Nico Bebetto

mary279
5. feb 2013

Ahoj. Mate nejake skusenosti s tymto kocikom? Hladam nan recenzie, popripade keby ste napisali nejake plusy a minusy 🙂 Dakujem 😉

papulka2011
5. feb 2013

Ahoj, my máme Vulcano Bebetto a som s ním spokojná, malinká má 28 mesiacov a stále ho využívam, hlavne v zime a na spinkanie vonku! Mám aj iný športiak, ale s týmto som ozaj spokojná. Sem tam ma hnevajú kolesá, ktoré musíme dofukovať, ale inak sa veľmi ľahko s ním ide, či po snehu alebo po inom teréne. S vaničkou som bola tiež spokojná, len trošku sa mi na športovej časti nepáči, že madlo mi od novoty poriadne nedržalo a nebola tam žiadna vnútorná vložka, takže som často musela zvliekať celý kočík. Tak si to dobre pozri či je súčasťou aj to! Ak ti môžem poradiť, ja som ho mala z e-kočíky, od pani Ondavskej.

svetlusska
12. feb 2013

@mary279 ahoj chcem sa spytat nasla si uz nejake recenzie?ja tiez po nom pokukujem

mary279
autor
13. feb 2013

@papulka2011 ahoj dakujem za odpoveď. Stále rozmýšlam. Páči sa mi, lebo sa dá napríklad otáčať do oboch strán, má nafukovacie kolesá a polohovanie chrbtovej opierky a nôh. Hlavne ma oslovila tá cena, čiže je dosť dobrá na to čo ten kočík má, takýto nejaký šporťák hľadám. No len neviem či chcem kupovať kočík z netu skôr by som chcela z kamenného obchodu, len myslím že naživo som ho ešte ani nevidela. Ale ďakujem za rady.

mary279
autor
13. feb 2013

@svetlusska ahoj veď práve, že na tento som nenašla, čo ma trochu štve...Áno nielen, že vyzerá dobre, ale aj cena je dobrá, keď pozrieš na to, čo obsahuje.

svetlusska
13. feb 2013

@mary279 no ja som tiez pozerala a kde nic tu nic a bola som dnes aj v jednej predajni kde tahaju kociky z polska a tam o nom este ani len nepoculi.

svetlusska
16. feb 2013

@mary279 ahoj som dnes bola v krosne v polsku ale ten kocik zatial nemali, ze mozno na buduci tyzden...ale inac velky vyber sportovych kocikov tam tiez nie je....

miska333
16. feb 2013

nemate nejake skusenosti s kocikom bebetto luca? videla som ho a celkom sa mi zapacil ale chcela by som aj nan nejake recenzie, dakujem

svetlusska
18. feb 2013

@mary279 ahoj tak tento kociarik som si dnes prave kupila ale nie v polsku ale v Presove ale maly posledny dalsi az za dva tyzdne a nazivo je tiez super 🙂

mary279
autor
23. feb 2013

Tak to je super ze si ho zohnala ked budes s nim mat nejake skusenosti uz tak by si ich sem mohla napisat dakujem 🙂 ja este chcem popozerat nejake obchody tu v Bystrici a uvidim...

monikapt
23. feb 2013

@svetlusska ahoj, mas bebetto nico doma? aky je nazivo? aku mas farbu?bola by som velmi rada keby si napisala nieco o nom, kedze nikde o nom nie je nic pisane a zda sa mi ten kocik suprovy 🙂 🙂 🙂

svetlusska
23. feb 2013

@monikapt ahoj...ano mam ho doma...tak podla mna aj nazivo je v pohodke 🙂 tak ja som velmi na vyber medzi farbami nemala kedze mali iba 1 posledny kus...a mam ho v takej slivkovej farbe vid foto....ale tak je lahky, strieska sa da ked je dieta v sede v pripade nepriazniveho pocasia sklopit aby tam nefukalo...sedacka sa da otocit v smere aj v protismere jazdy co je myslim ze super...ja osobne som pochodila dost obchodov ale tak kocik ktory by sa mi pacil som nenasla (mozno aj preto ze som chcela tento :D) akurat sa neda skladat spolu s konstrukcou ale sedacku musis osobitne aspon tak nas upozornoval pan v predajni...ja osobne som ho kupovala v presove v malinkej predajni,maju aj internetovu stranku: http://www.kocikyluna.sk/content/10-o-nas . predavaju aj cez net a boli velmi zlaty ze v pripade ak by som chcela inu farbu tak mi v pohode donesu len by som musela pockat 2 tyzdne... cena je rovnaka ako v polsku, som dnes bola tak som sa pytala coz znamena 180e....ak ta este nieco zaujima kludne sa pytaj 🙂 ja som ho nasla aj na stranke e-kociky.sk ale tak ked som si ho kupila osobne vysiel ma lacnejsie, na tuto stranku som citala recenzie a boli aj negativne aj pozitivne..... ale hlavne som nekupovala macku vo vreci...🙂

monikapt
23. feb 2013

@svetlusska juuuj tak to je super, ze aj nazivo vyzera dobre, a konstrukcia je pevna? akej je konstruckia vlastne farby? biela alebo strieborna 😕 ak by si bola taka zlata, zmerala by si mi prosim ta sirku zadnych kolies zvonka? myslim, ze ci by nam vosiel do vytahu na sirku 🙂 ja by som velmi chcela bud cierny alebo ten tmavo ruzovy, mame dievcatko 🙂 a to je usper, ze sa da sedacka dat v obidvoch smeroch, taky kocik aj hladam, a kolesa sa mi tiez velmi pacia na nom, take stylovky nizkoprofilove 😀 😀 😀 aaaale chcela by som ho aj ja vidiet najprv nazivo, no tu v okoli ziaden obchod kde by ho mali,skoda no ☹ a ak si snim bola uz aj vonka, nehrkocu kolieska? boze mam vela otazok, ale nechcem sa uz popalit,lebo manzel ma ide zabit, ze chcem vymenit nas prvy kocik trojkombinaciu, kupila som quinny buzz pouzity ale nevojde nam do vytahu tak musi z domu prec ☹

monikapt
23. feb 2013

@svetlusska a podla mna by sa mal dat skladat aj bez odobratia sedacky, aspon to tak vyzera podla foto 😕

svetlusska
23. feb 2013

@monikapt tak podla mna ano konstrukcia je v pohodke, konstrukcia je biela, si myslim ze to celkom pasuje k tomu 🙂 a este som zabudla kolesa su nafukovcie co som tiez chcela 🙂 bola nehorkcu, si myslim ze je to v pohodke, ja som bola spokojna 🙂 nam v pohodke vojde, sirka zadnych kolies je 62 cm...ja som tiez menila trojkombinaciu ale z ineho dovodu 🙂 ak chces kludne aj ip 🙂 rada odpoviem ak budem vediet 🙂 neviem neskusala som ho skladat aj so sedackou, len predavac nam vravel ze urcite osobine ho skladat , takze neviem no a nechcem to skusat aby som ho nahodou neposkodila 🙂

svetlusska
23. feb 2013

@monikapt nevim ci by sa to dalo zo zadu mas lehatko plastove tak neviem ci by to nevadilo...🙂

ewa8520
27. feb 2013

Ahoj, svetlusska, ja by som sa chcela opytat kolko cm ma sedacia cast na sirku,ci nie je moc uzka ? Dakujem!

motylik1987
6. mar 2013

@svetlusska ahoj,mna by zaujimala vaha koiku,dakujem 🙂

svetlusska
6. mar 2013

@motylik1987 pozriem sa vecer do papierov ci to tam je

motylik1987
6. mar 2013

@svetlusska dakujem,to by mi dost pomohlo 😀 a prosim ta ak by boli aj rozmery a bola by si taka dobra tak aj tie mi napis....neviem ake stare mas dietatko,ale je dost priestranny?

svetlusska
6. mar 2013

@motylik1987 jjj jasnacka pozriem, ja mam 9 mesacneho a v pohodke sa tam vojde vo fusaku a v kombineze a to je dost buclo 🙂

motylik1987
6. mar 2013

@svetlusska tak to je fajn 🙂 sa rozhodujem medzi tymto a ...rozhodne ta vaha a rozmery 🙂

svetlusska
6. mar 2013

@motylik1987 ahoj v papieroch som to nenasla ale nasla som nejake info na tejto stranke...

motylik1987
6. mar 2013

na ktorej stranke prosim ta? 😀

motylik1987
6. mar 2013

@svetlusska dakujem 😀 😀 😀

svetlusska
6. mar 2013

@motylik1987 neni zaco 🙂 ja som s nim spokojna 🙂

renatkasi
6. mar 2013

Ahoj motylik1987 chcem sa opýtať pre ktorý kočiar si sa rozhodla Bebetto Nico alebo .

motylik1987
7. mar 2013

@renatkasi ahoj,pre Nico lebo speed vazi 16kg co je o cca 5kg viac ako Nico..ale este pockam chvilku a pozistujem o nom viac recenzii..a skusim pozriet ci nebude u nas v kamennom obchode

motylik1987
7. mar 2013

@svetlusska mam na teba este jednu prosbu ak budes mat cas samozrejme,premerias ci sedia rozmery co uvadzaju na tej stranke?lebo co som teraz citala na polskej diskusii,su spokojny s kocikom ako takym,ale zevraj nesedia udaje od vyrobcu s realitou,a sem tam zaznelo ze ddieta sa zošuchne ked sedi-tam nie je stredny pas medzi nozicky?nikde som nenasla real foto zvnutra kde by to boli vidno.dakujem a prepac ze tolko otravujem 😀 😀 😀 😀

janula1987
7. mar 2013

práve som si ho kúpila, a je super!!! odporúčam 😉