Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

madalah
28. apr 2011

@renisco No teda, žasnem...fakt oveľa viac miesta a ten košík je teraz tak rovnobežne so zemou...nie je akoby vychýlený do jednej starny. A tá podnožka tiež krásne drží. Som milo prekvapená. Prihadzujem aj ja foto...

renisco
28. apr 2011

@madalah se mi z toho kroutí až nos nahoru 😀 😀 😀

a copak je se stříškou? krom toho, že ty boční tyčky nejsou nijak chráněné? já buggy nepoužívám, takže nevím o problému s boudou téměř nic...

veronka
28. apr 2011

@kikimaruska ved nemas album 😀

kikimaruska
28. apr 2011

@veronka album Kubíka cestování...je veřejný pro všechny...nebo se Ti nezobrazuje? 😕

veronka
28. apr 2011

@kikimaruska alebo si ta musim pridat najskor do priatelov aby som mohla vidiet fotky? neviem

veronka
28. apr 2011

vobec sa mi nezobrazuju ziadne

@kikimaruska

veronka
28. apr 2011

@kikimaruska uz som na to prisla ja som sa musela prihlasit na vasej českej stranke. ten nanoznik mas na suche zipsy ci ako pripevnujes? a je dost velky, aj vytepleny? a prosim este raz link na tu pani, dakujem

kikimaruska
28. apr 2011

Do přátel můžeš a uvidíš jich pak celkem 5 😉 ,ale jinak ten jeden je veřejný 😉 ,možná zas nějaká chyba na Koníkovi--

veronka
28. apr 2011

@madalah ty si objednavala cez forbaby? a mala si pláštenku v cene? mne povedal ze nie je, ze za 16 €

kikimaruska
28. apr 2011

@veronka jo má dlouhé suché zipy nahoře i dole...a zipy normální nahoře, jak se rozepíná u dítěte. Prostorný je, vejde se do něj celý ten Emitex fusak...

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

snad se ti to otevře, jinak tuyen t. (darint), ID 243892

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=350... tady spokojený zákazníček...můj..🙂

veronka
28. apr 2011

@kikimaruska a prichytavas ho o konstrukciu tymi suchymi zipsami ci kam?

kikimaruska
28. apr 2011

@veronka jo, těmi zipy, jinak by padal.Dole na konstrukci a nahoru taky...hezky pak drží a ty pásky se sucháčema jsou dost dlouhý, aby to šlo dobře upoutat...paní je šije i bez toho zipu a otevírání, ale tenhle mi přijde praktičtější a hezky se pak dá vyndat i malé mimčo, aniž by se musel odepínat...jen se rozepne a mimi nebo dítko vyndá....

madalah
28. apr 2011

@veronka Aj ja som objednávala cez Forbaby a tiež bez pláštenky...Ale, ako som písala, ja som pýtala aj zľavu a dali mi...nie moc vysokú, ale dali...Tak by si mohla namiesto tej zľavy popýtať pláštenku...Ale si radšej popýtaj zľavu a pláštenku si kúp univerzál - mňa vyšla v DM-ke nejakých 4,95 €..Pláštenku ja ozaj moc nepoužívam...ale zľavu si pýtaj určite,

madalah
28. apr 2011

@kikimaruska ináč ten nánižník nemá chybu - to určite budem objednávať na zimu...počuj a zmestí sa mi tam dvojročný syn? Teraz má 15 mesiacov a v janári, keď bude ten nánožník najviac treba, bude mať 2 roky.

kikimaruska
28. apr 2011

@madalah měl by určitě, když pojme ten fusak a do něj se 3leté dítě vejde také,tak by měl. Malýmu budou ted 3 taky...a vejde se v pohodě. Jinak holky další spokojená majitelka hnědého buggy 🙂.Kamarádka pořád uvažovala, měla hodně kočárku, mj.i Bugaboo starý i nový model, Nunnu, ted měla Quinny senze(toho vrátila) a došel ji Buggy...a je z něj nadšená 🙂 a to má za sebou hoodně kočárku i hodně drahých značek 🙂

kikimaruska
28. apr 2011

a jinak v něm vozí stejně starou holčičku, jako je Kuba...budou jim oběma 3 roky...taky ho maj na dlouhý celodenní výlety, do Zoo, na doktory...a na dovču na spinkání-jako my...

madalah
28. apr 2011

@kikimaruska Veď to...som úplne v šoku, že F4 buggy sa ešte nejako extra nerozmohol, resp. ho má máloktorá maminka, lebo je to ozaj skvelý kočík a má podľa mňa vychytané niektoré také muchy, ktoré majú oveľa drahšie kočíky. Samozrejme, každému podľa gusta, ale napr. ja som sa nechala akosi zlákať Nunou a po prvej jazde som ju posunula ďalej...aj keď bola polohovateľná, bola malá. A Quinny Senzz tiež vyzerá, že to bude asi len imidžovka resp. na dlhšie trasy a spanie asi nebude, čo? A cena je ako u Buggy...No prosto mámpocit, že buggy je ozaj dosť praktický...a štýlový 😵 😵 😵

madalah
28. apr 2011

pardón senzz je oveľa drahší...

pusiket
28. apr 2011

@renisco Stříška není napnutá,jelikož nemá takové ty pacičky po stranách,jak se zacvaknou a stříška drží - nevím,jak to popsat,tak přikládám ilustrační foto.Tak právě ta stříška nemá nic,tak není vyhlazená,ale pořád jakoby zmuchlaná-nenapnutá.
Košík je ale super i v paxi na nákupu!!!! 😀 😀 😀

martina05
28. apr 2011

@kikimaruska

Všimla som si že si si dala ušiť vložku do F4 u pani na mimibazare. Ako si spokojná? Nemáš náhodou na tú pani nejaký priamy kontakt?? Ja som jej písala len cez bazar a zatiaľ sa mi neozvala.

neviem sa rozhodnúť pre látku.. My máme F6 vo farbe 034701
http://www.gesslein.de/farben-loop3.htm

Látku by som chcela nejakú jemnú so zelenou alebo fialovou. Špekulovala som nad touto látkou..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39841941&ta... béžovo hnedý vzoreček
POraďte Diky...

renisco
28. apr 2011

@pusiket aha... mě se zdála napnutá - tady je zas plus, že se sama nesklápí jako na concordu ta neoprenka. to bys teprve pěkně flusala - gess je oproti němu čupr... 😀
určo by se tam dalo něco přinýtovat 😀 😀 😀

pusiket
28. apr 2011

@renisco Mě osobně to nevadí,stajně kočárek vozím pořád v autě a bouda je skopená,jen když poprchá nebo svítí sluníčko,tak je v akci 😀 😀 Je pravda,že je zase tichá-je to prostě látka na dvou tyčkách 😀 😀 😀 😀
Concorda kočárek jsem neměla v ruce 😉 mám Concorda autosedačku a jsem nešťastná,co šel malý dozadu po směru,tak mi nejde v mém autě polohovat ☹ Vadí tam polstrování sedaček v autě 😢 🤐

renisco
28. apr 2011

@pusiket mě se hrozně líbí tahle... http://mimi-vyskov.com/7824-concord-autosedacka...
jsem nad ní přemýšlela, ale takové kč za ni teda nedám.... 🤐

renisco
28. apr 2011
pusiket
28. apr 2011

@renisco Tak tu přesně mám,ale asi starší model.

Já chcu taky bočnicovou vložkuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵
Malá si pěkně lebedí!!!

renisco
28. apr 2011

@pusiket fáááákt? a jakou bys chtěla 😀 😀 😀

kikimaruska
28. apr 2011

@martina05 ona ti určitě napíše, asi není na meilu,mě taky kolikrát odepsala třeba za pul dne, většinou právě až večer. <darint@email.cz, je její meilík, ale vzkazy z MMb tam taky chodí, takže asi počkat. tel.nebo tak nemám. Nechávala sem u ní šít vložky do všech kočáru co sem měla+2nánožníky, jeden košík...a paní to měla hodně rychle, pak když mě znala posílala ihned po ušití a třeba ještě ani neměla penízky na účtě (posílala sem teda el.výpisy z banky). A opravdu co sem si vymyslela, to mi udělala....S tou barvou pokud chceš poradit víc, pošli ji foto toho kočárku a ona mi sama na meil pak poslala barvy,které má a které b se na to hodily...podle tvých požadavků... 😉

kikimaruska
28. apr 2011

@madalah já Gessleina nepotkala ještě ani jednoho krom našeho...žádný druh.Tady maj všechny mamky hodně moc Dorjany-Danny sport i Cross Country, X-landery a ty tanky hodně-na vesnici nooo 😀 ale jinak i ve městech v okolí je to hodně podobné...a taky Coneco Toledo a Espiro....Gesse sem zatím nepotkala...a že já kočárky okukuju, asi nemoc 😀

madalah
28. apr 2011

@kikimaruska moja tiež... pozerala som na tie kočíky...Dorjan danny sport je celkom pekný - s tou čiernou konštrukciou a vo farbe 2011 prestige. Ale asi by som ho nekúpila...Mne pripomínajú veľké poľské kočíky. Nevravím, že sú to nanič kočíky - poľskáče, len my sme si jeden poľský kupovali, keď sme čakali prvého syna. Vtedy každý kupoval kočík v POľsku a tak sa šlo kúpiť tam...a ja hlúpa, nie žeby som si dačo o kočíkoch pozisťovala a tak som šla s mužom vyberať nie podľa toho, či sa vmestí do auta ( vtedy sme mali Octáviu, tak to sme akosi neriešili), ani nie podľa toho, či je ľahký a či sa dobré skladá, ale podľa FARBY!!!! No riadni hlupáci sme boli.. Neskôr sme si kúpili byt v meste v poriadnom kopci a každá kilo toho obra som cítila a úplne sa mi sprotivili všetky prechádzky. A ku tomu som sa nechala poriadne od...bať, lebo ma v Poľksu oklamali a ani pláštenku mi nedali!!! Ku všetkému nám na tom kočíku začalo odpadávať koliesko....darovali sme ho teda švagrinej, lebo ona ho strašne chcela, autom nechodili, tak že jej sa zíde a koliesko si opravia...a čo viem, opravili, ale dodnes im sem-tam odpadne 😖 😝 A tak začala moja kočíkománia...a že mi trvalo, kým som sa zastavila...zatiaľ sa zdá, že gess ju vyliečil... A F4 som jednu v Pezinku videla...červenú a viem, že som sa zdiaľky otočila, aký pekný kočík...a tá farba bola fakt nádherná.
@pusiket No presne ten patent na strechce som myslela...nemá ho a tak je stále skrčená...Peregáče majú strechy všetky výborne premyslené...
@renisco Páni, žasnem nad Tvojimi podložkami....každý deň iný kočík...no a s tou streiškou...čo myslíš, čo a ako by sa tam dalo prinitovať 😀 😀 😀 Ty si taká dosť praktická 😵 Počuj,ale Tvoja športová časť- nie z buggy - má tu striešku vymyslenú podobne ako Perego? iež sa dá preklopiť preb bábo? Lebo ak sme hovorili o strieške na F4, tak iba tieto nedostatky má, že je stále skrčená a že sa nedá preklopiť pred bábo ( to sa ale ai dá riešiť clonou...len mne sa tie clony akosi neľúbia 😖

pusiket
29. apr 2011

@renisco Mám chlapečka,tak hlaavně neee růžovou,červenou,fialovou,kytičkovou apod.. 😀 😀 😀 😀 😀