 2010

ahoj Gessleinačky 🙂, chtěla jsem Vás poprosit o informaci, jak jste s kočárem spokojené co se týká velikosti tašky i sporťáku? Čekáme mimčo na jaře a bojím se, aby se mi v zimě vlezl i s fuksakem do C-lift tašky.... Já ani manžel nejsme žádní drobkové, takže mrňous to asi nebude 🙂. Pořád váhám nad více značkama, ale Gesslein F6 je zatím největší favorit.... Děkuji moc za jakékoli postřehy.

kikimaruska
29. dec 2010

Holčinky Krásný Nový rok 2011 všem, kdybychom se už neviděly 🙂

xkacatkox
29. dec 2010

@janicao ahojky, tak když tak tu vložnou tašku prodloušíš za hlavičkou,jsou tam takové povolovací pásy na druky, teda aspon mi to máme, nevím jak ta nová kolekce ale mi to využily,,ale myslím, že se tam vlezete, nebála bych se, ono to toho sleepy ho nemusíš strojit, tak ti ubudou deky, kombinézy a tak,tudíš tam nebude jak pumpa,na délu to určitě ještě dáte

xkacatkox
29. dec 2010

holky gessleinačky, máte někdo i spací vak od gesslein BUbou, Matýsek nám spí pořád odkrytý, a ted je nemocný tak zvažuji jeho koupi, chci se poradit zda máte někdo zkušenosti , a má smysl kupovat spací pytel ročnímu dítěti?

petulina123
29. dec 2010

@janicao Ahoj mám F6, zatm máme pětiměsíční holčičku a v pohodě. Další zimu už bude ve sporťáku, takže tašku už používat nebudeme, ale je dost velká. Určitě větší než ty ostatní kočárky na které jsem se byla dívat. Já bych jiný kočár nechtěla

janicao
29. dec 2010

Děkuji moc za reakce. Ještě jeden dotaz, nemáte už někdo zkušenost s reklamací v Německu? Také bychom jej rádi jeli koupit do Německa, ta úspora je docela výrazná, ale bojím se pak případné reklamace....