Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
14. sep 2011

@malineta ono záleží, jaký máte výtah. my máme takový, jak se zavírají ještě uvnitř dvoje dvířka, takže když jsem je chtěla zavřít, tak jsem kočárek neměla už kam posunout a tudíž dvířka nezavřela - zavazeli tam ty kola... třeba concord nebo gesslein F4 jsou užší a tam úplně v poho. F6 je z těch těžších, ale pokud ho nebudeš několikrát denně skládat do auta, nebo nosit do patra, tak se to dá. a co se jízdních vlastností týče - není důležité, jak moc je kočárek těžký, ale jaké a kde má těžiště. takže ono někdy s lehkým kočárkem se při jízdě člověk nadře víc, než s tím těžším. Mě třeba vůbec nevyhovoval podvozek future a na F4 nedám dopustit. do auta jsem skládala jen vision, ale musela jsem sundat nástavbu. jde to složit i s nástavbou, ale bylo to pracnější než samotné. a do auta jsem to naskládala zvlášt, vcelku jsem měla problém (tady jen dodám, že jsem skládala a nandávala do auta, když jsem měla nástavbu čelem ke mě, takže naopak nevím...)

lodicka30
14. sep 2011

No je tam nový typ F3 - je to něco mezi vision S a buggy ....s ruční brzdou

renisco
14. sep 2011

@lodicka30 mají ho na stránkách už dlouho, ale není v prodeji.

peggy722
14. sep 2011

Pokud jsi z Prahy, tak si zajeď na Háje do eshopbaby.cz, Gessleiny tam mají myslím všechny. Jo Buggy je na ovládání super a hlavně s ním člověk všude vleze a tím jak se dobře ovládá, tak není problém manipulace i v dost stísněnejch prostorech. Akorát do terény zase až tolik není, jako lehčí zvládá v pohodě, ale na polňačky to moc není.
Já nevím, já bych možná šla spíš do tý Teutonky, kamarádka jí má a kdyby nestála tolik prachů, tak bych jí chtěla.
Ale u ní je trošku problém, že ta korba není zrovna z těch největších, ale sporťák jde do úplnýho lehu, takže to není zase tak velký problém. Navíc myslím, že se k ní dá dokoupit takovej ten přední díl, takže když to připneš, tak dostaneš vlastně pevnou korbu, takže je tam to dítě takový víc chráněný, pokud ho musíš dát do sporťáku dřív.

fatmira
17. sep 2011

ahojte baby.. prosim vas, davali ste si sit nanoznik na gess F4 buggy? ak ano, tak prosim vas kde? viem ze nejake maminy na mmb siju, viete mi nejaku odproucit? dakujem.. 🙂

luceka
17. sep 2011

ahoj gessleiňačky 😉 😉
od narození dcerky jsem si nemohla kočárek vynachválit, problém nastal ať nyní 😲 mám F6 a tedy celkem mě zklamala ta vložná taška na miminko, dcera má 5 měsíců a štve mě v tašce ta síťka u nožiček, proto jsem se rozhodla, že tašku přestavím na tzv. fusak a prodloužím ji, aby jí ta síťka nevadila, super, vše se povedlo, jen jak je už dcerka aktivní a přetáčí se, tak jsem si říkala, že ji budu muset už zapnout kšírky pro větší bezpečnost a co jsem to neobjevila na blbost, na horní kšírky jsou v té předělané tašce (neboli nyní fusaku 😉) díry hrozně vysoko, no vychází jí to někde v úrovni nad hlavičkou 😅 takže by vypadala jako parašutista 😝 no tak moc nadšená z toho tedy nejsem a moc nevím, co teď dělat a jak to vymyslet 😝 mám koupený fusak Lodger bunker http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz... na zimu s tím, že jsem plánovala mít v kočárku tu mojí origo fusakotašku v prodloužené verzi jako jsem ji teď předělala a chtěla jsem protáhnout ty kšíry do fusaku Loger bunker, ale evidentně mi to moc pasovat nebude, safra, v tomhle mě tedy Gesslein zklamal 😲 tak moc nevím jak to na zimu vyřešit, no asi budu vozit parašutistu anebo ji nebudu kšírovat. každopádně ty díry na kšíry tam tedy nemusí dělat vůbec, protože to je už na velké dítě asi dělané a to by se už zase nevlezlo do fusakotašky s nožkama, takže nechápu záměr soudruhů z NDR 😀 😀 😀

a ještě když jsem u těch stížností, nějak moc nám začaly vrzat malý otočný kolečka, je tedy pravda, že zatím, používám vesměs jen ty malý, velký přjdou na řadu v zimě 🙂 ale za 5 měsíců používání jsou tedy dost opotřebovaný, to mě zklamalo 😔

máte někdo podobnou zkušenost nebo nějakou vychytávku? a jak jste řešily nánožník u F6? Ten originální se mi moc nepozdává, vím, že si holky objednávaly na MMB, v čem vozíte miminka v zimě ve sporťáku aby nebyla zima?

jabadaba
17. sep 2011

cafte, tak mame doma F6 sportiak, a dnes som s hrozou zistila, ze mi pri namontovanych 4 velkych kolesach taha kocik do prava. Slak ma triafa. Neda sa s nim zajst dlhsi rovny usek bez neustaleho vyrovnavania kocika do pozadovaneho smeru. Mate aj vy taketo skusenosti ci to len ja mam takyto pech?

jabadaba
17. sep 2011

@luceka no tak tiez uz objavujem zavady a to mame tento kocik par dni!

luceka
17. sep 2011

@jabadaba já už jezdila se všemi čtyřmi velkými a žádný problém jsem nezpozorovala, ještě to zase 😕 😲
jak budeš v zimě řešit fusak či něco takového?

jabadaba
17. sep 2011

@luceka fuha, tak to mame asi mi nejaky problem, ja len dufam, ze je to len zlym nastavenim, ze bude stacit len nieco dotiahnut. Ja mam emitex fusak po prvom dietatku tak ten chcem vyuzit, mal by tam pasovat, aspon dufam. No a pripadne este na vrch ten nanoznik, ten sme objednali. Len ho tam neviem natiahnut. 😖 Su tam na bokoch take diery a neviem na co su tam. No neprisla som na to ako ho tam upevnit.

pusiket
18. sep 2011

@fatmira Tady ta mamina šije super nánožníky,máme a můžu doporučit 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41550538&tab=7

pusiket
18. sep 2011

@luceka Lucenka,já jsem do všech kočárků začala používat klasické kšíry.Jíra má dostatek pohybu,ale přitom nevypadne a nejsme odkázáni,kde jsou jaké průlezy pro pásy. 😉

fatmira
18. sep 2011

@pusiket dakujem velmi pekne... 🙂 a v pohode sa do toho vojde aj fusak?
ma aj krasne podlozky, tak idem objednat aj to 🙂

pusiket
19. sep 2011

@fatmira jj,vejde se i fusak.My jsme to tedy ještě nezkoušeli,protože minulou zimu,jsme tento kočárek ještě neměli,tady je foto i s fusakem v nánožníku _ http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=350...

beeruska1
21. sep 2011

caute baby, uz neviem aku dobu vyberam kocik, vzdy ked som nejaky vybrala, tak som na nom nakoniec nasla nejaku chybu. teraz uz som si bola skoro ista F2 cocoon, no ale napadlo ma, ci ta sportova cast neni iba "hojpacka". V e-shope som sa sice docitala, ze je polohovatelna az do lezata, ale pre istotu sa chcem spytat, ak niektora tento kocik mate, ako to s tym sportakom vlastne je. Uz sa mi z tych kocikov z hlavy pari... ☹
vopred dakujem za info 🙂

tilly
21. sep 2011

@beeruska1 co to je hojpacka? 😅 ja mam F2 a urcite ho odporucam, najlepsi kocik z nasich 30 odskusanych 😉

beeruska1
21. sep 2011

@tilly 😀 hojpacka je taky ten sportak, co nepolohujes chrbatik, ale sklapas celu stolicku, takze telicko s nozickami ma to male stale v takom tom sedacom uhle (neviem ci to pisem zrozumitelne). ale potesila si ma s tym odporucanim, lebo ten kocik sa mi vazne moooc paci 🙂

tilly
21. sep 2011

@beeruska1 korytko 😉 ano F2 je korytko a je to lepsie ako normalne polohovaci kocik.... hlavne pre take 5-6 mesacne dietatko, ktore este riadne nesedi...

pusiket
22. sep 2011

@beeruska1 Pozor ale na to,že ne všechny děti mají tuto polohu rády.Měli jsme kočárek taky tipu korýtka a malý tam nechtěl ležet,tak šel kočárek o dům dál...

eellik
25. sep 2011

@beeruska1 Ahojky,máme doma F2 a za14dní budem slavit 1rok používání.Jsem s ním moooc spokojená.Má opravdu moc výhod a dobré vlasnosti.Samozřejmě jsou tam nějaké nedostatky,ale vždy se něco najde.Pořád je v zápřahu.Jak v zimě tak teď v létě a taky s námi dost nacestuje v autě.Chvíli mi trvalo než jsem si našla systém jak ho složit do auta a u sundávání koleček jsem se párkrát zapotila,ale taťka promazal kolečka a je vše supr.Když nepotřebuji šetřit prostor v autě kočárek neskládám a jen snížím rukojet a položím jako na spaní.Máme peugeot 307 combi a octavii combi.Problémy mám s malejma kolečkama.Začaly docela vrzat,ale trošku se nedivím,protože kočárek dostane zabrat ve všech směrech.Nákupy,těžkej teren,rovinky,cesty necesty 🙂 .Nechala jsem si ušít nánožník,protože ten origoš byl hroznej a už se těším na zimu.Ten sporťák mají opravdu vychytanej a není šance,aby v něm byla zima.Je v něm krásně schovaná.Když jí dám fusaka,nanožník,rukojeť co se dává před bříškem tak ji nepotřebuji ani kšírovat(a to malá moc v klidu nesedí).Jinak k tomu,že je to korýtko to malé vůbec nevadí.Minulý týden jsem jí sundala výpl co je za zádičkama a je spokojená protože tam má teď víc místa.Výplň byla supr,když jsem jí na6měsíci musela dát do sporťáku,protože jí byla korba malá.Měla jsem z toho obavy,že nebude mít nožky v rovině,ale nedělalo nám to žádný problém.
Potřebovala bych poradit.Mám problémy se střechou.Nevím kde sem přišla k mastnému fleku na střeše a nemůžu to vyprat.Nevíte nějaký fígl a taky čím mám tu střechu ošetřovat,aby se mi rychle nešpinila(máme světle stříbrnou barvu)a asi nějakou inpregnaci by to chtělo,aby nepromokala.Díky za tipy.

tilly
26. sep 2011

F2 ma prave obrovske to korytko, je to jeden z najvacsich sportiakov... je tam kopec miesta... mne prekaza len jedna vec a to, ze tie predne kolieska male otacave nie su odpruzene..keby boli, tak je to megadokonaly kocik

beeruska1
26. sep 2011

@tilly, @pusiket, @eellik, dakujem za rady a info, dufam ze sa mi v piatok podari zajst do predajne, kde ho uvidim nazivo. zatial som rozhodnuta pren 🙂 dufam ze sa bude pacit mne aj babu 🙂

veronka
30. sep 2011

@fatmira ahoj, uz si objednavala nanoznik na f4 buggy?

fatmira
30. sep 2011

@veronka ahoj, ano, uz nanho cakam + aj na podlozku 🙂

veronka
30. sep 2011

@fatmira aky si si dala usit? uz ti ho aj odoslala? kolko platis postovne a v eurach? akej farby mas gessa mi mame tyrkysoveho a neviem aku podlozku donho

veronka
1. okt 2011

da sa kupit samostatna sportova nadstavba na f4 buggy? Kolko asi stoji? Nepredavate niektora? A ake rozmery ma sedacka? Dakujem

gabika_1
1. okt 2011

dobri den som tu nova a mala bi som zaujem o decku vibavicku

renisco
1. okt 2011

@veronka dá se koupit i samostatně. bud nová (s kulatou boudou v čr vyjde na 7tisíc) nebo ta hranatá, ale ta už asi jen bazarová...

renisco
1. okt 2011

@gabika_1 tak si dejte inzerát nebo koukněte na inzeráty rovnou

veronka
1. okt 2011

@renisco ako ju mam hladat, pod akym nazvom, lebo mi vyskakuju iba sportove aj s podvozkom a buggy. A nevies ake ma rozmery ma ta sedacka? Je otocna?