Kombinovaný kočík Cosatto Sunny 3 v 1

denisalm
7. nov 2013

Milé mamičky potrebovala by som Vaše rady, veľmi sa mi páči -Kombinovaný kočík COSATTO SUNNY 3v1 - ale neviem nič o tomto kočíku. mamičky, ktoré majú skúsenosti, vedela by Ste mi poradiť, výhody nevýhody atď. Ďakujem

nanulienocka
7. nov 2013

Ja mám COSATTO GIGGLE 3v1 a som spokojná. Pre mňa je veľká výhoda, že je ľahký a perfektne skladateľný, preto nie je problém dať ho aj do kufra menšieho auta. Je trocha menší, ale to je v dnešnej dobe väčšina kočíkov. Malý má 10 mesiacov a doteraz som s ním nemala žiadny problém, nedávno začali troška vrzgať koliečka, stačilo premazať. Snáď jediná nevýhoda je, že je trocha zle umiestnená brzda a niekedy sa manželovi stane, že pri chôdzi nechtiac zabrzdi.

denisalm
autor
8. nov 2013

moc krásne ďakujem za info, a čo sa týka tie koleska oni sú aké veľké. Vôbec nenájdem o nich žiadné info, ani predávajúce nevie poskytnúť. Sú pogumované, alebo umelé?

nanulienocka
6. dec 2013

Trocha neskoro, ale predsa. To predné dvojkoliesko má priemer okolo 16cm, a zadné 23cm. Sú pogumované takou zvláštnou gumou, povedala by som takou jemne penovou, po skoro roku používania sú v tej gume troška vidieť také jemné škrabance, ale to je myslím normálne...